Skocz do zawartości
aquax

Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Ukończyłem każdą cześć z serii GTA, Mafia, The sims(dżołk) i wiele innych gier. W gierki gram od małolata, coraz mniej, jednak czasem bywa, że siądę na dłużej przy konsoli. Moim osiągnięciem(którym raczej nie powinienem się chwalić) było to, że przegrałem ponad 3000 godzin na jednym serwerze w Gta San Andreas Multiplayer no i 30lvl w lolu co jest rzadkim osiągnięciem w tego typu grach(nie jestem fanem gier mmo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja przeszedłem painta ;) .... Sadzę że mam największe osiągnięcie z was wszystkich :D

 

a tak na serio to przeszedłem : Worms-y, Gothica I,II , Heros-ów IV i V , GTA Vice City i SA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wiem czy to jest jakieś osiągnięcie, ale przeszłam rpgi Dragon Age I oraz II i jestem z tego powodu bardzo zadowolona, bo gry trafiły w moje upodobania :heart: I teraz wyczekuję kolejnej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

przeszedlem tam jakies czesci gta asassina 2 i zaczolem grac w cs'a :P i w nic innego juz nie gralem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sporo życia zmarnowałem przez gry. Wymienię tę które najbardziej pokochałem zaczynając dla mnie od najlepszej gry wszech czasów: Final Fantasy VII z tej serii również VIII, IX, XIII. Całą serie Call of duty (polecam zwłaszcza MW 1 i 2), Mass Efecta 1,2,3

 

Diablo 1,2,3 (w 3 no lifie czasem z Aquaxem, moja postać 83 poziom mistrzowski.) God of War 1,2. Shadow of collosus, Matrix, Oczywiście nieśmiertelna seria Gothic (oczywiście pomijając ten syf który zhańbił serię: Gothic 4 Arcania). Kolejnym godnym uwagi dziełem jest The elder of scroll V: Skyrim, spędziłem masę godzin nad tą produkcją i ostatnio zacząłem nawet w nią grać znowu (jest wiele modów do tej gry). Kolejną godną polecenia grą jest władca pierścieni powrót króla, świetna gra na CO-op. A o polskiej dumie jaką jest dziecko Cd projekt red chyba nawet nie muszę wspominać, lecz jednak wspomnę: Wiedźmin i Wiedźmin 2, naprawdę wspaniała produkcja przed przejściem polecam przeczytać wszystkie VII tomów książki mistrza Sapkowskiego.

 

 

 

Z grubsza tyle pamiętam jak sobie przypomnę więcej dopiszę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przeszedłem:

 

- Gta wszystkie części ( czekam na V )

 

- Mafia I i II

 

- Wszystkie części Call of Duty

 

- Wszystkie części Medal of Honor

 

- Max Payne 3 (2013)

 

- Hitman - Rozgrzeszenie

 

- Racer driver GRID I i II

 

- z serii Battelefield tylko przeszedłem II

 

- Need For Speed wszystkie oprócz Most Wanted (2013)

 

 

 

I co tu dużo mówić. Zawsze lubiłem grać na kompie i nie zamierzam przestawać. Może jak życie potoczy się inaczej, to zrezygnuje z tej passy.

 

 

 

PS:

 

Consecuente 3 lvl w tetrisa to nie lada wyzwanie. Nice wynik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przeszedłem :

 

 

 

GTA S.A.

 

GTA IV

 

GTA Vice City

 

Need For Speed Most Wanted

 

Need For Speed Carbon

 

Need For Speed Pro Street

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...