Skocz do zawartości
dzejki

[ODRZUCONE] DZEJKI NOWE PORZADKI

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba
Wiek: 17
Czas spędzony na forum: parę lat
Doświadczenie w moderowaniu: nie posiadam
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: nie
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: tak, coś się zdarzało
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: ciężko stwierdzić, codziennie inaczej :) przez dni robocze do 2-3 godzin w weekendy więcej
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: -wprowadzę miłą atmosferę na czatboxa, będzie to podejście troszkę inne od obecnego, gdyż niektóre warny są bez sensu. -nie miałem jeszcze okazji sprawować tej funkcji więc co szkodzi spróbować? :D -słucham Spice Girls. -myślę, ze sobie spokojnie poradzę.

głosujcie na mnie, Wasz kandydat numer 1. Lista wyborcza AntySystemMultiChleb i pamiętajcie: niGdy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


XDDD Myślałem, że to żart, ale widzę że nie, lecz sądzę, że to jest podanie typu żart czarnego humoru.

Kompletne nie, dlaczego? Już tłumaczę.

Nie udzielasz się na forum w ogóle, nie uczestniczysz regularnie w wydarzeniach na forum, zaglądasz do Nas od święta, nie obchodzi Cię co u Nas się dzieje. Życie forum jest dla Ciebie obojętne, a kandydat na moderatora powinien być przykładem, obowiązkowo powinien być pozytywnie nastawiony do forum, do jego życia, oraz być pomocnym. Z tego co mi się przypomina, często na shoutboxie robiłeś sobie z użytkowników forum najzwyklej mówiąc jaja, żartowałeś sobie w chamski sposób. Zapewne historia Twoich warnów również jest bardzo ciekawa, zaraz po knopciem. :) :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoim mocnym plusem jest to, że nie dasz sobie w kasze dmuchać, za co Cię szanuje :p. Nie zmienia to faktu, że jestem na nie. Strasznie lubisz śmieszkować na co moderator nie może sobie pozwolić. Bądź użytkownikiem naszego forum i dostarczaj nam dzienną dawkę humoru jak robisz to dotychczas :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoimi mocnymi stronami są: niewątpliwie staż, bezstronność, poczucie humoru. Aczkolwiek widuję Cię tylko na czatbocie, jak dla mnie popraw swoją aktywność i przy następnej rekrutacji będziesz naprawdę mocnym kandydatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak tak patrze na osoby ktore pisza ze nikt nie zna dzejkiego to az mam ochote wysmiac ich przed ich wlasna twarza XDDDDDDDDDD

No ale mniejsza, dla mnie dzejki to najpowazniejszy kandydat, swoja postawa jak i postura udowodni ze nie boi sie ryzyka i podejmie sie kazdego problemu jako moderator naszego kochanego forum. Dzejki jest rowniez osoba bezkonfliktowa oraz nigdy nie bierze niczyjej strony co jest wielkim plusem.

Dla mnie jest to bardzo dobry kandydat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowiek, łamiący regulamin nagminnie nie może zostać Moderatorem.

Co do twojej osoby, interesuje mnie to, dlaczego nie ma historii twoich warnów. 

Nie tym razem, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...