Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Zakazany nick na forum.


Drako

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 03.04.2017
Nick gracza: Paweł Juszczak
Dowody:
Świadkowie: Forum.
Uzasadnienie: Wedle regulaminu forum jest zakaz cytuję: " 3.Zakaz używania w nickach, swoich prawdziwych inicjałów (Imię i nazwisko). " Racji, że jest to admin serwera COD 400. Prosiłbym o DEGRADACJE z miejsca i ban na forum. Nie może być tak, żę ktoś nie przestrzega regulaminu. Jak mamy być uczciwi do wobec każego. Regulamin jasno oznajmia za co jest ban.

Podaję również link do tematu z regulaminem forum, jak i ZDJĘCIE EKRANU.

 

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to podczas rejestracji użytkownika można wybrać opcje integracji z facebookiem, co z tym idzie wszystkie dane są przeniesione właśnie z tej platformy. Niech zmieni nazwę wyświetlaną i tyle, bez przesady z utratą rangi. Tak piszę tylko w celu rozjaśnienia sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Drako napisał:

No okej rozumiem, ale regulamin to regulamin. Skoro ustawilbym Twoje dane osobowe to byś chyba mnie zbanowal? Te dane mogą być kogoś z forum... 

Dlaczego wyciągasz tak pochopne wnioski?? Jaki miałby w tym interes, aby ustawiać czyjejś dane osobowe jako swój nick. Reasumując, na pewno administracja napisze mu, że jego nick łamie regulamin i będzie on zmuszony ten nick zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam @Kula po resecie forum nie mógł ustawić sobie takiego nicku. Nie wiem skąd ta pewność, że to jego prawdziwe imię i nazwisko lecz z tego co widze to już ma zmieniony.  

Śmieszne prośby z banem i degradacją. Gdzieś słyszałem, że za bycie konfidentem też jest ban 

tak-koncza-konfidenci-pl-d46f1c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić, mimo że wątek jest zamknięty. Niby dlaczego ( jeśli to prawda, nie chcę mi się czytać regulaminu) regulamin zabrania mi korzystać z moich prawdziwych inicjałów, imienia I nazwiska? Przecież to moja prywatna sprawa. Nikogo tym nie obrażam ani nie stalkuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Consecuente napisał:

Niby dlaczego ( jeśli to prawda, nie chcę mi się czytać regulaminu) regulamin zabrania mi korzystać z moich prawdziwych inicjałów, imienia I nazwiska? Przecież to moja prywatna sprawa.

Bo Ty jesteś świadomy jaką głupotę popełniasz ustawiając swoje inicjały jako nick. Inni (zwłaszcza Ci młodsi) bardzo często nie zdają sobie z tego sprawy, więc ktoś musi pomyśleć o tym za nich, zanim sami sobie narobią dziadostwa.

@Consecuente Widelce też nie są zakazane. Ty zjesz nim jak człowiek, inny sobie oko wydłubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...