Skocz do zawartości
Gustaw

[ZAMKNIĘTY]O co chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 07.06.2017r  19:44
Nick gracza:^^RYBSON^^
Dowody:https://zapodaj.net/86bdfe172e489.jpg.html
Świadkowie: --

Uzasadnienie: Em mam takie pytanie co do nowego admina. Czy Ty jako że dostajesz zgłoszenie na U@ od razu wstawiasz graczom ss'y? Bez uprzedniego sprawdzenia ich? Jesli ktos zgłasz mi że ktos gra na wspomagaczach to go sprawdzam pierw a nie od razu ss'y. A z konsoli wynika że Ty dałes mu ss'y bo ludzie chcieli a nie Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak, tego gracza sprawdzałem już wcześniej ale mi uciekł więc ss nie dało rady zrobić, potem gdy wszedłem chwilę na spect mr.dziadek mi napisał żebym mu dał ss bo może mieć jak podejrzewałem grafikę soft. Ssy dostał, dostał ub a potem do mnie w zartach napisał że mnie nie lubi już przez te ss, odpowiedziałem zresztą jak widać.  Więc nie było sytuacji że dostał ss z miejsca tylko wcześniej już był sprawdzany. To chyba tyle ;)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy a więc tak, dostaje zgłoszenie na u@ albo sam zauważam że ktoś może nie grać czysto, obserwuje danego gracza przez 2-3 rundy to jeszcze zależy od tego jak bardzo się ujawnia z tym co mu "pomaga" i wtedy daje mu ss przez amx, jeżeli dostaje ub to przecież znaczy że gra czysto, a do zrobienia ss mam prawo jeśli nie jestem pewien co do gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko okey robimy ss, bo gracz jest podejrzany, tylko wiesz lepiej mieć pewność swoich banów, to co widzę w bansie liczba samych ss hurrr durrr... Pamiętaj, że nie każdy gracz sie odwoła, po prostu oleje serwer i pójdzie gdzieś indziej pisałem o tym jakiś czas temu jak znajdę temat to Ci podeśle. 

Na tym ss nie widzę żartów, kontroluje bansa i nie pozwole żeby niewinni gracze dostawali bana za nic, bo ktoś coś. Kurdeee ile ja już banów bym rozdał jakbym tak reagował na zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi o to, że UBT ma dużo ss do sprawdzenia, bo to ich zadanie :P

Tylko upewnij sie dwa razy zanim kogoś zbanujesz. Czyjeś zgłoszenie to nawet nie 1/4 bana. Podejmuj sam decyzje i rób swoje. Zawsze jak masz jakieś wątpliwości co do gracza możesz podesłać demko UBT my już wiemy co z nim zrobić. 

 Temat wyjaśniony jak masz pytania wal do mnie na pw pomogę Ci :)

@happy @SUNN. #URLOP chyba zameczek ja nie mogę :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SSy to oznaka słabości admina - w pewnym względzie. 

 

Dobry admin widzi, jest pewien decyzji i banuje (oczywiście podpórka na forum w postaci nakręconego przez siebie demka jest ideolo). Screeny to oznaka słabości admina lub bardzo trudnej do rozwikłania sytuacji, których nie ukrywajmy jest mało, a demko i tak da więcej odpowiedzi. 

Sam robię ssy czasami, uważam się że przez to jestem słaby - bo powinienem nakręcić film i dac od razu perma (jeżeli b+) - jednak są zrozumiałe gdy mamy kilku podejrzanych i chcemy szybko oczyszcić serwer i dać spokój gry innym CSObijcom, tym uczciwym.

 

Inna sprawa: jak gracz uciekł to warto to zgłosić orgnom ścigania, jak wszedł później ito sprawdzamy jeszcze raz - musimy być na 100% pewni, więc nie można mu dawać ssy za grę sprzed godziny -  w ssach liczy się tu i teraz.

Takie umoralnienie, mam nadzieję że teraz wszyscy będą kręcić demo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@^^RYBSON^^ lepiej zaufać własnemu rozsądkowi niż kolesiostwie. Bo mi się zdaje że na tym polegają te ssy na rozsądku. Ktoś Ci zgłasza z kumpli i od razu walisz ssy. Lepiej nagrać demko, dać do UBT niż ciągle walić ssy. To że oo jak czysty bo wstawi, takie gadanie mnie śmieszy. Rozsądkiem patrzeć i samemu ocenić a nie patrzeć na pauczkki. Bo zawsze każdy będzie płakać że czit bo go bije, na każdym serwerze jest ale ogólnie powiem Ci jedno kolesiostwo takie ja tępie i będę tępić jeśli zobaczę. 

 

Inna sprawa: ssy twoje to dramat, zrobiłeś więcej w kilka dni niż nie jeden admin w miesiąc. Nie oczywiście mogę ograniczyć, bo to wygląda w tekście że zrobię i wylane. Nie nie nie, masz po prostu umieć ocenić danego gracza, jak nie wiesz pytaj się czy @Bezzi czy adminów czy kogokolwiek, każdy Ci pomoże. Nie jesteśmy chamscy ludzie, a normalni pomocni. 

 

Co mogę dodać ogólnie. Na razie obejdzie się bez ostrzeżenia, ale jeszcze jedna sytuacja i będzie +1 bez upomnienia i bez możliwości odrobienia. Jeśli chodzi o bany takie sobie nie ma litości. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...