Skocz do zawartości
kanciano

[ZAMKNIĘTY]Dziwna sprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na CS:GO#2 jest gracz o nicku: WO.OT . Obserwując go można zauważyć ciągłe latanie celownika lecz bynajmniej moim zdaniem nie jest to aim. Czy ktoś jest w stanie określić co to może być i czy trzeba go banować lub cokolwiek z nim robić ?
Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1711211902-css_mirage.dem.zip
Dzieje się to od początku mapy aż do jego wyjścia z serwera. Na poprzednich mapach też to u niego występowało i nie tylko dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czy ja zgłaszam ? Pytam bo mam z tym problem.

@Edit:

Cytat

Czy ktoś jest w stanie określić co to może być i czy trzeba go banować lub cokolwiek z nim robić ?

 

 

Edytowane przez kanciano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, kanciano napisał:

Witam. Na CS:GO#2 jest gracz o nicku: WO.OT . Obserwując go można zauważyć ciągłe latanie celownika lecz bynajmniej moim zdaniem nie jest to aim. Czy ktoś jest w stanie określić co to może być i czy trzeba go banować lub cokolwiek z nim robić ?
Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1711211902-css_mirage.dem.zip
Dzieje się to od początku mapy aż do jego wyjścia z serwera. Na poprzednich mapach też to u niego występowało i nie tylko dzisiaj.

Jeśli chcesz zgłosić gracza proszę podanie czasów akcji podejrzanych. Wystarczy mi to, sam ocenię potem nie musi być dokładna akcja, może być 7:50-8:00 np. minuty. 

Ale ogólnie Ci powiem,  jako admin trochę masz mało rozumowania. To znaczy, że tak zasada jest prosta którą Ci zaraz ładnie wyjaśnię.

Widzisz czitera, masz dwie opcje:

-banujesz go z pewnością 100% że cziter

-brak pewności, nagrywasz demko i dajesz do UBT

Ale.. Jeśli dajesz demko to tak:

-dajesz albo do działu "zgłoś czitera" albo komuś z członków UBT, nie wstawiasz takich tematów co trzeba z nim zrobić, bo to jest niski poziom naprawdę. 

Więc w skrócie. 

10 godzin temu, kanciano napisał:

A czy ja zgłaszam ? Pytam bo mam z tym problem

 

Takie coś nie jest na miejscu. Problem masz z zrozumieniem. Ale,  aby rozwiązać taki problem musisz gracza zgłosić. Nie zgłaszasz gracza, nie rozwiązuje się problem. Użytkownicy forum nie mają wpływu na to twoje odwołanie, tylko UBT. Więc zrób wyżej kroki, rozpisz demko krótko a my Ci wyjaśnimy ten problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze raz napisze... Nie zgłaszam Cheatera. Chcę tylko się was zapytać co to jest. Gdybym zgłaszał napisał bym to w odpowiednim dziale ale z racji iż chce się tylko dowiedzieć co to może być napisałem to tutaj a nigdzie indziej. Nie pytam jako admin tylko jako zwykły gracz. Napisałem to w dziale "skargi i problemy" ponieważ mam problem taki ze nie potrafię rozpoznać co to jest a chce się tego dowiedzieć aby w przyszłości móc od razu działać.

 

Edytowane przez kanciano
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odniosę się do twojej wypowiedzi tak, Byłeś adminem wcześniej w doświadczeniu napisałeś, że znasz się na adminowaniu 9/10 lecz w ten skład wchodzi także odróżnianie skilla od czita czy też wh od aima będąc adminem powinieneś wiedzieć kiedy gracz jest odpalony, a kiedy nie także powinieneś odróżniać różne czity jeżeli nie masz pewności jakiego rodzaju jest dany czit to tak jak napisał @Bezzi masz podejrzenie a nie jesteś pewien czy gracz jest odpalony czy nie. Jest nas całkiem sporo w UBT wystarczy, że wyślesz @Bezzi albo @Ripton demko na pw a oni na pewno nam je dostarczą do sprawdzenia takie jest moje zdanie. 

/eddit 

Nawet jak ten gracz będzie spalony to powiedz mi jak mamy go zbanować bez żadnego SID/IP ?  

I własnie dlatego @Bene poprosił cię o zastosowanie Cie do wzoru po to jest ten wzór. 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drżenie rąk to mimowolne, rytmiczne, naprzemienne lub oscylacyjne (wahadłowe) ruchy powiązanych ze sobą grup mięśniowych rąk. Mogą one dotyczyć nie tylko rąk, lecz także głowy, elementów twarzy, tułowia lub kończyn dolnych. Jak dochodzi do powstania drżenia? Ruchy ciała są sterowane przez współdziałanie dróg korowo-rdzeniowych (piramidowych), zwojów podstawy mózgu oraz móżdżku. Na zwoje podstawy mózgu składają się jądro ogniste, skorupa, gałka blada i istota czarna, stanowiące razem układ pozapiramidowy. W układzie tym następuje większość uszkodzeń neuronalnych prowadzących do zaburzeń ruchowych.

Drżenie rąk dzieli się na:

  • statyczne (posturalne) występuje wówczas, gdy chory przeciwstawia się sile grawitacji, tzn. gdy przyjmuje pewną pozycję, np. gdy unosi lub prostuje ręce
  • spoczynkowe - pojawia się w spoczynku, tzn. wtedy, gdy kończyna jest podparta, a pacjent nie musi pokonywać siły ciężkości
  • zamiarowe - pojawia się przy wykonywaniu przez pacjenta określonego, zamierzonego ruchu
  • złożone - jest połączeniem trzech ww. rodzajów drżenia

To jest przyczyną tego. Musisz zrozumieć że celownik mu trzęsie się od choroby nie od pobrania czitów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że się nie zrozumieliśmy i raczej nie zrozumiemy. Odwołuję pytanie bo i tak niczego się nie dowiem... Miło się gadało co prawda nie na temat ale jednak. Lepiej najeżdżać na kogoś niż mu pomóc. Proszę o zamknięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...