Jump to content

Recommended Posts

Posted

WZÓR ZLECENIA

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): tło na profil

Tematyka: CS:GO

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): brak

Kolorystyka: brak konkretnej

Rozmiar: taki aby idealnie wpasował się w tło profilowe

Napis: brak

Inne uwagi: Chciałbym aby na mapie de_dust2 znalazły się wybiegające postacie z CS:GO (z anarchii albo z tunelu na B) - najlepiej z P90 Asiimov oraz MP7 wybielenie - preferowałbym terrorystów - dodatkowo w tle mile widziane byłyby błyskawice jak i lecące pociski z luf tych broni z takim 'fokusem' jak "efekt matrixa". 

p.s aby przybliżyć Wam o co mi chodzi dam wam przykład ale go nie kopiujcie, bo nie chcę tego samego. Chciałbym tło na profil takie jak ta sygna tylko że z elementami które wymieniłem wyżej.
m83fwx.jpg

Posted (edited)

@SQNFUN Powiem ci to jest ciężkie zadanie do zrobienia masz może jakieś zdjęcie tego typu co opisujesz?. Bo samemu ciężko by było dodać te postacie w określonym miejscu i akurat tak dopasowane zgodzie z twoim opisem.

Edited by ★ PaPeK ★
Posted
9 godzin temu, ★ PaPeK ★ napisał:

@SQNFUN Powiem ci to jest ciężkie zadanie do zrobienia masz może jakieś zdjęcie tego typu co opisujesz?. Bo samemu ciężko by było dodać te postacie w określonym miejscu i akurat tak dopasowane zgodzie z twoim opisem.

Na necie wszystko do tej pracy powinno być, a jak nie to wystarczy pobrać skinchangera do CS:GO, nagrać demko jak się wybiega z danych miejsc, a następnie wyciąć potrzebne screeny do zrobienia pracy - nic trudnego.

Posted (edited)
12 godzin temu, SQNFUN napisał:

Na necie wszystko do tej pracy powinno być, a jak nie to wystarczy pobrać skinchangera do CS:GO, nagrać demko jak się wybiega z danych miejsc, a następnie wyciąć potrzebne screeny do zrobienia pracy - nic trudnego.

@SQNFUN Uwierz mi bardzo bym chciał pomóc ale niestety nie gram w cs go :D:D .

Edited by ★ PaPeK ★
Posted (edited)
6 godzin temu, JustBadMan napisał:

Hmmmm, serio to nie jest takie hop siup.

lololooco.png

Zdaje sobie sprawę dlatego aż tak nie poganiam i czekam cierpliwie..
Hmm na tej pracy nie ma większości rzeczy o które prosiłem, gdzie jest mp7 wybielenie, gdzie jest p90 asiimov, gdzie są błyskawice albo kule z matrixa?

Edited by SQNFUN
Posted

Brak odzewu od oznaczonych grafików.

Wszystkie niewykonane zlecenia lub z braku zainteresowania tematem, zostaną zamknięte po upływie 4-7 dni.

Zamykam.

Posted

@MERTON jak sam napisałeś,  minimalny czas potrzebny do zamknięcia tematu wynosi 4 dni. Poniedziałek 6:59 plus 4 dni to piątek 6:59. Przedłużam czas na wykonanie zlecenia od piątku godzina 13:50 do poniedziałku godzina 1:00 AM.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...