Jump to content
Mentosik.

[ODRZUCONE] Moderator Mentosik.

Recommended Posts

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; +

-Minimum 400 sensownych postów; +

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; +

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  +

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  +

 

Imię: Łukasz
Wiek: 16
Czas spędzony na forum: Ponad rok
Doświadczenie w moderowaniu: Byłem członkiem UBT oraz opiekunem cs:go mod'a #3, gdzie moderowanie było na początku dziennym
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Niestety nie, ale należę do osób, które szybko się uczą
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Tak
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Od 2-4 godzin
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem młodą osobą, dlatego mam dużo wolnego czasu na przeglądanie forum. Na forum jestem bardzo widoczny, ponieważ wypowiadam się (tak naprawdę) wszędzie, mam swoje zdanie, co nie zmienia faktu, że jeżeli sam wpędzę się w kozi róg umiem przyznać się do błędu i przeprosić. Jestem osobą otwartą oraz pozytywnie nastawioną do ludzi, co powinno być główną cechą moderatora. Wielokrotnie otrzymywałem wiadomości od osób, które potrzebowały pomocy i nigdy nie zdarzyło mi się owej pomocy odmówić ( przykładem jest SB). Chcę także pokazać innym co tak naprawdę potrafię. Obecnie nie posiadam żadnej istotnej rangi co pozwoli mi skupić się wyłącznie na tej posadzie

                                                                                                                                                    

Edited by Mentosik.
Link to comment
Share on other sites


Również jestem na Tak. Jako mój były OP Redakcji spisywałeś się wręcz doskonale , wypełniałeś swoje obowiązki tak jak przystało. Jesteś cierpliwy , oraz dojrzały (przynajmniej takie jest moje zdanie). 

Życzę Ci powodzenia.

Link to comment
Share on other sites


Jestem jak najbardziej na tak,

- Opanowany, cierpliwy i dobry chłopak ;p

- Długi staż jako Naczelny Redaktor FP, spisywał się wyśmienicie, brak zastrzeżeń ;)

- Wymagania są spełnione, 

- Aktywny :P

Powodzonka Miętos !

Link to comment
Share on other sites


Hmm. Mentosik ze swoich wszystkich poprzednich rang wywiązywałeś się znakomicie, aczkolwiek aktualnie trochę mało czasu spędzasz na forum i pytanie czy będziesz poświęcał na to stanowisko wystarczająco czasu? Jeżeli tak to jestem za tym żebyś został moderatorem, aczkolwiek przemyśl jeszcze czy masz czas na to.

Link to comment
Share on other sites


Mimo rezygnacji widuję Ciebie na forum, nie widzę kłótni, jesteś osobą bezkonfliktową, spokojną, zawsze pożartujesz. Jestem na tak, powodzenia. 

Link to comment
Share on other sites


Jestem na nie, dlaczego?

Zrezygnowałeś z opiekowaniem się serwerem CS:GO #3, bodajże podany powód to brak czasu, co sprawiło że znacznie mniej Cię na forum, niż poprzednio. Wątpię abyś połączył życie prywatne, realne, z moderatorem na forum, jednak jest to możliwe, lecz nigdy nie wiadomo, czy nie popracujesz na forum przez tydzień lub dwa a potem znikniesz bez żadnego "ale". Dodatkowo z tego co obserwowałem, mało się udzielasz, raz na jakiś czas wpadniesz na shoutboxa, coś tam napiszesz i znikasz.  Według mnie to nie jest postawa godna naśladowania, osoby, która kandyduje na moderatora forum. Niestety, ale dziś jestem na nie, spróbuj kolejnym razem, zacznij się bardziej udzielać a wtedy zapewne zmienię zdanie. Powodzenia! ;)

Link to comment
Share on other sites


Jestem na tak. Wywiązywałeś się ze swoich poprzednich funkcji bardzo dobrze i wiem, że zrezygnowałeś z nich aby w końcu powalczyć o tego upragnionego moderatora. Jest to już Twoje kolejne podanie bo było ich trochę szybciej (nie wiem ile dokładnie, nie bij), więc widać, że Ci zależy. Nigdy nie miałam do Ciebie zastrzeżeń, pomagałeś mi wielokrotnie i wielokrotnie pokazywałeś, że jak już coś robisz to konkretnie (teraz pisze głównie o fanpage bo jednak tam współpracowaliśmy). 

Link to comment
Share on other sites


Osoba neutralna z ciebie czemu?

Otóż na forum widuję ciebie sporadycznie dawniej widziałem ciebie dzień w dzień być może teraz czasu nie masz (może się to zmieni nie wiem, ale lepiej dmuchać na zimne), wszystko inne się zgadza posiadałeś rangi lepsze/gorsze. Dobrze mówi @Th3End zrezygnowałeś bo czasu nie masz teraz może być tak samo.

Link to comment
Share on other sites


Godzinę temu, Mentosik. napisał:

W ramach jasności rozmowa sprzed miesiąca :). Dzięki za wyrażenie swoje zdania na mój temat ;)

Pozdrawiam

71A1FDC1-F308-48DB-8F73-EF5458856E80.jpg

nie rozumiem po co ten post i screen? liczysz na litosc? czy jak?

 

ogolnie to nic do ciebie nie mam, ogarniasz, widac Cie na tym forum ale niekiedy jakos dziwnie sie zachowujesz tak ni jak :) neutral odemnie :) 

 

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites


Wybacz  Mentosik  mimo ze jestes sympatyczny i pomocny jestem na NIE.

Ostatnio  prawie  cie nie widac  na  forum . Fakt  faktem    miales juz  rangi  na  forum  i z pewnoscia  bys sobie poradzil ale   im wyzsza ranga  tym wiecej  do ogarniecia  i   sporo czasu do poswiecenia.

 

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...