Skocz do zawartości
Wywra

[POZYTYWNE]COD400 Wywrand

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Wywrand

Godzina, data zdarzenia: dzisiaj, 06.06.2017 - 22:47:39

Mapa: cs_rio

STEAM_ID / IP: 
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:36694228'
[AMXBans] Your IP: '178.235.41.174'
 

Uzasadnienie: admin wkurzony na mnie, bo dostał dzięki mnie ostrzeżenie, złapał okazję i nadużył uprawnień. Zepchnął mnie na txt pociskami, gdy byłem w powietrzu (bardzo wysoko) i mimo, że natychmiast odskoczyłem, zbanował w sumie za darmo. Jak lecę bezwładnie i mnie strąci na txt, to nie mam na to wpływu i moim obowiązkiem jest jedynie zejść stamtąd natychmiast, co uczyniłem. Z resztą to nie był żaden poziom tekstur do biegania, a po prostu byłem wysoko i popchnął mnie na ścianę, na której nawet nie da się stać. 

Miejsce to konkretnie jak na cs_rio wybiega się z respa CT w stronę boiska, gdzie jest pomarańczowa piłka. Wysoko nad pochylnią lecąc w stronę TT, po lewej mamy tak stromą ścianę, że nie da się nawe stać. Trafiłem tam, odskoczyłem i uciekłem, byłem tam około sekundy. 

Mam nadzieję @happy junior, żeś zadowolony ;)

Edytowane przez Wywra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie zdążyłem zrobić demka ani screeana liczyłem na hltv lecz nie ma żadnych demek .Lecz skoro już gracz napisał na mnie wcześniej skargę niech udowodni moją wine za niby niesłuszny ban.

Lecz po 1 nie zepchnąłem go pociskami gdy mnie zauważył sam poleciał na tekstury nawet o tym nie wiedział ze to są txt co jako były admin powinien wiedzieć mimo iż dostał tego dnia kilka upomnień z mojej strony za txt  , wracająć do cs_rio  gdy już tam byłeś nie schodziłeś z tamtąd tylko ukucłeś mając nadzieje że cie nie sięgnę pociskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słowo przeciwku słowu @Nodi nie licz nigdy na HLTV, bo nie zawsze nagrywa a dowody w postaci ss, demka są bardzo ważne przy odwołaniach już troszkę masz admina powinieneś o tym wiedzieć. 

Brak dowodów a temacik ląduje w waszym dziale opiekun zdecyduję czy należy sie +1 czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...