Drako Posted April 4, 2017 #438831 Posted April 4, 2017 Hej. Proponuje zwiększyć moc smoke'ów. Widać przez nie pake, widać graczy. W normalnym CS GO jest on o wiele mocniejszy i nie da się zobaczyć paki czy kogoś bez usłyszenia go, można tylko skanować.
LOVASSS Posted April 4, 2017 #438833 Posted April 4, 2017 Pierwsze słyszę, żeby w cs 1.6, zmniejszać widoczność w smokeach. Ta gra jest legendą, nigdy nie będzie taka jak Global. Moim zdaniem jedyne co można zrobić to wgrać kolorowe smoki, ale obciążą to serwer i nie pasuje na serwery.
happy Posted April 4, 2017 #438834 Posted April 4, 2017 Nie ma to sensu, bo i tak serwer jest dosyć obciążony, a takie coś przy większej ilości graczy zrobi ogromne spadki fps. Taka propozycja do odrzucenia. @señor Rewolwer akurat to jest w 1.6
senor Posted April 4, 2017 #438841 Posted April 4, 2017 (edited) To może od razu dodajmy negeva, rewolwer i równe gó*****e hitboxy jak w cs go? Zróbmy z 1.6 drugiego CS GO najlepszy pomysł na jaki ktoś może wpaść ;]]]] @happy R8 w 1.6? Coś mnie ominęło??? Edited April 4, 2017 by señor
Bezzi Posted April 4, 2017 #438847 Posted April 4, 2017 1.6 to nie CS:GO więc nie ma sensu przy tym mieszać, klasyki sie nie zmienia.
venividiwandi Posted April 4, 2017 #438850 Posted April 4, 2017 38 minut temu, LOVASSS napisał: Pierwsze słyszę, żeby w cs 1.6, zmniejszać widoczność w smokeach. Ta gra jest legendą, nigdy nie będzie taka jak Global. Moim zdaniem jedyne co można zrobić to wgrać kolorowe smoki, ale obciążą to serwer i nie pasuje na serwery. Skoro 1.6 nie będzie taki sam jak Global to po co CS GO MODY? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Można dodać jedynie kolor smoke i tyle, bo global to nie 1.6 XDDDD Mentosik. 1
Mentosik. Posted April 4, 2017 #438857 Posted April 4, 2017 Nie przesadzajmy, nasze gomody są już na tyle przeciążone, że wprowadzenie tej opcji może je całkiem pobugować. Gomod to specyficzny mod, z którym trzeba obchodzić się jak z jajkiem
Drako Posted April 5, 2017 Author #438894 Posted April 5, 2017 11 godzin temu, señor napisał: To może od razu dodajmy negeva, rewolwer i równe gó*****e hitboxy jak w cs go? Zróbmy z 1.6 drugiego CS GO najlepszy pomysł na jaki ktoś może wpaść ;]]]] @happy R8 w 1.6? Coś mnie ominęło??? Rewolwer jest, ale dla VIP'ow.
Bene Posted April 27, 2017 #445397 Posted April 27, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Apr 4
7
Apr 5
1
Apr 27
1
Top Posters In This Topic
Drako 2 posts
LOVASSS 1 post
happy 1 post
senor 1 post
Popular Days
Apr 4 2017
7 posts
Apr 5 2017
1 post
Apr 27 2017
1 post
Popular Posts
venividiwandi
Skoro 1.6 nie będzie taki sam jak Global to po co CS GO MODY? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Można dodać jedynie kolor smoke i tyle, bo global to nie 1.6 XDDDD