Skocz do zawartości
Th3End

[ZAAKCEPTOWANE]LegENDa redakcji powraca! - Podanie na redaktorskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to, że Pawełek est sam jak paluszek, to postanowiłem wrócić i mu pomóc, bo w końcu tutaj pracowałem, dobrze się sprawowałem i mam nadzieję, że po raz kolejny będę mógł tu zagościć. :)

 

Kryteria:
- minimum 100 sensownych postów na forum. + Wybierzcie se, bo jest ponad tysiak.
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci. + W piątek będzie rok. :x
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego. + Oczywiście, że tak.
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki. + Naturalnie, że tak.
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum. + Chyba będzie tyle. :D

 

Wzór podania:

Imię: Konrad.
Wiek: Rocznikowo 15, ale niech będzie te 14, do 25 października. :D
Staż na forum: 23.06.2016 się zarejestrowałem, więc wielgachnymi krokami się zbliża roczek, pamiętam to jak pierwszą kupkę do nocnika. :D
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Pełniłem tę funkcję dość długo, będzie kilka dobrych miesięcy, na pewno się znam na tej robocie, co udowodnią moje tematy w redakcji.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Tutaj co do tego nie mam wątpliwości, więc pozwolę dać sobie mocne osiem na dziesięć, ufam swym zdolnościom i mam nadzieje, że mnie nie wprowadzają w błąd.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Różnie, czasami jest to godzina, dwie, a czasami nawet i ponad pięć godzin. Zależy od pory no i oczywiście obowiązków, gdyż jak widać, pełnię pieczę nad serwerem, oraz sprawuję funkcję support admina, lecz myślę, że to nie stoi na przeszkodzie, jedynie pora dnia jest limitem.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Tematy są, aż trzy, co widać poniżej.

 

 

Wszystkim dziękuję za wypowiedzi, za te pozytywne jak i negatywne. Pozdrówki Misie. :D

Edytowane przez Th3End
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wysiliłeś się, bo wrzuciłeś tylko stare prace...
Jako że Doman rzeczywiście został sam to jestem jak najbardziej na tak. Mam nadzieje że to rozruszacie, bo obecnie mało brakuje aby przybić ostatni gwóźdź do trumny.
Niedługo też może wrzucę jakieś prace od siebie ale to jeszcze zobaczymy... Powodzenia.

p.s tylko nie przesadzajcie z wywiadami ;) 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie, że jestem na tak :) 

Piszesz bardzo fajne prace, a artykuły o jakiś tam duchach, potworkach są dla mnie czymś super! Ogromnym plusem dla mnie jest to, że po rezygnacji obiecałeś pomóc w razie takiej potrzeby. Synek bierz go, na prawdę warto! :D 

Ps. Mówiłam już wiele razy Domanowi, że nie został sam bo będę mu pomagać. Mimo, że zrezygnowałam to i tak będę maczać paluchy w tym dziale. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace piszesz na poziomie, jesteś trochę chamski, wredny, ale idzie z Tobą wytrzymać. Poza nieprawdziwą zupełnie nazwą tematu wszystko gra, bro :x Witam w zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...