Skocz do zawartości
KUCYK!

A jednak!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ponownie! :) Już ogarnołem wszystko a także i tą ortografie i stylistykę nie będę się rozpisywał każdy mnie tu chyba zna, za bardzo się do Was przywiązałem i długo nie wytrzymałem no to co zabieram sie do zleceń i bardzo miło mi tutaj powrócić i troszkę też uduskonaliłem swoją wiedze graficzną i ją tu pokaże ;) Doman widzisz steam nie był potrzebny i myśle SQNFUN że zakończymy Nasze już stare konflikty ;)

Pzdr. KUCYK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, |The KinG| napisał:

Cześć, liczę że tym razem nie uciekniesz jeśli stracisz range ;)

Jak ma stracić rangę, której nie dostał?xD 

Nie wiem na jaka chol*re zgrywasz jakiegoś wielkiego wazniaka @happy zmieniłeś się stary ;)

 Skoro mówimy o żenującym zachowaniu to zanim coś napiszesz o tym to  zwróć uwagę na to jak Ty się zachowujesz, wybacz, ale w moich oczach gdy osoba w Twoim wieku świruje do 16 latek i im buziaki wysyła i inne tego typu duperele to nie jest normalne ani nawet żenujące.. to jest chore :)

Edytowane przez Natsu Dragneel!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Natsu Dragneel! napisał:

Jak ma stracić rangę, której nie dostał?xD 

Po co komentujesz każdego kto co napisał? 5 latek masz? Co Ciebie to obchodzi? Piszą niech se piszą i tyle wylane. A nie drążysz i nie wiem co chcesz tym osiągnąć? Bo w moich oczach takie coś osiąga się żenadę. Tyle w temacie i myślę że kolejnego nie napiszesz jakiegoś bzdurnego postu, obniżającego się ponad poziom wszystkich tutaj wypowiadających się użytkowników. 

 

Witam Ciebie, pozdrawiam i powodzenia w miłej atmosferze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...