Skocz do zawartości
Ripton

[ODRZUCONE] Mod Ripton

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Jest.

-Minimum 400 sensownych postów; Jest.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Oczywiście jest.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Jest.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; Jest.

 

 

Imię: Rafał
Wiek: 16
Czas spędzony na forum:  Rok i miesiąc.
Doświadczenie w moderowaniu: Dość dobre.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Zdarzały się.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Dużo prawie cały dzień jestem.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Jestem miły, pomagam ludziom jeśli tylko mogę. Można mi zaufać, często widzę tematy, które potrzebują uwagi moderatora i staram się je zgłaszać. Wypowiadam się tylko tam gdzie mogę aby nie wyłapać niepotrzebnych warnów. Jestem widoczny na forum. Myślę, że sprawdzam się w roli OP i UBTeam więc chcę też spróbować jako moderator :) 
Złożyłem podanie bo chcę się wykazać.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako członek UBT radzisz sobie całkiem dobrze , nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo jesteś kulturalny ,  oraz bezkonfliktowy. 

Życzę Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak  dajemy  szanse  Bezziemu  to   czemu nie  dac  sie wykazac  takze Riptonowi.

Jako UBt nieoceniony.. chociaz nie  wiem czy nie za duzo bierzesz  na siebie  + szkola.

Mozna  mu zaufac i powierzyc  piecze nad  moderowaniem      forum.

 

Edytowane przez Darshil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm... wypowiadam się w każdym z podań tak więc i w tym się wypowiem.
Myślałem do czego się przyczepić no ale nic mi do głowy nie przychodzi dlatego jestem na tak.

EDIT: skoro napisałem że nie mam do czego się przyczepić oznacza to że kandydat nie ma żadnych wad (tak mi się wydaje) i jak najbardziej nada się na stanowisko moderatora.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kulturalny chłopak, często go widzę na forum. Zawsze służący pomocą. Nie wdaje się w kłótnie, duży staż na forum.Da sobie radę :)

Na tak. Trzeba dać szansę :wub:

Edytowane przez Tomass ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I ja się wypowiem. @Ripton nie wiem ciężko mi powiedzieć. Z jednej strony jesteś kulturalny, pomocny dla graczy, widać Ciebie. Kaprys mi sprzyja że zaniedbujesz demka w UBT. Ale, myślę ze szansa się należy i dasz radę poukładać. Za to podanie mogę dać małe tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestes spoko mordeczka, mysle ze poradzilbys sobie z funkcja moderatora ale czy "twoj" serwer i UBT na tym nie ucierpi?! Za duzo obowiazkow to tez nie zbyt mile uczucie ale jesli czas Ci pozwala to masz moje poparcie.

 

Powodzenia Ripton :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Rafał dobry chłopak, każdemu pomoże w potrzebie. Zawsze zachowuje kulturę i myślę, że jak najbardziej sprawdziłby się na tym stanowisku.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś Opiekunem serwera, oraz pracujesz w Ubt, z tego co widzę nie ma do Ciebie zastrzeżeń. Osobiście kompletnie Cię nie znam, nie wiem czego mogę się spodziewać, nie wiem czy mógłbym tobie zaufać. W tej chwili podanie odrzucam, liczę, że weźmiesz sobie moje słowa i zaangażujesz się jeszcze bardziej. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...