Skocz do zawartości
LOVASSS

[ZAMKNIĘTY Zróbmy coś szalonego!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :yeah:

Wpadłem na dość szalony, oraz kreatywny pomysł, na stworzenie konkursu. Do rzeczy! Konkurs polegał będzie na wysłaniu do mnie w wiadomości prywatnej, jakiegoś szalonego zdjęcia ze swojego życia. Zdjęcie może być o różnej tematyce (w miarę rozsądku), po prostu ma być specyficzne, musicie mnie oraz moje 2 osobowe jury, czymś zaskoczyć. Nie jest łatwo, proponuję aby podejść do tego z wielkim dystansem. Liczy się dobra zabawa i chęć pokazania się z szalonej strony! Najlepsze zdjęcia, będą opublikowane na forum, oczywiście, jeżeli zostanie wyrażona zgoda. Nie chcę głupich sytuacji, że zdjęcia będą wykorzystywane do robienia sobie jaj. Nie na tym to wszystko polega. Chcę abyście pokazali swoją kreatywność!

Nagrody będą związane z forum, unikalna ranga (nowo stworzona również będzie dla zwycięzcy). 

Konkurs tylko dla odważnych! :0whiteVoid_1:

Czekam na opinie, czy w ogóle chcecie coś takiego. Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań. 

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na tak :x . A czy później to zdjęcie zostanie udostępnione jak dana osoba wygra? :D

Dooobra myślami jestem przy 25mln ? hahahaha :D:x

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnimi czasy nie ma żadnego fajnego konkursu na forum, więc czemu nie. Jestem na tak, już szykuję popcorn na te foty :kappa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@LOVASSS do kiedy te 'szalone zdjęcia' mają być do Ciebie wysyłane i kiedy będą wyniki tego konkursu? 

edit: @LOVASSS jak to zawsze z propozycjami bywa, wszyscy którzy się wypowiedzą będą na tak dlatego nie ma na co czekać tylko działać.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...