Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Shoter - Zmiana natychmiastowej apteczki na apteczkę która regeneruje mu full hp w ciągu 2-3s

Peleryna Nożownika - Tylko nóż, prawie całkowita niewidka oraz obrażenia od inta z noza

Anihilacja - 1/9 z wszystkich broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zmiana apteczki na shooter'a - Na tak, zrobić tylko żeby odnawiało hp w załóżmy i te 2.5 s a nie od razu, łatwiej by było ta klasę niby wtedy zabić co jest lepsze dla graczy bez Premek lub z małymi lvl'ami.  

Co do reszty jest mi to obojętne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wreszcie ktoś zajął się tym Shoterem. Oczywiście zmiany jak najbardziej na +. Jestem bardzo ciekaw tych perków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta apteczka u Shotera ciekawa by była. Chociaż jak taki full hp, int i wytrzymałość ją postawi to tym bardziej będzie nie do zabicia.

 

Perki ciekawe, jestem ciekaw od kogo wziąłeś inspiracje na nie. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 2.08.2017 o 18:54, WolfIDraV napisał:

Shoter - Zmiana natychmiastowej apteczki na apteczkę która regeneruje mu full hp w ciągu 2-3s

Peleryna Nożownika - Tylko nóż, prawie całkowita niewidka oraz obrażenia od inta z noza

Anihilacja - 1/9 z wszystkich broni

Shoter - Większe szanse będą na zabicie to jest pewne

Peleryna Nożownika - czemu by nie fajny perk

Anihilacja - całkiem spoko perk

Nic nie pozostaje tylko wytworzyć @WolfIDraV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Peleryna nożownika okej ale żeby nie była dostępna na klasy które mają kose 1/1 itd Anihilacja spoko perk.

A co do shotera już drugi raz nerfiony jest obrażenia zmniejszone teraz apteczke mu rozwalcie i potem bh zabierzcie i skasować klase ;p

@WolfIDraV Tyle razy mówie o tym rusku żebyś naprawił bo nikt nie chce nim grać bo aspirant lepszy.

Daj mu chociaż niewidke z aspiranta albo bh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł na Shotera i Anihilacje mi się podoba ;) Co do peleryny, to mam mieszane uczucia. Kiedyś był perk z niewidką i był meeeega wkurzający ale to tylko moja opinia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 2.08.2017 o 18:54, WolfIDraV napisał:

Peleryna Nożownika - Tylko nóż, prawie całkowita niewidka oraz obrażenia od inta z noza

Na próbę można by zrobić gdy kuca z nożem jest niewidzialny tylko z tą niewidką trza ostrożnie podejść do tego. Wracając do perków w Zestawie Alkada nie działa granat 1/3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


23 minuty temu, MoNt3 napisał:

@WolfIDraV Czyli nic nie będzie robione z ruskiem nikt tą klasą nie gra to możecie nawet ją usunąć bo każdy woli aspiranta. 

Ta nerfcie shotera dalej i tak karabinier już więcej od niego bije. 

 

Zgadzam się z @MoNt3, karabiner ma większy dmg od  shotera. Na wyższym, jak i na mniejszym lvl'u tylko ta apteczka daje mu przewagę. Więc jeśli nerfić shotera to i powinniście znerfić karabinera, bo zaraz karabiner będzię dużo lepszy od shotera... A shoter jest klasą premium. Podobnie jest w przypadku ruska i aspiranta. Rusek jest klasą premium a jest słabszy od aspiranta. Jak tak dalej będzie to klasy premium nie będą w ogóle grane, bo zwykłe klasy będą lepsze. Tak jak napisałem wyżej, jak nerfić to shotera i karabinera. ;) Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...