Jump to content

Recommended Posts

Posted

Siemaneczko :hi:Niestety muszę napisać ten post,ponieważ ostatnimi czasy nie mam czasu na grę a ciągnąć ciągle urlop to trochę bez sensu, dlatego oficjalnie muszę zrezygnować z funkcji admina na COD400. Za dużo rzeczy na raz się dzieję :D Myślę że na pewno jeszcze mnie zobaczycie i usłyszycie tutaj. Jak skończę wykańczać dom zapewne wracam z podwojoną siłą a tym czasem bywajcie i trzymajcie się Ciepło:cze::cze:

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...