SQNFUN Posted October 3, 2017 #475106 Posted October 3, 2017 WZÓR ZLECENIA Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): tło na profil Tematyka: CS:GO Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): brak Kolorystyka: brak konkretnej Rozmiar: taki aby idealnie wpasował się w tło profilowe Napis: brak Inne uwagi: Chciałbym aby na mapie de_dust2 znalazły się wybiegające postacie z CS:GO (z anarchii albo z tunelu na B) - najlepiej z P90 Asiimov oraz MP7 wybielenie - preferowałbym terrorystów - dodatkowo w tle mile widziane byłyby błyskawice jak i lecące pociski z luf tych broni z takim 'fokusem' jak "efekt matrixa". p.s aby przybliżyć Wam o co mi chodzi dam wam przykład ale go nie kopiujcie, bo nie chcę tego samego. Chciałbym tło na profil takie jak ta sygna tylko że z elementami które wymieniłem wyżej. Maajkeel 1
★ PaPeK ★ Posted October 3, 2017 #475131 Posted October 3, 2017 (edited) @SQNFUN Powiem ci to jest ciężkie zadanie do zrobienia masz może jakieś zdjęcie tego typu co opisujesz?. Bo samemu ciężko by było dodać te postacie w określonym miejscu i akurat tak dopasowane zgodzie z twoim opisem. Edited October 3, 2017 by ★ PaPeK ★
SQNFUN Posted October 4, 2017 Author #475180 Posted October 4, 2017 9 godzin temu, ★ PaPeK ★ napisał: @SQNFUN Powiem ci to jest ciężkie zadanie do zrobienia masz może jakieś zdjęcie tego typu co opisujesz?. Bo samemu ciężko by było dodać te postacie w określonym miejscu i akurat tak dopasowane zgodzie z twoim opisem. Na necie wszystko do tej pracy powinno być, a jak nie to wystarczy pobrać skinchangera do CS:GO, nagrać demko jak się wybiega z danych miejsc, a następnie wyciąć potrzebne screeny do zrobienia pracy - nic trudnego. happy and Mamusiaa 2
★ PaPeK ★ Posted October 4, 2017 #475277 Posted October 4, 2017 (edited) 12 godzin temu, SQNFUN napisał: Na necie wszystko do tej pracy powinno być, a jak nie to wystarczy pobrać skinchangera do CS:GO, nagrać demko jak się wybiega z danych miejsc, a następnie wyciąć potrzebne screeny do zrobienia pracy - nic trudnego. @SQNFUN Uwierz mi bardzo bym chciał pomóc ale niestety nie gram w cs go . Edited October 4, 2017 by ★ PaPeK ★
SQNFUN Posted October 4, 2017 Author #475281 Posted October 4, 2017 41 minut temu, ★ PaPeK ★ napisał: @SQNFUN Uwierz mi bardzo bym chciał pomóc ale niestety nie gram w cs go . nie trzeba grać w cs:go aby wykonać to zlecenie, dość tego spamu.@Tomass ツ @.:Aga:. czekam na prace.
JustBadMan Posted October 8, 2017 #475776 Posted October 8, 2017 Hmmmm, serio to nie jest takie hop siup.
SQNFUN Posted October 9, 2017 Author #475782 Posted October 9, 2017 (edited) 6 godzin temu, JustBadMan napisał: Hmmmm, serio to nie jest takie hop siup. Zdaje sobie sprawę dlatego aż tak nie poganiam i czekam cierpliwie.. Hmm na tej pracy nie ma większości rzeczy o które prosiłem, gdzie jest mp7 wybielenie, gdzie jest p90 asiimov, gdzie są błyskawice albo kule z matrixa? Edited October 9, 2017 by SQNFUN
MERTON Posted October 11, 2017 #476042 Posted October 11, 2017 Brak odzewu od oznaczonych grafików. Wszystkie niewykonane zlecenia lub z braku zainteresowania tematem, zostaną zamknięte po upływie 4-7 dni. Zamykam.
Bene Posted October 12, 2017 #476105 Posted October 12, 2017 @MERTON jak sam napisałeś, minimalny czas potrzebny do zamknięcia tematu wynosi 4 dni. Poniedziałek 6:59 plus 4 dni to piątek 6:59. Przedłużam czas na wykonanie zlecenia od piątku godzina 13:50 do poniedziałku godzina 1:00 AM.
SQNFUN Posted October 12, 2017 Author #476107 Posted October 12, 2017 Odsiwezam temat i czekam na prace, jak nie grafikow to zwyklych uzytkownikow. Prosze nie zamykac tego zlecenia 'z braku zainteresowania' , bo ciagle tutaj zerkam i czekam na prace. Livio 1
SQNFUN Posted October 18, 2017 Author #476889 Posted October 18, 2017 Widać, że moje zlecenie przerosło niemal wszystkich Proszę o zamknięcie.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
6
2
2
1
Popular Days
Oct 4
3
Oct 3
2
Oct 18
2
Oct 12
2
Top Posters In This Topic
SQNFUN 6 posts
Bene 2 posts
★ PaPeK ★ 2 posts
JustBadMan 1 post
Popular Days
Oct 4 2017
3 posts
Oct 3 2017
2 posts
Oct 18 2017
2 posts
Oct 12 2017
2 posts
Popular Posts
SQNFUN
Na necie wszystko do tej pracy powinno być, a jak nie to wystarczy pobrać skinchangera do CS:GO, nagrać demko jak się wybiega z danych miejsc, a następnie wyciąć potrzebne screeny do zrobienia pracy -
SQNFUN
WZÓR ZLECENIA Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): tło na profil Tematyka: CS:GO Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): brak Kolorystyka: brak konkretnej
SQNFUN
Odsiwezam temat i czekam na prace, jak nie grafikow to zwyklych uzytkownikow. Prosze nie zamykac tego zlecenia 'z braku zainteresowania' , bo ciagle tutaj zerkam i czekam na prace.