Skocz do zawartości
senor

[ZAAKCEPTOWANE] Zadymeczka wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Radosław

Wiek: 18

Staż na forum: 2 latka, ale mam mutacje.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Jest jak najbardziej :kappa: 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Szczerze to nie wiem 8/10? Ocenę zostawiam Wam.

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Nie da się tego określić w minutach czy godzinach, jak znajdę wolny czas (a tego będę mieć dużo po maturze) i pomysł na fajny artykuł to wtedy coś wrzucę.

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Wywiadu nie napisałem, ale tygodnik owszem. Oczywiście ci co pamiętają to wiedzą, że wrzuciłem do redakcji parę wywiadów, recenzji czy artykułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W UBT ostatnio bardzo mało twojej pracy widzę --------------->  powinieneś skupić się na tym co masz. Wiek , pomysłowość jak najbardziej na + , dlatego  jestem nastawiony neutralnie.

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak. Wiek, ludzie będą pisali że na +, ale co ma wiek to czegokolwiek(poza kupnem alkoholu w niektórych miejscach). Ostatni tygodnik wyszedł Ci dobrze(tylko więcej zdjęć dodawaj). Jeżeli uważasz że masz czas, bo redakcja tego właśnie wymaga, to jak najbardziej na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


50 minut temu, Aureox napisał:

W UBT ostatnio bardzo mało twojej pracy widzę --------------->  powinieneś skupić się na tym co masz. Wiek , pomysłowość jak najbardziej na + , dlatego  jestem nastawiony neutralnie.

Powodzenia :) 

Moze dlatego ze mam urlop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak poniewaz senior ma 18 lat.

Tak na powaznie to juz kiedys byl redaktorem i wrzucal ciekawe tematy dlatego jestem na tak. Tylko prosze, nie zawiedz mnie i mam nadzieje ze dalej bedziesz wrzucal ciekawe rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W UBT jego aktywność spadła, bo ma urlop, który każdemu sie należy a skoro chce pisać to czemu nie? Portafi złożyć dwa zdania jest rudy dlatego jestem jak najbardziej na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli poprawiłeś się, nie będziesz robił takich głupstw jak wcześniej, to jak najbardziej jestem na tak. Masz potencjał, wiesz co chcesz robić, jak dostaniesz szansę nie zmarnuj jej. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na swoich obecnych rangach sprawujesz się dobrze, nie ma z Tobą problemu, jak większość wie, masz urlop. Jesteś kulturalny, na swój sposób :D Pracowity, oraz sumiennie wykonujesz swoją pracę. Myślę, że jeśli nie będzie takich wybryków jak wcześniej, to jestem za daniem szansy. Nie zmarnuj jej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK.

- Kolejny ogarniety redaktor sie przyda

- Ostatni artykul wyszedl Ci bardzo fajnie, tylko wiecej zdjec. 

- Malo pracuje w UBT, bo ma urlop.. 

- Jezeli sadzisz, ze ogarniesz to i UBT to masz moje blogoslawienstwo i zycze Ci powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Praca w redakcji ma to do siebie, że samemu się ustala kiedy i co napisać. Pogodzenie tych dwóch funkcji nie będzie stanowić dla Niego żadnego problemu. Kolejny redaktor jak najbardziej się przyda. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...