Skocz do zawartości
Mentosik.

[ZAMKNIĘTY] Bot muzyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja bez sensu, nie każdy sobie życzy aby przy wejściu na ts'a od razu grała muzyka.
Jak ktoś chce sobie posłuchać to wchodzi na dany kanał gdzie są boty muzyczne. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest możliwe do uwzględnienia, ale:

Mamy póki co tylko 2 boty muzyczne.

Trzeba by obgadujesz wszelkie za i przeciw, ustaoić rodzaj muzyki/radia i głośność

Sprawa do mod i smod ts3 zapraszam do dyskusji. Istnieje możliwość większej ilości botów muzycznych ale to wymaga chwili "pracy" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bot w poczekalni?! hmmm.. mozna by dodac na okres probny i zobaczyc :) narazie mamy tylko 2 boty ktore sprawiły dosc problemow naszym technikom, ogolnie  to mysle ze nie ma co sie tak bardzo w te boty zaglebiac bo postawic kolejne to kilkanascie minut pracy :) bardziej bym poszedl w strone jakis mbotow ktore by byly dla naszych uzytkownikow czyms nowym i ciekawym :) podlicznie czasu online, wizyt na serwerze, mozna by zrobic jakies rankingi itp. To mysle ze bardziej by zadowoliło naszych graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodawanie botów do poczekalni jest idiotyzmem.
Z autopsji wiem że takie coś jest czystą głupotą, ponieważ sam czasami jak wchodzę na inne ts'y i od razu z bomby zaczyna grać muzyka to tylko mnie wku****...
Kiedy to ja się zajmowałem botami to celowo nie dodawałem takiego bota do poczekalni, bo wiem jak to denerwuje osoby które nie wchodzą słuchać muzyki na ts'ie, a po prostu pogadać.
Tak jak wspomniałem wyżej, jeżeli ktoś chce posłuchać muzyki to są od tego odpowiednie kanały na które wejść problemem nie jest.
Pod poczekalnią jest taki kanał jak "Muzyka" i co ewentualnie byłbym za tym aby to właśnie tam dodać bota ale dodanie go do poczekalni według mnie jest nietrafionym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do nbota, czas mnie zawsze blokuje, bo uruchomienie tego wcale nie jest takie trudne. I są lepsze rzeczy niż mbot. Co do bota muzycznego, można by je przenieść bliżej poczekalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Bene napisał:

Co do nbota, czas mnie zawsze blokuje, bo uruchomienie tego wcale nie jest takie trudne. I są lepsze rzeczy niż mbot. Co do bota muzycznego, można by je przenieść bliżej poczekalni.

Przenoszenie nie ma sensu, są w dobrym miejscu.
Co ewentualnie do tej propozycji Mentosika to można dodać 3ciego bota tuż pod poczekalnią czyli na kanale "Muzyka".
Jeżeli chodzi o te 'lepsze rzeczy' to działajcie, chętnie zobaczę coś nowego na naszym ts'ie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Bene napisał:

Nie wiem czy darmowa wersja sinusa nie ma zablokowanych maksymalnie 2 instancji. Wczoraj nie mogliśmy więcej stworzyć.

Darmowa wersja sinusa ma blokadę do 2ch instancji ale to nie jest problemem, bo możesz odpalić kilka takich 'serwerów' z innymi portami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodanie bota muzycznego na okres próbny jest dobrym rozwiązaniem, najlepszym odpowiednikiem będzie radio eska (według mnie) Na esce można usłyszeć polskie i zagraniczne piosenki, które są teraz na topie. Jeżeli będzie ból szlachetnej ze strony użytkowników o tego bota to go usuniecie (sqn tylko nie pisz do innych, aby składadali zażalenia na tego bota ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...