Skocz do zawartości
Doman

Wywiadzik do porannej kawusi. 

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :jupi: 

Dzisiaj poznamy lepiej jednego z przyszłych kucharzy- @MartyN. Zapraszam!

 

Kolor: 

Doman 

MartyN

 

 Hej MartyN, zgadzasz się na opublikowanie wywiady z Twoją osoba?

Siema. Oczywiście, że tak.

Wywiad jak budowa domu. Zacznijmy od podstaw. Powiedź kim jesteś, czym jesteś, gdzie mieszkasz i ile masz lat?

Jestem człowiekiem jak każdy xD, mieszkam w Korczynie (mała wieś na podkarpaciu), za kilkanaście dni skończę 16 lat i mam na imię Paweł.

 W dniu dzisiejszym zakończyły się testy gimnazjalne. Bałeś się?

Nie, wiadomo jakiś tam stres był, ale się udało je napisać z jakimś przyzwoitym wynikiem.

 Która część sprawiła Ci najwięcej problemów?

Hmmm przyrodniczo-matematyczna.

 Niedługo koniec gimnazjum. Co planujesz dalej?

Myślę nad technikum o profilu technik żywienia.

 Kucharz! :D dlaczego akurat ten kierunek? Co Cię przekonało?

Od dziecka lubiłem coś tam w kuchni zrobić, pomóc mamie w czymś i planuję się rozwijać w tym kierunku.

Na pewno nie jedną kobietę tym oczarujesz. Właśnie, a propo płci pięknej, masz kogoś?

Heh oby xD. Póki co skupiam się na nauce, dziewczyna myślę, że dopiero w technikum lub dalej ;c

Powiem Ci, że masz dosyć nietypowe podejście patrząc na współczesną młodzież. Masz rację, dziewczyna nie ucieknie :D jeden Paweł z nas ma rodzeństwo, a czy ten drugi również kogoś posiada?

Tak, mam, dwie starsze siostry, starszego brata i młodszą siostrę.

 Jak wyglądają relacje między Wami? Lubisz młodszą siostrę?

Wiesz co z tego co mi mama mówi to właśnie z nią mam najlepsze relacje, w sumie ja też tak uważam.

Dobry braciszek z Ciebie :D masz jakiegoś pupila w domu? 

Nie, kiedyś chciałem mieć psa, ale mi przeszło.

Kiedy masz czas wolny od nauki, co najczęściej lubisz robić?

 Zazwyczaj mam czas wolny, mało się uczę, zazwyczaj pomagam coś tacie na podwórku, gram w piłkę, na rowerze jeżdżę, no mam co robić xDD

Wolisz piłkę nożną czy gry komputerowe?

 Tak na prawdę to siatkówkę.

 Grasz w jakimś klubie czy to hobby?

Hobby, w szkole czasami z kolegami pogramy i tyle.

 A jakiej muzyki słuchasz Pawełku?

Zazwyczaj popu i house.

 Kogo najczęściej słuchasz? Kto jest Twoim ulubieńcem?

Nie mam ulubieńca, słucham wszystkiego co mi się spodoba.

Wcześniej wspomniałeś, że jesteś zwolennikiem ruchu na świeżym powietrzu. Jest jakiś klub, któremu od zawsze kibicujesz?

Bayern Monachium jest moim idolem.

 Dlaczego ten klub? Czemu nie FC Barcelona czy Real Madrid?

Przede wszystkim przez to, że nie lubię La Ligi, wolę Bundesligę to stąd ten klub.

Rozumiem. Czy jest coś, co zawsze chciałeś zrobić, ale nie jesteś do końca przekonany?

Nie ma takiej rzeczy :D 

 Obecnie jesteś członkiem UBT oraz adminem. Chciałbyś objąć urząd nad jeszcze jakąś funkcją, czy owe dwie Ci w zupełności wystarczają?

Do dnia dzisiejszego nawet za dużo roboty było, cały ubiegł miesiąc na urlopie byłem, więc te dwie mi w zupełności wystarczają i raczej tego nie będę zmieniał.

 A jak w ogóle znalazłeś się na Multi-head.pl?

Około 2 lata temu, grałem z bratem na COD 500K i brat wyłapał ssy. Jak ssy to i konto trzeba było zrobić. Więc tak się tu znalazłem. Ale grać, grałem jeszcze na serwerze 15KK to jest właśnie dzisiejszy 500K.

 Czemu zostałeś adminem na Go MOD #4, a nie na 500k?

 Za tamtych czasów ten serwer strasznie lagował i co chwilę crashował się, a i z tego co pamiętam to adminowałem tam xD

O proszę ^^ Która z grafik forum Ci się podobała? Obecna czy wcześniejsza?

 Ta jest o wiele lepsza.

Jesteś wszystkim znany pod nickiem,, MartyN" czemu nie ,,PaweŁ"? MartyN kojarzyć się może z żeńskim imieniem Martyna.

Na serwerze praktycznie każdy pisze Martyna nie MartyN, a MartyN dlatego, że to jest przerobione imię pewnego sportowca.

 Rozumiem. Co sądzisz o osobach, które robią sobie tatuaż w młodym wieku?

Dla mnie to jest głupota, pierwsze coś zrobią, a potem tego żałują.

Co sądzisz o wyższej administracji MH?

Dobrze prowadzą forum, serwerów stawiają coraz więcej, oby tak dalej xD

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z cs?

Jakoś 3-4 lata temu kuzyn przyniósł mi cs, odpaliłem i tak gram do dziś.

Poza cs 1.6 grasz w coś jeszcze?

Grałem w GO, ale to nie dla mnie.

Klasyk górą widzę. Zbliżamy się ku końcowi. Chcesz kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam Ciebie, mojego brata @Ripton:wub: @Garść Szyszek, @Idealna Bania, @Redziu, @RaDziu., @Kr3ciK, @Th3End oraz @Bezzi.

Dziękuję Ci za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję za pozdrowienia, nawzajem.

Wywiad odrobinę krótki, lecz tytuł mówi sam za siebie, mi tej kawy zabrakło, bo wypiłem na raz, duszkiem. :kappa: Czekam na kolejne wywiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad jest w porządku, ale jak zwykle za dużo tekstu, a za mało zdjęć. Przez to moje oczy mówią "Nie czytaj tego, nie ma zdjęć", ale kieruje się sercem i czytam. ZDJĘCIA ZDJĘCIA ZDJĘCIE :) Plusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...