Skocz do zawartości
Ripton

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie warn jak najbardziej słuszny. Jak nie za wypowiadanie w podaniach na serwerze na którym nie grasz, to za brak współpracy ;) Gdy pytałem się ciebie o GT odmówiłeś, więc dostałeś warna.

@Ripton Sprawdziłem nick Ripton ;) Dlatego zapytałem się Ciebie czy pod nim grasz, a ty zaprzeczyłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Ripton napisał:

BoobSON Mam prawo odmówić :) Tak naprawdę to nawet nie chciało Ci się sprawdzić czy gram pod nickiem Ripton :)

Podanie GT leży  raczej w Twoim interesie. Jeśli go nie podasz to zostanie to potraktowane jako przyznanie się do braku aktywności na serwerze i w konsekwencji +1 warn ;) 

Edytowane przez SUNN. #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Cie sune..... jak małe dzieci..... bez komentarza. 

@BoobSON o to @Ripton GT: https://cache.gametracker.com/player/Ripton/80.72.40.110:27008/

@Ripton gra na serwerze, więc nie rozumiem twoje +1? Może nie gra jak nałogowiec, ale jest i ma prawo do wypowiedzi w podaniu. 

Najpierw @BoobSON patrz na GT a potem dawaj +1, teraz mnie ciekawi ilu dałeś +1 o tak sobie bez patrzenia. 

Żenada.. @LOVASSS bij go pasem....Ostrzeżenie nie słuszne, ściągam  i next razem na prawdę a nie posty walicie bez sensu. Mi starczyło 20 sekund sprawdzić, nie wiem czy umrze ktoś od tego aby sprawdzić.. 

 

@BoobSON nie kpię, masz dowody że uznał że to nie on?  Przecież zobacz GT jego i na go 4 i tam te same profilowe. 

@Bezzi może masz rację mnie poniosło, wybaczcie. 

Edytowane przez happy #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żarty sobie robicie czy to jakiś kabaret?

Panie S@ wiesz o kim mówię trochę więcej spokoju, bo pokazujesz klase poniżej --------- up down.

Ripton gra na tym serwerze tyle co ja, a sam sie wypowiedziałem w tym podaniu. Tak wejdę jak ktoś kogoś zgłosi i widzę, że brakuje adminów. Czemu nie mam warna HALLOOOO?

Żenada panowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moderator, ma prawo aby zapytać się o game tracker. Skoro użytkownik, go nie dostarczy, Moderator ma prawo, aby post został nagrodzony warnem/upomnieniem. Od zawsze tak robię, po co na siłę sobie uprzykrzać życie? Warn może za szybko, ale skoro Ripton, masz problem z dostarczeniem gt, to ja nie mam pytań. Porażka. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...