AlleZ_Alladyn Posted April 12, 2017 #440834 Posted April 12, 2017 (edited) Cześć, witam wszystkich. Mam na imię Wiktor. Aktualnie posiadam 18 lat. Interesuję się komputerową grafiką, kolarstwem oraz bilardem. Chciałbym Was wszystkich ciepło powitać! Edited April 12, 2017 by AlleZ_Alladyn
yeeee boiiii ツ Posted April 12, 2017 #440837 Posted April 12, 2017 No cześć serdecznie zapraszam na CS:GO #6
MeGusta Posted April 12, 2017 #440845 Posted April 12, 2017 Witaj, DD2+DM ty dobrze wiesz cieniasku co cie tam czeka
Xiaulin Posted April 12, 2017 #440949 Posted April 12, 2017 witaj,Zapraszam na serwer dd2 inf miłej gry
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Apr 12
10
Apr 13
2
Top Posters In This Topic
yeeee boiiii ツ 1 post
aureox 1 post
~Szejk` 1 post
AlleZ_Alladyn 1 post
Popular Days
Apr 12 2017
10 posts
Apr 13 2017
2 posts