Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Przed chwilą
Nick gracza: Bezzi
Dowody: 


Świadkowie: Jest ich trochę
Uzasadnienie: Dostałem 2 warny za założenie tematu który zlinkowałem wyżej - co prawda jeden może słuszny, bo przez przypadek pisałem pogrubioną czcionką, natomiast drugi niesłuszny, bo nie był to spam tylko miałem nadzieje że skoro mogę założyć temat w dziale rekrutacji to rekrutacja jest otwarta, a czekałem na ten moment od poprzedniej rekrutacji.

Wracając do skargi, ja dostałem 2 warny, Majkel 1dnego i Wandi 1dnego za wypowiedzi w tym samym temacie, a moderator Bezzi nie dostał żadnego.
Widać, że kolesiostwo na sieci dalej ma miejsce i warny są dawane tylko osobom których moderacja forum nie lubi, a swoim ziomeczkom się odpuszcza. 
32450230724076923522.jpg

Na tą chwilę, Bezzi dalej nie dostał ostrzeżenia tak więc prosiłbym czerwonych aby ogarnęli to 'zgrane towarzystwo' aby wszystkich traktowali jednakowo, a nie jednych lepiej, a innych gorzej.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi jako moderator chyba powinienes jak to masz w "tytule" czy jak to sie tam nazywa: pilnowac porzadku na sieci, a z tego co widze to uraziles Sqna.

Jak to bylo w Twoim podaniu?

" Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Myślę, że dojrzałem do tej roli, wiele osób na pewno zauważyło moją zmiane myślę, że jest na plus. Staram sie być osobą pomocną i bezstronną w życiu forum co na pewno da sie zauważyć. Nie lubię gdy ktoś nagminnie narusza regulamin forum, gdy widzę że ktoś łamie zasady używam opcji "zgłoś" co każdemu użytkownikowi polecam, lepiej jeść z czystej miski niż założyć ręce i tylko sie przyglądać. "

no chyba troszke poklamales

Edytowane przez dzejki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Freezu napisał:

Z kogo ty próbujesz zrobić debila? Dobrze wiesz że forum jeszcze nie jest do końca skonfigurowane i próbujesz to wykorzystać, kiepsko Ci to wychodzi. To że możesz pisać tematy nie znacyz że rekutacja jest otwarta. 

Ostatnio pisałeś na SB, że nic z forum nie robisz, ani do niczego się nie wtrącasz - tak - jak byś dawał jakieś ultimatum, że albo Croxiu albo Ty się nim będziesz zajmował...
Póki co wiele błędów jest zgłaszanych w osobnym temacie, a jednak nic nie jest z nimi robione jeżeli już mówimy o konfiguracji.
Niczego nie zamierzałem wykorzystywać, po prostu skoro dział był otwarty to złożyłem podanie i tyle. Po za tym skarga nie dotyczy Ciebie tak więc nie wiem dlaczego się tutaj wypowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, SQNFUN napisał:

Ostatnio pisałeś na SB, że nic z forum nie robisz, ani do niczego się nie wtrącasz - tak - jak byś dawał jakieś ultimatum, że albo Croxiu albo Ty się nim będziesz zajmował...
Póki co wiele błędów jest zgłaszanych w osobnym temacie, a jednak nic nie jest z nimi robione jeżeli już mówimy o konfiguracji.
Niczego nie zamierzałem wykorzystywać, po prostu skoro dział był otwarty to złożyłem podanie i tyle. Po za tym skarga nie dotyczy Ciebie tak więc nie wiem dlaczego się tutaj wypowiadasz.

Nie bede robil jednej rzeczy 3 razy, wypowiadam sie bo widze ze probujesz z kogos zrobic kretyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Freezu napisał:

Nie bede robil jednej rzeczy 3 razy, wypowiadam sie bo widze ze probujesz z kogos zrobic kretyna

Jakbyś przeczytał temat uważnie to byś zauważył, że dostałem już 2 warny za moje podanie o moderatora, a to jest skarga na moderatora, a właściwie na ekipę moderatorów którzy reagują warnami/ostrzeżeniami tylko w stosunku do osób których nie lubią, a jeżeli chodzi o ich znajomych to przymykają na to oko. Twoje posty kompletnie nic nie wnoszą w tym temacie.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga na mnie więc się wypowiem.

Zaraz po poście zamknąłem temat bo go PODSUMOWAŁEM, close bez żadnego słowa też by zabolało? 

Bez komentarza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
23 minuty temu, Bezzi napisał:

Skarga na mnie więc się wypowiem.

Zaraz po poście zamknąłem temat bo go PODSUMOWAŁEM, close bez żadnego słowa też by zabolało? 

Bez komentarza.

 

Tu nie chodzi o zamknięcie tematu ale o to co napisałeś i brak konsekwencji.
Daje sobie rękę uciąć, że jeżeli Ja czy ktokolwiek inny by tak skomentował jakikolwiek temat to dostałby +1.
Jest to po prostu niesprawiedliwe, że warny są rozdawane poprzez widzimisię moderatora, a On sam ma imunitet...
32450230724076923522.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sqn co Ty i Twoi koledzy odwalacie jest poniżej krytyki. Czepiacie się moderatorów o to, że warnują Was "bo Was nie lubią", a innych nie. Chciałabym Cię uświadomić, że inne osoby nie prowokują, nie trollują itd. tak jak Wy. Więc nie dziwcie się, że są wyciągane z tego konsekwencje. 

Bardzo mi przykro, że osoba, która sama była moderatorem, ma praktykę i wie jak to jest teraz samemu utrudnia nam pracę. Postaw się na naszym miejscu. Jakbyś miał się codziennie użerać z tymi samymi osobami o te same rzeczy to w końcu też być dostawał kur.. (;)). Zrozumcie w końcu, że jest tu regulamin, którego należy przestrzegać, tyle. 

Ps. Forum jest na bieżąco naprawiane. Jest tych spraw dużo, a CroXiu również ma życie prywatne i nie zrobi tego wszystkiego na raz. 

@5g_KoLoS Nie jesteś kompletnie w temacie. To dzieję się już spory czas, a widuję Cię od niedawna więc nawet nie wiesz jak to wygląda. Rekrutacja na moderatora jest zamknięta od kwietnia. Więc jak mógł tego nie zauważyć? Proszę Cię.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy Ty udajesz czy serio jesteś taki? :)

Dostałeś warna za trollowanie działu gdzie rekrutacja jest ZAMKNIĘTA perfidnie wykorzystałeś błąd techniczny, gdzie forum nie działa prawidłowo i napisałeś temat z czystym TROLLINGIEM takie tematy zakładaj w off topic 

1 minutę temu, Missia napisał:

Sqn co Ty i Twoi koledzy odwalacie jest poniżej krytyki. 

Róbci pod górkę, róbcie na przekór, a później żalcie sie jacy wy biedni i jakie to kolesiostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może moja wypowiedź nie jest tu w 100% na miejscu, lecz prawdą jest to że na sieci panuje bardzo mocne kolesiostwo, ze względu na które zrezygnowałem z admina na dd2,

Psuje to zarówno atmosferę na serwerze jak i forum, z góry wiadomo kto z kim trzyma i po której stronie jest, a nie tak powinno to być.

Zarówno na poziomie graczy, co jest zrozumiałe, lecz w przypadku osób które najczęściej piastują wyższe stanowiska trzymają się "w kupce" i przez to w bardzo wielu przypadkach nie mogą zostać bezstronni. Temat wart poruszenia właśnie ze względu na to kolesiostwo które prowadzi do tego że servery niedługo będą odwiedzali tylko ludzie " z wewnątrz" sieci.

Inną kwestią jest sytuacja z podaniem @SQNFUN gdyż mógł chociażby nie wiedzieć że rekrutacja jest wstrzymana, właśnie ze względu na chaos na forum.

 

Jeżeli post wam nie odpowiada to usuwajcie albo dawajcie warny, ale niestety taka jest prawda że zamiast być bezstronnymi i neutralnymi z góry obierana jest strona osoby znajomej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rekrutacja jest zamknięta do odwołania, od 21 kwietnia. Każdy to wie, ale oczywiście Pan Szanowny @SQNFUN nie wie. Robisz z nas idiotów czy z Siebie? Do tego twoi koledzy, przyczyniają się do twojej głupoty. Żenujące! " :D

Co do "prac" na forum, trwają one, wszystko jest poprawiane i robione, nie ma tutaj cyborgów, nikt nie siedzi tyle h przy komputerze. Nie przesadzajmy, trochę cierpliwości nikomu nie zaszkodzi, tym bardziej Tobie Arku. Za każdym razem jak co się dzieje, jesteś pierwszą osobą, która burzy, dosłownie o wszystko. Ja proponuję Ci, abyś trochę spuścił z tonu i wziął pod uwagę, że jesteśmy w internecie, ale tutaj też obowiązują jakieś zasady. Atmosfera na forum jest bardzo fajna, dopóki takie właśnie osoby, nam jej nie popsują. Fajnie, że masz własnie zdanie, ale czasami warto się zastanowić nad jego użyciem. Ręce opadają, prowokacji ciąg dalszy...

Ja osobiście uważam, że skarga jest wyssana z palca, a twój "ferment zostanie powstrzymany", czekam na to z wielką niecierpliwością. 

 

PS : Temacik dla kumatych. :) 

---) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

W sumie macie rację i może trochę przesadziłem.
Wypiłem wczoraj o 1 browara za dużo i mnie poniosło, a jak teraz to czytam to jest mi głupio, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam.
Proszę o zamknięcie bądź ukrycie tej skargi, bo rzeczywiście nie ma ona sensu.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś tylko dopiszę Jak zwykle! Najpierw Sqnik porobi chaos, poprowokuje, a potem umywa rączki "bo jedno piwko za dużo". Robisz to nagminnie a potem chcesz z nas zrobić baranów "macie racje, ukryjcie temat". To jest śmieszne. Nie dziwię się potem, że osoby takie jak jedna z powyższych nie jest świadoma co odwalasz. Ja na miejscu @LOVASSS bym tego nie ukrywała. Niech ludzie widzą przekręty w czystej postaci. 

Sam wiedziałeś, że tak to się skończy. Ale aferka musi być. Wcale mnie to nie dziwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
51 minut temu, Missia napisał:

Coś tylko dopiszę Jak zwykle! Najpierw Sqnik porobi chaos, poprowokuje, a potem umywa rączki "bo jedno piwko za dużo". Robisz to nagminnie a potem chcesz z nas zrobić baranów "macie racje, ukryjcie temat". To jest śmieszne. Nie dziwię się potem, że osoby takie jak jedna z powyższych nie jest świadoma co odwalasz. Ja na miejscu @LOVASSS bym tego nie ukrywała. Niech ludzie widzą przekręty w czystej postaci. 

Niczego nie prowokowałem, po prostu jest to nie fair że jedni dostają ostrzeżenia drudzy nie.
Tak jak napisałem wyżej, trochę się wczoraj rozpędziłem czego żałuje i tyle. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja z jednej strony cieszę się, bo widzę jakąś refleksje. Nikt nikomu nie chce robić krzywdy a boli mnie to, że tak nas postrzegacie, chcemy dla was dobrze a rzucacie nam kłody pod nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moderatorzy mają wystarczająco pracy a Ty sqn jak zawsze pojawiasz sie w złym momencie. Sieć tworzą użytkownicy i Ty jesteś jednym z nich ale wbij sobie do tej pustej pały, że osoby działające na szkode sieci są usuwane. Jesteś szanowanym obywatelem i nikt na siłe nie będzie Cie usuwał, sam to powoli powodujesz zbierając warny. Koniec trollowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...