Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAAKCEPTOWANE]Redaktor SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Arkadiusz
Wiek: +18
Staż na forum: Prawie 2 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Posiadam, byłem już redaktorem.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: To zależy, jaK wpadnie mi jakiś ciekawy pomysł do głowy to działam.
Napisz coś o sobie: O sobie może nie będę się rozpisywał ale napiszę co mnie zmotywowało do złożenia tego podania. Ostatnio wrzuciłem gazetkę przy której komentarze pozytywne jak i negatywne zmotywowały mnie do dalszego działania. W redakcji obecnie jest tylko jedna osoba tak więc w miarę możliwości będę się starał pomóc i coś wrzucać od siebie.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): 

 

 

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK. Jest najbardziej kreatywną osobą na tej sieci, więc wniesie do redakcji coś więcej niż kolejne nudne wywiady czy Q&A. Artykuły, które napisał są naprawdę na wysokim poziomie i bardzo dobrze się je czyta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Każda twoja praca jest naprawdę bardzo ciekawa.

Z rangi UBT nie zrobiłeś sobie zabawki to myślę, że z redaktora też nie zrobisz.

Jesteś pomysłowy chłopak, chociaż czasami masz takie swoje "gorsze dni" (wiesz o co mi chodzi ;) )

Jest tylko 1 redaktor, więc myślę, że kolejne rączki do pomocy będą mile widziane :).

Powodzenia :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie zamykam do czasu odrobienia / wyjaśnienia warna. 

Warn zdjęty zapraszam do wypowiedzi ja swoją zaktualizuję poprzez edycję posta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. SQN chce przywrócić redakcje do życia, nic się w niej prawie nie dzieje. Jego gazetka to powiew świeżości, nareszcie coś się ruszy w redakcji.

Edytowane przez |The KinG|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace robisz najlepsze na sieci, postawę wobec rang zmieniłeś pokazując zaangażowaniem w UBT i myślę, że sytuacje wcześniejsze nie będą miały już miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...