Skocz do zawartości
Ferb

Propozycja Klas i Perków premium i nie premium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam propozycje klas premium i nie premium i perków.

Od razu mówię że tylko propozycje nie będę robił.

Perk 1.Klasa Morderca opis. na mapie możesz wziąć klase premkum Morderce

Perk 2. Klasa Zabójca opis na mapie możesz wziąć klase premkum Zabójce

Perk 3. Klasa Shoter na mapie możesz wziąć klase premkum Shotera

Perk 4 . Łuk Stalkera opis ma mozliwosc wziecia luku i zatrucia przeciwnika luk laduje sie 15 sek

. Perk 5. pro naboje opis ma od 25-35 procent obrażen wiecej

Klasy Premium:

Klasa 1. Scoutista opis ma 3 pułapki 1/1 z kosy 1/1 ze scota 3 skoki

I przesuniecie klasy STALKER tez na cod 400

i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perk Morderca i Shoter w sumie ok coś takiego jest już na Cod 200, Zabójcy nie ma na 400 Łuk Stalkera też spoko, a te pro naboje i tak nie będą urozmaicać bo w każdej klasie różnie odbierane by były te procenty. Klasa scoucista jest bez sensu bo to to samo co Konspirant, który ma 3 pułapki, 1/1 z kosy (PPM), 1/1 ze Scouta, nie ma tylko 3 skoków ;) Jeżeli chodzi o klasę Stalker na 400 to nie wiem ja jestem tutaj neutralny ;)

Stalker na COD 200 posiada łuk na nożu, z którego można wystrzelić trutkę (ładuje się co 15 sek), co 15 sekund dostaje granata samonamierzającego, ma twardy baniak i przy zadawaniu obrażeń leczy część swojego życia i ubranie wroga i ciche kroki. Bronie: P90, AUG, he, smoke i flesh

Edytowane przez PodajeHazloOkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Perki-Klasy, po przemyśleniu od ostatniego tematu związanego z takimi perkiami, zmieniam zdanie z nie na TAK, myślę ze gracze tak by testowali klasy i więcej osób decydowałoby się zakupić daną klase.

2 Łuk- dlaczego nie.

3. Pro naboje- sadze ze to nie byłby za dobry perk więc rzadko byłby używany- znaczy że zbędny.

4.Scoutista- czysty bezsens, dodane tylko 3skoki do konspiranta.

5. Co do stalkera po takiej Twojej propozycji nie mam zdania, z racji ze nie jest nic opisane co ta klasa ma a na cod200 grałem pare razy i nie oglądałem tam klas. Proponuje dodać opis jak wygląda ta klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do perków z klasami to jestem za, gracze by mogli w ten sposób przetestować dane klasy i więcej osób by wtedy zdecydowało się na ich zakup.

Perk łuk w sumie można by było dodać.

Perk pro naboje jak dla mnie zbędny.

Klasa scoutista - niepotrzebna, mamy już konspiranta, który ma to samo, tylko bez 3 skoków.

Co do stalkera jestem neutralny, ale myślę, że by się sprawdziło dodanie nowej klasy na COD 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Perki klas premium - nawet dobry pomysł.

Jeśli na 400 będą takie klasy jak na 200 to różnica tych COD MODów, będzie polegała na lvl'u (to jest tylko moje zdanie :) ).

Perk pro naboje - według mnie również nie jest potrzebny.

Klasa scoutista - mamy konspiranta, który jest bardzo dobrą klasą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do perków klas premium jestem Za 

Klasy zabójca nie ma na 400 bo jest już morderca

Jeśli miałby być perk Łuk stalkera to musiała by być klasa stalker ja jestem przeciw bo jest ta klasa już na 200 na 400 nie widzę sensu jej dodawać :D

Perk pro naboje zbędne

Scoutista jest już konspirant który dobrze się sprawdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem premka dobra tylko przydało by się zmienić jej nazwę np na Elitarny Strzelec zostawić mu 2 pułapki ,z kosy 1/2 , scout 1/1 i 3 skoki  mógłbym napisać tą klasę ale narazie nie mam jak może jutro bym się postarał coś napisać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...