Skocz do zawartości
Winn3R

[ODRZUCONE]2 ban za dobrze sg polecam poczytać regulaminy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:W!nn3R !

Godzina, data zdarzenia:17:10 2017-06-23

Mapa:de_rats_1337

STEAM_ID / IP:'STEAM_0:0:1116013922'    Your IP: '83.7.91.163'

Uzasadnienie:Witam dostałem już 2 bana za dobrze postawione sg pierwszegoo za sg na  mapce dust2 położyłem na longu a tam można bo masz 2 bs , teraz na ratsie położyłem też dobrze przy każdym adminie kładłem za brodzikiem sg i nie dostałem ban a teraz od jakiegoś typa co regulaminu nie zna , dostałem bana , wiem że na bany 5 minutowe nie patrzucie ale proszę zobaczyć że kłade dobrze a bana dostaję chciałbym tutaj @Lalcia się cb zapytać czy sg na ratsie za brodzikiem może być bo pry tobie  tam dawałem i bana nie wyrwałem proszę o rozpatrzenie tego odwołania !!!

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oj chłopie sg był postawiony tak że blokował przejscie w wentylach nie dało sie przejść (sg w przejściu) nie było na bs'a to fakt pisałem ci @@ że sg jest w przejściu źle postawione. byś postawił 2 metry dalej i było by okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...