Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZAAKCEPTOWANE]Redaktor SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Arkadiusz
Wiek: +18
Staż na forum: Prawie 2 lata
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Posiadam, byłem już redaktorem.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: To zależy, jaK wpadnie mi jakiś ciekawy pomysł do głowy to działam.
Napisz coś o sobie: O sobie może nie będę się rozpisywał ale napiszę co mnie zmotywowało do złożenia tego podania. Ostatnio wrzuciłem gazetkę przy której komentarze pozytywne jak i negatywne zmotywowały mnie do dalszego działania. W redakcji obecnie jest tylko jedna osoba tak więc w miarę możliwości będę się starał pomóc i coś wrzucać od siebie.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): 

 

 

 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Każda twoja praca jest naprawdę bardzo ciekawa.

Z rangi UBT nie zrobiłeś sobie zabawki to myślę, że z redaktora też nie zrobisz.

Jesteś pomysłowy chłopak, chociaż czasami masz takie swoje "gorsze dni" (wiesz o co mi chodzi ;) )

Jest tylko 1 redaktor, więc myślę, że kolejne rączki do pomocy będą mile widziane :).

Powodzenia :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK. SQN chce przywrócić redakcje do życia, nic się w niej prawie nie dzieje. Jego gazetka to powiew świeżości, nareszcie coś się ruszy w redakcji.

Edytowane przez |The KinG|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...