Skocz do zawartości
`KinG`

[ODRZUCONE]Podanko.

Rekomendowane odpowiedzi

Kryteria:
- minimum 100 sensownych postów na forum +
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci +
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki +
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum +/-

 

Wzór podania:

Imię: Mariusz
Wiek: 14
Staż na forum: Prawie trzy miesiące.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Żadne.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 6/7
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: to zależy ale  myślę że moje artykuły mogłyby się pojawiać dość często.
Lubię czasem napisać jakieś opowiadanie czy recenzję.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):     Alkohol.

Alkohol jest to napój cechujący się głównie tym że zawiera %. Jest on dozwolony w Polsce od 18 roku życia. Ale cóż są te %?? A więc jest to Procent ilości alkoholu etylowego w napoju. W Polsce jest to 0.5%, taką zawartość zawiera nektar bogów lub po prostu piwo. Są jeszcze inne popularne gatunki napojów alkoholowych np. Polska Wódeczka, Włoskie Winko czy Amerykańska Whiskey ( wym. Łiski ).

W Polsce statystyczny Polak spożywa 10.5L czystego alkoholu etylowego w ciągu roku. A najpopularniejszym trunkiem w Polsce jest Wódka, której procent sprzedaży w handlu detalicznym wyniósl aż 61.3%. Natomiast najpopularniejszą pojemnością owego trunku jest butelka 100ml pospolicie nazywana "małpką". Na świecie mamy pięć rodzajów napojów alkoholowych, a są to:

- Wódka 

- Piwo

- Wino

- Bittery

- Likiery 

Ciekawostki związane z alkoholem.

Najmocniejsze trunki na świecie:

5 miejsce: Spirytus Rektyfikowany. 96%

4 miejsce: Wino Army Worm. 12%

3 miejsce: Wódka Inferno Pepperpot 40%

2 miejsce: Wódka Black Death 40%

1 Miejsce: Absynt Hapsburg Extra Super Special Strength 89.9%.

( link do strony z cenami jak i zdjęciami butelek: http://www.paranormalne.pl/topic/19708-najmocniejsze-alkohole-swiata/ )

Dominuje tam wódka ale jeszcze napisze wam naze najmocniejszego piwa na świecie, a jest to: Snake Venom który zawiera 67.5% czystego alkoholu. Piwo to jest produkowane w Szkocji i kosztuje £50 ( 50 funtów ).

Powyższe trunki są najmocniejsze z danych rodzajów ( absynt spirytus itd. ) 

Najwiekszą zawartość‰ we krwi miał Polak w 1995r. Tadeusz S. a wynosiło ono 14.8‰. Test powtarzano pięć razy i za każdym razem alkomat pokazał to samo.

Jeśli dotrwałeś do końca mojego artykułu to dziękuję Ci że go przeczytałeś. :)

@SUNN. Komputer będę miał za niedługo więc moje artykuły będą lepiej wyglądały. A podanie specjalne złożyłem żeby nauczyć się lepiej pisać tego typu rzeczy.

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@`KinG`Tak z ciekawości, artykuły masz zamiar pisać na kartce papieru skoro nie masz komputera?

Poza tym w redakcji trzeba mieć pisownię i stylistykę na dość wysokim poziomie co już Cię dyskwalifikuje.

EDIT:

@`KinG` nie wiem jak posiadanie komputera może wpłynąć na jakość Twoich tekstów, więc pozostaję przy swojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Interpunkcja leży po całości brak przecinków, a odstępy miedzy słowami są odpychające nie da sie tego normalnie czytać tylko po %%% jak wspomniałeś w "artykule". Jak będziesz miał komputer to napisz porządny temat, który przeczytam z ciekawością nie obrzydzeniem.

Wybacz, ale muszę być na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie.

Interpunkcja leży, to samo umiejętność składania rozbudowanych zdań, gramatyka zapewne też woła o pomstę do nieba. Stylistyka, to samo. Według mnie za wcześnie, poducz się podstaw języka Polskiego, a następnie złóż podanie (a przedtem z "naczelnym" się dogadaj i napisz dobry artykuł, oryginalny, a nie o czymś, co już było wałkowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tragedia, dramat i żenada. 
To nawet nie jest artykuł tylko wycinki z jakiś pseudośmiesznych stron. 

Godzinę temu, `KinG` napisał:

Najmocniejsze trunki na świecie:

5 miejsce: Spirytus Rektyfikowany. 96%

4 miejsce: Wino Army Worm. 12%

3 miejsce: Wódka Inferno Pepperpot 40%

2 miejsce: Wódka Black Death 40%

1 Miejsce: Absynt Hapsburg Extra Super Special Strength 89.9%.

Czyli rozumiem 12% to więcej niż 96%? Raczej uważam się za dość dobrego matematyka, ale w top 5 najmocniejszych trunków na świecie jest wino 12%? 

Godzinę temu, `KinG` napisał:

Powyższe trunki są najmocniejsze z danych rodzajów ( absynt spirytus itd. ) 

No właśnie o to chodzi, że nie na 100% znajdę wino, które ma więcej jak 15% ;) Czy wódkę, która ma więcej jak 40%, artykuł źle się czyta ciężko nawet to artykułem nazwać, informacji nie sprawdziłeś tylko spisałeś z jakieś strony, w końcu jak ktoś w internecie tak napisał to musi być prawda :D 

Co do interpunkcji i gramatyki to nawet szkoda gadać, rada od starszego kolegi jak piszesz artykuł to dowiedz się co to jest "miękki enter" i "twarda spacja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Mariuszek, jestem Na Nie. 

Powody wypisanie koledzy wyżej, interpunkcja trochę leży, gramatyka też taka sobie. Do tego jeszcze dochodzi brak komputera z twojej strony czy tam jakiejś jego części. Stylistykę też przydałoby się poprawić.  

Załatw ten komputer, popraw znajomość języka polskiego i wtedy złóż podanie :P

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znam ciebie i nie wydaje mi się, że potrafisz się przyłożyć do jakiekolwiek pracy Mariuszku. Po drugie musisz się podszkolić w twojej pisowni, bo nie popisałeś się w tym artykule, także też jestem na nie.

Poza tym wszystkim nie masz komputera, a przecież artykułu "z głowy" nie napiszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak wróci do Ciebie sprawny komputer, poczytasz trochę o interpunkcji to wtedy zapraszam z podaniem. Jeśli chodzi o pracę, którą będziesz chciał napisać to chętnie Ci pomogę, doradzę. Nie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...