Jump to content

Recommended Posts

Posted

Z jednej strony można by mu zablokować ten perk, bo te 2 rakiety cyberowi wystarczają.

Z drugiej jednak strony ten perk rzadko się trafia, więc czy to jest aż tak konieczne?

Co do tej propozycji mam zdanie neutralne.

Posted

No to zablokujcie od razu stalkerowi beton... Nie ma sensu blokować perk nie jest częsty, a jeżeli ktoś go często ma to dlatego że siedzi się na tsie i go dostaje.

  • 2 weeks later...
  • Opiekun Sieci
Posted

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...