Skocz do zawartości
KUCYK!

[ODRZUCONE]Redaktorek :D

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię: Filip

Wiek: 18 lat 

Staż na forum: około trzech miesięcy 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem wielokrotnie na forach w czele redaktorów, prowadziłem kiedyś czyjegoś bloga 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 7/10 Może się wydawać że piszę na ChatBox'ie robię byki ale gdy jest potrzeba to jest Git ;)

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Mam już rangę nie zabiera ona dużo czasu, ale idą wakacie jestem po maturce do roboty się nie szykuje wiec mam sporo wolnego czasu i go przeznaczę na forum :) 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Może to Polish Perfect, nie jest ale fajna zmiana i postanowiłem ją kiedyś opisać troszkę :D Mój Artykuł o zamianach

Wiem wiem, to podanie było pisane za prośbą Naczelnika Redakcji. PZDR! 

Kryteria:

- minimum 100 sensownych postów na forum +/-

- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +

- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki +

- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Twoja interpunkcja jest na tragicznym poziomie, nie używasz przecinków ani kropek w odpowiednich miejscach. Widzę, że ten "artykuł" jest na takim samym poziomie jak twoje prace graficzne.

Edytowane przez Maajkeel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety również jestem na nie.

- Ortografia kuleje

- Coś mi się wydaję, że kręcisz z wiekiem.

Godzinę temu, ~KUCYK~ napisał:

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 7/10 Może się wydawać że piszę na ChatBox'ie robię byki ale gdy jest potrzeba to jest Git ;)

 

 

Szkoda tylko, że w podaniu też zrobiłeś "Byka" 

Moim zdaniem podanie zdecydowanie za szybko, ponieważ nie spełniasz nawet podstawowych wymagań. 

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak inni wyżej wspomnieli - Twoja ortografia i interpunkcja leży totalnie... Popracuj nad tym naprawdę, bo inaczej nie masz szans żeby dostać się do redakcji.

Jestem na nie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, dlaczego?

Redaktor musi znać zasady interpunkcji i gramatyki na poziomie minimum bardzo dobrym (według mnie, tak powinno być), poza tym, ten Twój "artykuł" nie nazwałbym artykułem, lecz jakimś newsem ze świata internetu. Poza tym mało się udzielasz (mam na myśli ogólnym udzielaniu się, a nie pisanie 24/7 na czacie) i mało ingerujesz w życie ogólne forum. Dostałeś awans na opiekuna grafików (nie wiem jakim cudem, ale okej :D), więc zajmij się tą funkcją, a w redakcji przed podaniem należy się udzielać, ingerować w jej życie, rozwój i dobro. Bierz przykład z innych byłych i obecnych redaktorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra dzięki za krytykę chłopaki biorę to na klatę a raczej na sadło :D Wiem ta ortografia wkur*** ale no co ja poradzę ale obiecuję że postaram się naprawić To :D 

Dzięki też @Doman za namowę no ale nie pykło :P Temat to najlepiej do kosza i tyle w temacie :) 

PZDR KUCYK! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...