Skocz do zawartości
Maajkeel

Maajkeel

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maajkeel
Wiek: Wkrótce 18.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak.
Posiadasz mikrofon?: Jasne.
Dlaczego własnie Ty?: Jestem osobą bardzo aktywną, która przesiaduje na ts średnio 4-5 godzin dziennie. Posiadam wysoką kulturę osobistą oraz potrafię usiedzieć długi czas na jednym stanowisku. 
Staż na sieci: Ponad 2 lata.

@Drako Teraz to grubo pojechałeś,  rok temu jak to mówisz nie miałem jeszcze mikrofonu, a więc nie używałem go w grze a tym bardziej na ts3. Możliwe, że mylisz mnie z innym Majkelem, bo jest osoba o podobnym nicku na sieci.

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, Maajkeel napisał:


Dlaczego własnie Ty?: Jestem osobą bardzo aktywną, która przesiaduje na ts średnio 4-5 godzin dziennie. Posiadam wysoką kulturę osobistą oraz potrafię usiedzieć długi czas na jednym stanowisku. 
 

 

?? Co posiadasz??

Ale można go przetestować. Szybka utrata moderatora gwarantowana ;).

Przynajmniej w csgo zwykle gada do rzeczy :D

Edytowane przez CC@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 minut temu, CC@ napisał:

?? Co posiadasz??

Ale można go przetestować. Szybka utrata moderatora gwarantowana ;).

Przynajmniej w csgo zwykle gada do rzeczy :D

heheh cóż za wyproszona zmiana zdania :D 
Majkel spoko morda, dużo czasu spędza na ts'ie - administracja będzie miała ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ reszta podań jest również mocna.
Życzę powodzenia. 

https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=90877533&token=9Rgx9jn9

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz moje poparcie dzięki faktowi, że rzucasz mi auto-szmate na mixach oraz masz bardzo dobre taktyki wbijania na bombsite B.

Jednak wiem, że są tu osoby którym te argumenty nie wystarczają (co jest naprawdę smutne, bo to najbardziej solidne argumenty) napiszę, że majkel to osoba z którą zarówno da się pośmiać oraz powygłupiać, ale też potrafi on pomóc w wielu problemach oraz ma wysoką kulturę osobistą (To że w CS GO przeklina nie ma znaczenia, ta gra została zrobiona przez jakiegoś szympansa z adhd w mózgu, więc trzeba odpowiednio reagować na nią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby na tak

- Nie jesteś kulturalny i nie toleruje osobiście kłamstw :). Pamiętam 1 akcje z  Twoją osobą na serwerze, gdzie równo jechałeś na mikrofonie mimo, że było to rok temu nie wiem jak jes tteraz.

+Aktywny

+Znany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
YXOArtw.png
Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...