Skocz do zawartości
SQNFUN

Pan redaktor SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Arkadiusz
Wiek: 24
Staż na forum: Mam
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Mam
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Znam zasady pisowni ortograficznej, stylistyki i gramatyki jako tako
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Ciężko powiedzieć
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest taka złota zasada aby się nie poddawać. U SQN'a widać ją w 100% cały czas składa podania na redaktora oraz wrzuca bardzo ciekawe artykuły po to aby pomóc redakcji. Masz moje wielkie poparcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, ostatnie podanie zostało odrzucone, więc czy warto to ciągnąć nadal? Moim zdaniem nie, więc przemyśl to jeszcze raz. ;)

Po Twojej wypowiedzi na sb "już się pogodziłem że nim nie zostanę" wnioskuję że masz wylane w to czy będziesz redaktorem, czy nie, więc przez to jestem na nie, w tym jak i w kolejnych podaniach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, Th3End napisał:

Jestem na nie, ostatnie podanie zostało odrzucone, więc czy warto to ciągnąć nadal? Moim zdaniem nie, więc przemyśl to jeszcze raz. ;)

Po Twojej wypowiedzi na sb "już się pogodziłem że nim nie zostanę" wnioskuję że masz wylane w to czy będziesz redaktorem, czy nie, więc przez to jestem na nie, w tym jak i w kolejnych podaniach. ;)

Wiesz.. gdybyście sami robili coś ciekawego to bym olał tą całą redakcje ale... albo lepiej to przemilczę.
Dalej liczę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, pozdrawiam!

EDIT: tym bardziej że poprzednie moje podanie również miało bardzo duże poparcie użytkowników forum no ale niestety zostało odrzucone...

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak masz super pomysły na artykuły i wprowadzasz dużą świeżość w dział redakcji. Zapomnijcie na chwile o tych spinach po co wytykać coś co było kiedyś, ważne co jest teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doszły mnie słuchy że jednak redakcja nie widzi mnie w swojej drużynie dlatego proszę o zamknięcie tego podania.
Prosiłbym o zwykłe zamknięcie bez dodawania jakiegokolwiek komentarza, ponieważ nie będę mógł dodać odpowiedzi.
Dziękuję i pozdrawiam!

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
  PJmXBAI.png
Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie dodać swój grosz. Po pierwsze po odrzuceniu masz możliwość dopiero po 2 tygodniach. Po drugie bardzo ale to BARDZO nie podoba mi się Twój brak szacunku do redakcji. Nie można swoje prace uznawać za wspaniałe, a innych ciężka robotę tylko krytykować. Decyzja należy głównie ode mnie i już pisałam, że głosy ludzi moga mnie tylko nakierowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze gdzie jest napisane, że w redakcji dopiero po 2 tygodniach po odruceniu podania mogę założyć kolejne?
Po drugie dodaje artykuły czy też wywiady co samo w sobie oznacza że mam szacunek do redakcji, bo jeżeli bym go nie miał to bym nie dodawał swoich prac. Jeżeli chodzi o krytykę to krytykuje tylko to, co według mnie jest kiepskie i pamiętaj że krytyka zawsze wspomaga np. redakcje, bo redaktorzy wiedzą co mają poprawić, bądź zmienić.

To że nie widzisz mnie na funkcji redaktora zauważyłem już wcześniej tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, że 90% osób po za Tobą jakoś mnie widzi na tej funkcji i wydaje mi się że to są jakieś pobódki prywatne - jak masz do mnie jakiś problem to zapraszam  na PW bądź kawę ;) 

p.s proszę już nie prowadzić dyskusji, bo nie będę miał możliwości odpisania (jak coś to zapraszam na PW)

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...