Knopa Posted October 1, 2017 #474856 Posted October 1, 2017 (edited) Kryteria: - minimum 100 sensownych postów na forum ✔ - minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci ✔ - biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego ✔ - konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki ✔ - aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum ✔ Wzór podania: Imię: Kamil Wiek: 21 Staż na forum: ponad 4 lata Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Zdarzyło się być redaktorem Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10 Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: To już zależy od harmonogramu wyznaczonego przez Opiekuna redaktorów Napisz coś o sobie: Myślę, ze każdy mnie zna bądź kojarzy, chce pomóc w podtrzymaniu redakcji przy życiu często napadającą mnie weną Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Stare pracę zostały utracone lecz na poczekaniu udało mi się namówić na szybki wywiad @Maajkeel 'a El wywiado with Majkelo Knopa Majkel Siemka. Wyrazisz zgodę na szybki wywiad, który ujrzą oczy Multi Chleba? Witaj. Oczywiście, że się zgadzam. Zacznijmy od Twoich zainteresowań żeby następne pytania Cię nie męczyły. Czym się interesujesz? W wolnym czasie gram w piłkę nożną, biegam oraz boostuje ludzi w CS:GO. Poza tym lubię pojeździć sobie samochodem i obejrzeć pornoski, które sam mi wysyłasz. Wiadomo, że zawsze służę pomocą w tych kwestiach. Interesuje Cię głównie sport i gry komputerowe a spróbujemy odbić na temat polityki. Co sądzisz o obecnej postawie rządu Hiszpanii w sprawie odłączenia się Katalonii? Uważam, że postawa władz Hiszpanii jest w pewnym sensie uzasadniona, gdyż w przypadku secesji Katalonii utracą oni znaczne wpływy. Bardziej jednak popieram zapędy niepodległościowe Katalończyków, gdyż warto walczyć o swoje jeśli czuje się jakąś narodową odmienność (Ślązacy do boju). Dobrze podążymy może jednak w kierunku Counter Strike. Masz swoją paczkę z którą śmigasz po wirtualnych mapach czy wolisz samotne rozgrywki? Osobiście preferuję grę z ekipą, ponieważ gra z niedorozwiniętymi ruskimi proplayerami już mi się znudziła. Aktualnie pogrywam z piekarzem, heavenem i jego kolegami z podstawówki. Wspominałeś, że grasz w piłkę nożną. Co myślisz o obecnych taktykach prowadzonych w największych klubach i jaką taktykę bardziej preferujesz ofensywną czy defensywną? Co do obecnych taktych najlepszych drużyn to się nie wypowiem, ponieważ wolę grać w piłkę a samego czasu na jej oglądanie nie mam. Według mnie lepszymi taktykami są te ofensywne, ale nie w takim wydaniu jakie posiada np. reprezentacja Polski, po strzelonym golu zamiast dobić rywala to cofają się do defensywy i przez kolejne 40 minut nie potrafią przeprowadzić żadnej skutecznej akcji. Dzięki wielkie za źdźbło informacji na Twój temat mam nadzieje, że przyjdzie nam w przyszłości przeprowadzić bardziej skrupulatny wywiad. Dzięki, oby nie Edited October 1, 2017 by knoppcio Doman, ~MiyaGu*, venividiwandi and 6 others 7 1 1
Maajkeel Posted October 1, 2017 #474857 Posted October 1, 2017 Wywiad do którego zostałem zmuszony, najgorszy jaki kiedykolwiek czytałem. Pomijając ten fakt jestem na TAK: + staż na sieci + były redaktor + ogromna kreatywność Knopa 1
SQNFUN Posted October 1, 2017 #474858 Posted October 1, 2017 (edited) Super wywiad, ortografia stylistyka jak i gramatyka na najwyższym poziomie. Jestem przekonany że knopa to idealna osoba na to stanowisko i gdy otrzyma tą rangę to utrze nosa przeciwnikom. Życzę powodzenia i trzymam kciuki! p.s jestem na TAK Edited October 1, 2017 by SQNFUN Knopa 1
Malu Posted October 1, 2017 #474859 Posted October 1, 2017 Jestem na tak. Knopa skończył z alkoholem, oficjalnie nie pije od 6 godzin więc zmniejsza to ryzyko występowanie u niego zjawiska potocznie zwanego "agresorus patolus". Przyda się "świeża" krew w redakcji Knopa 1
VEX` Posted October 1, 2017 #474860 Posted October 1, 2017 No to ja też jestem na tak: + ma chęci + staż + jakieś tam doświadczenie ma + ortografia i inne duperele Wywiad jak widać na najwyższym poziomie więc nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć powodzenia. Knopa 1
RYBSON Posted October 1, 2017 #474861 Posted October 1, 2017 Na tak. Redaktorów mało, wywiad dobrze zrobiony, ortografią interpunkcja i te sprawy na dobrym poziomie do tego jest trochę już na sieci i każdy go zna. Powodzenia! Knopa 1
Mamusiaa Posted October 1, 2017 #474871 Posted October 1, 2017 Na tak +staż + ortografia, interpunkcja + chce pomóc i rozwijać swoje umiejętności byciem redaktorem Więc życzę powodzenia Knopa 1
venividiwandi Posted October 1, 2017 #474877 Posted October 1, 2017 jestem na nie, jesteś toxiciem, nie masz kultury, co to ma być wgl za wywiad?? jesteś warniakiem i masz kolesi za plecami, jestem na nie Knopa 1
Bezzi Posted October 1, 2017 #474881 Posted October 1, 2017 Oczywiście, że na tak, masz poczucie humoru, pisać potrafisz, nienawidzisz idiotów, czego chcieć więcej? Powodzenia! Knopa 1
senor Posted October 1, 2017 #474888 Posted October 1, 2017 1 godzinę temu, Malu napisał: Jestem na tak. Knopa skończył z alkoholem, oficjalnie nie pije od 6 godzin więc zmniejsza to ryzyko występowanie u niego zjawiska potocznie zwanego "agresorus patolus". Przyda się "świeża" krew w redakcji U niego wystepuje tylko po alkoholu, u Ciebie to norma :v Tutaj nie ma co sie zastanawiac, trzeba brac knope dopoki mu nie odcieli internetu w tej jego wiosce Zeby nie bylo ze dostane warna to powyzsze zdanie ma na celu do przekazania ze jestem calym soba na tak bo redaktorow brakuje a knopa to knopa, zawsze ma jakis fajny pomysl. Knopa 1
~MiyaGu* Posted October 1, 2017 #474890 Posted October 1, 2017 Jestem na tak, bo knoppcio to fajny gościu jest. Ortografia, staż, był wcześniejj redaktorem. Da sobie radę, powodzenia. Knopa 1
Missia Posted October 1, 2017 #474892 Posted October 1, 2017 (edited) Jeżeli kolejne wywiady i artykuły będą dłuższe niż ten tutaj to jestem na tak. Przyda się ktoś nowy, który obudzi redakcję bo ostatnio coś zasnęła. Nie dziwię się bo nie zawsze chce się pisać, a @Domanek jest sam jak palec. Poza tym jestem zdania, że poradzisz sobie z tą funkcją bez najmniejszego problemu. Powodzonka! @Missia chętny to ja zawsze jestem, ale popsułem laptopa i nie mam na czym pisać /Doman Edited October 1, 2017 by Doman Knopa 1
aureox Posted October 1, 2017 #474894 Posted October 1, 2017 Również jestem na Tak. Wywiad całkiem fajny, ortografia i staż jest, doświadczenie masz, przyda się kolejna para rąk do pracy . Powodzenia
Challenger2 Posted October 1, 2017 #474899 Posted October 1, 2017 Jestem na Tak, jak nie on, to kto? +Ogromny staz +Ogromne checi, co potwierdzaja jego poprzednie podania +Przyda sie nowa krew w tej redakcji
Opiekun Sieci Born Posted October 1, 2017 #474926 Opiekun Sieci Posted October 1, 2017 Jasne, że TAK. Redaktorów jest mało, chęci ma + napisał ciekawy wywiad. Powodzonka! P.S + r***a mi żonę
Master Posted October 1, 2017 #474927 Posted October 1, 2017 jestem na tak bo wiem ze hanys da rade i podoła tej funkcji. powodzenia
happy Posted October 1, 2017 #474928 Posted October 1, 2017 4 godziny temu, Malu napisał: Jestem na tak. Knopa skończył z alkoholem, oficjalnie nie pije od 6 godzin więc zmniejsza to ryzyko występowanie u niego zjawiska potocznie zwanego "agresorus patolus". Przyda się "świeża" krew w redakcji To on pobił mój rekord jak 6 godzin, szacun @knoppcio Ogólnie jestem na tak, bo ten tego jesteś fajny i ten no fajnie wywiady robisz i ten no super wgl. idź na grafika bo umiesz rysować. -Ogarniety -Kultura na wysokim poziomie ( widać po ilości warnów jak obsługuje dobrze polszczyznę ) -chęci do pracy
Doman Posted October 2, 2017 #474958 Posted October 2, 2017 (edited) Jesteś pozytywną osobą, nigdy nie miałem z Tobą żadnych nieporozumień. Myślę, że nasza współpraca będzie owocna. Edited October 2, 2017 by Doman
Doman Posted October 2, 2017 #474959 Posted October 2, 2017 Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
2
1
1
1
Popular Days
Oct 1
17
Oct 2
2
Top Posters In This Topic
Doman 2 posts
Knopa 1 post
Maajkeel 1 post
SQNFUN 1 post
Popular Days
Oct 1 2017
17 posts
Oct 2 2017
2 posts
Popular Posts
Knopa
Kryteria: - minimum 100 sensownych postów na forum ✔ - minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci ✔ - biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j.
Maajkeel
Wywiad do którego zostałem zmuszony, najgorszy jaki kiedykolwiek czytałem. Pomijając ten fakt jestem na TAK: + staż na sieci + były redaktor + ogromna kreatywność
SQNFUN
Super wywiad, ortografia stylistyka jak i gramatyka na najwyższym poziomie. Jestem przekonany że knopa to idealna osoba na to stanowisko i gdy otrzyma tą rangę to utrze nosa przeciwnikom. Życzę powo