Skocz do zawartości
eR.

Regulamin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

 

 

Moim zdaniem jest dużo płaczu co do naszego regulaminu itd.

 

 

 

Jak jesteście tak bardzo pomysłowi i chcecie coś zmienić to dajcie swoje propozycje na regulamin COD. Może coś się dorzuci do obecnego regulaminu

 

Oczywiście jak zobaczę plagiat z innych sieci to dostaniecie po % bo nie o to tutaj chodzi.

 

 

 

Więc zabierajcie się do roboty !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ja bym dodał że np Zakaz wymiany się perkiem na początku rundy jest dużo takich ludzi co tak robi i potem sie traci perk bo broń sie zmienia ... mi sie to pare razy zdarzyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jupik weź zrób sobie edycje obecnego regulaminu i dodaj co chcesz lub nie chcesz i tyle a nie mi takie bzdety tu wypisujesz. bo zaraz się spam zrobi na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiem, że pewnie to spam, ale :) Wydaje mi się że pod pkt. 8.1 można by było wstawić miniaturki obrazków lub linki, na których będą widoczne przykładowe zakazane miejsca dla min. Np. jak jest "Przed wejściami w bliskiej odległości od drzwi i w drzwiach. ,schodów bądź okien." to zrobić screena takowego miejsca, i zaznaczyć np. sprayem tą bliską odległość w której nie można stawiać :) dla różnych osób słowa bliska odległość znaczy inaczej :/ a jak się napisze 1 metr czy półtora xD to jak obliczymy ??

 

Taki Screen byłby bardzo przydatny i dokładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Regulamin Serwera COD

 

 

 

1. Mikrofon

 

1.1 Nie krzyczymy

 

1.2 16+

 

1.3 Nie przeszkadzamy innym graczom

 

 

 

2. Kultura

 

2.1 Staramy się nie przeklinać

 

2.2 Nie obrażamy innych graczy

 

2.3 Odnosimy się z szacunkiem do wszystkich graczy

 

 

 

3. Rozgrywka

 

3.1 Nie skanujemy i nie walimy rakietami, granatami przed upływem 7 sec na mapkach (de_eldorado i de_alexandra)

 

3.2 Nie przeszkadzamy innym w grze celowo blokując

 

3.3 Wykonujemy cele mapy ( Cele są najważniejsze a nie fragi)

 

 

 

4. Miny

 

4.1 Nie stawiamy w takich miejscach jak:

 

Okna, drabinki, wentylacja, paka, na schodach, na BS, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie, w pomieszczeniach gdzie są hosty

 

4.2 Dokładniej:

 

Przed wejściami i bliskimi odległościami od drzwi i w drzwiach 2lt3gax.png

 

W bliskiej odległości od schodów i okien ixaxx4.jpg

 

(Czerwony kolor na zdjęciach oznacza zakaz stawiania min, jest to odległość minimalna i tyczy się także okien)

 

 

 

5. Główne zakazy

 

5.1 Zakaz CHEATOWANIA !!!

 

5.2 Zakaz chodzenia po TXT (przelatywać można, "odbijać się" nie)

 

5.3 Zakaz bugowania map, nicków, klas, perków

 

5.4 Zakaz stawiania Sentry Guna w miejscach które uniemożliwiają rozbrojenie paki, lub wyprowadzenie hostów

 

5.5 Zakaz stawiania pułapek na schodach

 

5.1 Zakaz reklamowania wszystkiego

 

5.2 Zakaz spamowania

 

 

 

6. Bany od Adminów i nie tylko

 

6.1 Ostrzeżenie

 

6.2 Ban 5 min

 

6.3 Ban 15 min (i tak coraz wyżej kończąc na pernamentnym)

 

6.4 Decyzji Admina nie podważamy, jeżeli chcemy coś wyjaśniać, to wszystko na forum jest specjalny temat a nie po powrocie z bana

 

6.5 na U@ zgłaszamy cheaterów, za wysoki ping, txt i bugowanie, każdy inny temat w znacznym stopniu będzie nagradzany banem

 

6.6 SpectBug- admin ma prawo upominać gracza o zaistniałej sytuacji, a po kilku upomnieniach dać bana na max 5min (co pozwoli na zrestartowanie komputera przez gracza)

 


 

Taki przykładowy zrobiłem :) Wydaje mi się szczegółowy, konkretny :) oczywiście obrazków można dodać więcej, i jakieś dokładniejsze zrobić, ale na dobry początek wydaje mi się ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szoku... Co do tego U@ to właśnie chciałbym nadmienić, że nie tylko cheaterów bo jak ktoś buguje klase, perk albo ma duży ping lub chodzi po txt to również to powinno można zgłaszać nie bojąc się, że na karku masz groźbę bana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...