Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hej.

Proponuje zwiększyć moc smoke'ów. Widać przez nie pake, widać graczy. W normalnym CS GO jest on o wiele mocniejszy i nie da się zobaczyć paki czy kogoś bez usłyszenia go, można tylko skanować.

Posted

Pierwsze słyszę, żeby w cs 1.6, zmniejszać widoczność w smokeach. Ta gra jest legendą, nigdy nie będzie taka jak Global.

Moim zdaniem jedyne co można zrobić to wgrać kolorowe smoki, ale obciążą to serwer i nie pasuje na serwery. 

 

Posted

Nie ma to sensu, bo i tak serwer jest dosyć obciążony, a takie coś przy większej ilości graczy zrobi ogromne spadki fps. Taka propozycja do odrzucenia. 

@señor Rewolwer akurat to jest w 1.6 :D 

Posted (edited)

To może od razu dodajmy negeva, rewolwer i równe gó*****e hitboxy jak w cs go? Zróbmy z 1.6 drugiego CS GO najlepszy pomysł na jaki ktoś może wpaść ;]]]]

@happy R8 w 1.6? Coś mnie ominęło???

Edited by señor
Posted
38 minut temu, LOVASSS napisał:

Pierwsze słyszę, żeby w cs 1.6, zmniejszać widoczność w smokeach. Ta gra jest legendą, nigdy nie będzie taka jak Global.

Moim zdaniem jedyne co można zrobić to wgrać kolorowe smoki, ale obciążą to serwer i nie pasuje na serwery. 

 

Skoro 1.6 nie będzie taki sam jak Global to po co CS GO MODY? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Można dodać jedynie kolor smoke i tyle, bo global to nie 1.6 XDDDD

Posted
11 godzin temu, señor napisał:

To może od razu dodajmy negeva, rewolwer i równe gó*****e hitboxy jak w cs go? Zróbmy z 1.6 drugiego CS GO najlepszy pomysł na jaki ktoś może wpaść ;]]]]

@happy R8 w 1.6? Coś mnie ominęło???

Rewolwer jest, ale dla VIP'ow. 

  • 4 weeks later...
Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...