Skocz do zawartości
BCeK

[POZYTYWNE]BCeK unban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BCeK

Godzina, data zdarzenia: 2017-10-08 15:00-16:00

Mapa: Nie wiem jak określić mapę bo bana otrzymałem podczas zmiany mapy, bodajże z aztec'a na westwood'a.

STEAM_ID / IP: ip: 185.124.117.108

Uzasadnienie: Podczas zmiany mapy dostałem ban z powodem  ,,WH". Patrząc na demko, które wykonał  (wczoraj) autor skargi na mnie, jest ono po prostu śmieszne, nie wiem gdzie tu jest jakikolwiek  moment w którym było by widać, żebym miał te ,,Haxy". Gram już w cs'a pare ładnych lat i wiem jak mam sie ustawiać, sprawdzać pozycje, a przede wszystkim jak trzymać celownik na głowie (bo chyba niektórzy, nie wiedzą co to skill). Skarga była pewnie dlatego, że ,,jestem nowy i za dobrze mi idzie, więc na pewno muszę coś mieć".

Na demku widać, jak wychylam się na przeciwników, ponieważ przez cała mapę siedzą sobie W JEDNYM I TYM SAMYM MIEJSCU, zamiast wykonywać cele, więc nie dziwne, że ich tak łatwo zabić. Z tym aim'em to już w ogóle, parodia, nie będę tego komentował, nie widzę ,,SKACZĄCE CELOWNIKA". Poza tym, za mało dowodów na aima, bo grałem przez prawię całą mapę awp. Ostatnio też dostałem ss'y, które wyszły dobrze.

Na codzie 400 już trochę gram, tylko teraz mam inny nick, wcześniejszy to BC|, może ktoś pamieta. Możecie sprawdzać mnie na różne możliwe sposoby.  Zaraz kończę instalacje cs'a na steamie, więc może was to troszkę ,,uspokoi", wróciłem na stary komputer na którym miałem problemy z cs'em na steamie (lagi jak***, stałe 10 fps) ale zrobiłem format, więc myśle, że bedzie gitarka. Wcześniej grałem na laptopie.

PS mam nick BCeK, nie BEcK.

 

Edytowane przez BCeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę bardzo: 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : BEcK 
[AMXBans] Reason : ' WH ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1403528576 ' 
[AMXBans] Your IP : ' ' 
[AMXBans] ======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezzi masz i nie marudź już. 

 

Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1710071544-cs_office.dem.zip

2:58 - brak rozrzutu +b

3:45 - skrypt ON, auto namierzanie +b, widać 1/4

3:55 - Widzi modele, znowu pomoc skryptu do strzelania. +b

4:02 - to samo +b

4:09 - kolejny raz bez krycia +b

5:45 - widać idealnie na 1/4, gdy gość jest pod nim, jego celownik jest na wysokości muru, a strzał nagle ląduje przez skan? Oj kolego za tą akcje już się nie wybronisz :) 

Dalej już nie chce znowu oglądać tego samego, tyle starczy. Dalej akcje są takie same 

Edytowane przez Av3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


35 minut temu, Av3K napisał:

Bezzi masz i nie marudź już. 

Kurcze ale ty pierwszy raz pojawiłeś się w UBT, ranga myślisz to brak rozpiski? Nie marudź i tyle. Ale dobra robię zadymę. 

Co to jest za rozpiska, co to jest za ocena? Ja w to wgl. nie wierzę! Dajcie mi @Malu UBT bo w tydzień drugi raz to samo :C 

Wytłumaczenie akcji:

2:58 gdzie widziałeś to brak rozrzutu z awp? Co full auto dawał? Zatrzymał się strzelił na 1/4 + slow pięknie widać ale co tam dalej  -B

3:45 auto namierzanie ruchem dłoni myszką, bo chyba ze nie wiem konia walił czy coś że się namierzało  -B

3:55 Jakie modele widzi? Ja widzę normalnie graczy plus słuchawki logika jak nic kurcze taki widok jak nie wiem co -B

4:02 to samo -B

4:55 Pewnie bez krycia, nie wiem kto miał go kryć jak sam został... żenada -B czysto jak pupcia niemowlaka

5:45 a ja go wybronię! 5:44 zatrzymanie przycelował oddał strzał i ups nie żyje normalnie, zobacz sobie bez zawodnik czas reakcji + strzału + zatrzymanie bla bla.. 

 

Dalej:

45 minut temu, Av3K napisał:

 

Dalej już nie chce znowu oglądać tego samego, tyle starczy. Dalej akcje są takie same 

Beka, co to jest? Jako UBT masz obowiązek obejrzeć demko nawet X razy. X- liczba do obejrzenia dokładnego demka.

 

Panowie, ale oceniajmy nie bo gra lepiej i wgl. tylko ceniajmy rozumnie. Po drugie, jeśli mamy oceniać rozrzut nie pod HLTV, przecież one laguje :lolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, initium novum napisał:

Kurcze ale ty pierwszy raz pojawiłeś się w UBT, ranga myślisz to brak rozpiski? Nie marudź i tyle.

Happy, ja oczywiście wyciągnę wnioski z takiego zachowania, bo zwyczajnie mnie to irytuje.

55 minut temu, Av3K napisał:

Bezzi masz i nie marudź już.  

No to jest kpina nie pozwole na takie zachowanie moim podopiecznym.

Demko obejrzałem już wczoraj jak było w dziale zgłoś czitera chciałem interweniować, lecz gracz sam napisał odwołanie przez co sam przedłużył sobie bana, lekki paradoks i tak bywa.

2:58 -B śmiech na sali jak napisałeś happy brak rorzutu z awp ŚMIECH!

8 minut temu, initium novum napisał:

3:45 auto namierzanie ruchem dłoni myszką, bo chyba ze nie wiem konia walił czy coś że się namierzało  -B

To już mogłeś sobie darować ;d

3:45 -B nic

3:55 -B nic

4:02 -B nic

4:55 -B nic

Godzinę temu, Av3K napisał:

Dalej już nie chce znowu oglądać tego samego, tyle starczy. Dalej akcje są takie same 

Ehem. 

5:45 -B zwykła reakcja na fraga. NIC. 

 

@initium novum zaprosiłem resztę UBT, lecz sam jak widać zmieszałeś z błotem wszystkie czasy. 

Co najlepsze ostatnio mamy w dziale "zgłoś czitera" pustki i dopuszczamy do tego żeby czysty gracz dostał bana, nie pozwole na to :)

@Av3K kolejna zła decyzja, kolejne +1 na konto. Następnym razem sie pożegnamy. Nie podoba mi Twoje zachowanie, porozmawiamy sobie na ten temat. Powód bana WH, a wpisałeś akcje pod No spread.

UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...