Skocz do zawartości
MoNt3

[ZAMKNIĘTY]Problem TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie otóż mam problem z ts3, nie chodzi mi na jednej wersji pisze mi, że najstarsze oprogramowanie obsługiwane to vista a na drugim jak się zainstaluje to na żaden serwer nie da się wbić i pisze error.

Mam system Win XP i gdzieś wyczytałem, że poblokowali ts, skype itd na XP już. Może ma ktoś jakieś obejscie tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

http://www20.zippyshare.com/v/L64RUGiG/file.html Nie mogę edytować postu :/ NIe wiem czemu 

Wpisuje dobrze właśnie i to nie tylko na mh ale też inne nie chodzą :/@happy #URLOP

 

@MoNt3 wyłącz firewall'a w ustawienach routera, ewenntalności jak masz antywirusa także wyłącz

Edytowane przez happy #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podsumowując, bazujesz na systemie WinXP, podaj wersję systemu i swój Service Pack oraz uruchom ts3 za pomocą uprawnień administratorskich. Sprawdź, czy twój antywirus/firewall nie blokuje ts3 dostęp do internetu (nie działa tylko nasz ts3 czy wszystkie?) oraz spróbuj się połączyć nie przez host (aktualnie są problemy z dedykiem) a przez IP -  46.238.223.78:9987

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Home edition 2002 SP 3

Uruchamiałem i nic nawet próbowałem na wyłączonym antywirusie i też dupa. Żaden serwer nie działa 

7 minut temu, Bene napisał:

oraz spróbuj się połączyć nie przez host (aktualnie są problemy z dedykiem) a przez IP -  46.238.223.78:9987

a z tym nie wiem ocb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, we need to go deeper. 

Zobacz w logach klienta ts3 czy coś Ci nie wyskakuje (ale nie log serwera bo nic nie zobaczysz)

Od kiedy wyskakuje ten błąd i czy zmieniłeś dostawcę internetowego?

Czy blokowałeś/odblokowywałeś jakieś porty na routerze?

Jaki masz model routera?

Czy robiłeś jakaś aktualizacje, instalowałeś bądź zmieniłeś antywirusa?

Czy sprawdzałeś na tym samym Internecie czy działa ale z innego komputera/telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN Wyskakuje mi normalny błąd to "Failed"

Nie zmieniłem dostawcy

NIe blokowałem ani nic

Orange FunBox 2.0

Nie

Tak na laptopie brata śmiaga wszystko elegancko

A to się stało od jakiegoś czasu jak oddałem kompa do naprawy i stawiali na nowo system i możliwe, że to oni coś ciulowo zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jakie miałeś wcześniej system?

Spróbuj wg poradnika http://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4002317333,title,Livebox-20-przekierowanie-portow,helparticle.html

odblokować/przekierować porty: 
Default voice port (UDP in): 9987
Default filetransfer port (TCP in): 30033
Default serverquery port (TCP in): 10011
Default tsdns port (TCP in): 41144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrób to, co Ci napisałem, wejdź też w cmd i wpisz ping 46.238.223.78

Poszukaj starszych wersji klienta ts3 i sprawdź czy działa. Moze jakaś latka ts3 gryzie się z ustawieniami WinXP. Kończą mi się pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@Bene Dalej nic :/ Masakra jakaś jak ściągne najnowszego ts to mi wyskakuje że najstarsze obsługiwane oprogramowanie to vista.

Te starsze chodzą właczają sie itd ale na żaden serwer nie chce mnie połączyć :/

Ps.Jak ktoś pomoże bez stawiania nowego systemu stawiam piwo :D

Edytowane przez MoNt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje do W XP?

PS. Ten system od paru lat nie jest wspierany i producenci oprogramowania również przestają wspierać swoje produkty na XP.

Edytowane przez SUNN. #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...