Skocz do zawartości
Bacior

Turniej między serwerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kolega z poprzedniego tematu próbował zorganizować takie coś tak ja się podejmę tego zadania i objasnie wszystkim na czym to m.in. miało by polegać:

1. W konkursie może wziąć udział każdy serwer z sieci MH 

2. Z każdego serwera będą wybierane drużyny w których ma być 5 osób + 2 rezerwowe 

3. Na turnieju będziemy grać mapy ffa będzie ich kilka i będą one losowane przez sędziów (osoby nie biorące udziału, które chciały by pomóc przy organizacji) 

3a) zgłoszone drużyny także będą losowane która z którą w danym momencie będzie się bic 

4. Rozgrywka by wyglądała tak samo jak w cs:go tylko grało by się do 10 wygranych rund i do 2 wygranych map. Na forum by się zrobiło tabelę wszystkich drużyn itp.

5. Turniej odbywał by się na specjalnym serwerze który mógłbym zorganizować 

To tyle jeżeli o czymś zapomniałem proszę o napisanie pod postem na pewno wezmę to pod uwagę i zedytuje temat

Ps. Wybaczcie za błędy ale pisze z tel 

 

 

 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już kiedyś było takie coś organizowane i nie pykło, więc myślę że tym razem też by się nie udało. Mimo wszystko chyba sporo osób mógłby wziąć udział w takim turnieju i jeżeli ktoś miałby się już za to zabierać, to może liczyć na moją pomoc w różnych sprawach dotyczących turnieju. Pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, Bacior napisał:

4. Rozgrywka by wyglądała tak samo jak w cs:go tylko grało by się do 10 wygranych rund i do 2 wygranych map. Na forum by się zrobiło tabelę wszystkich drużyn itp.

Już chyba tu coś nie tak jest :)

Oczywiście, że chciałbym taki turniej, ale ostatnio już coś podobnego było i za dobrze się nie skończyło jeżeli jednak by turniej się rozpoczął to chętnie wezmę udział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, Frost` napisał:

Jestem jak najbardziej za,  spoko pomysł tylko ogarnąć organizacje. 

Zawsze z tym jest problem.

@Bacior a skąd serwer? Tylko Ty będziesz orgaznizatorem? Jeśli tak od razu mówię, że nie wypali znajdź zastępcę w razie wu. Obecnie jest problem z rozegraniem turnieju haxballa, a co dopiero csa xD. 

Nie no powodzenia mam nadzieję, że wypali, chciałbym być optymistą w tej sprawie, ale nie potrafię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tak jak @SUNN. mówi, zbliża się okres dłużej przerwy więc ludzie mogą wyjeżdżać i może nie być jak zorganizować go.

2. Serwer nie może być kupiony na byle jakimś hostingu gdzie masz np. za 1 zl/Slot pub bo już wiadomo, że jest coś nie tak.

3. (Wiąże się z punktem 2) Na serwerze musi być stabilny ping, żeby nie było dużych przeskoków.

4. Na serwerze najlepiej aby było HLTV oraz by gracze mieli odpalone nagrywanie demek z swojej strony nie tak jak zrobił to END gdy on organizował turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwer jest, tylko trzeba ustalić datę turnieju oczywiście tak, żeby trwał on cały dzień także prosiłbym o zapisywanie swoich drużyn także proszę o ZASTOSOWANIE SIĘ DO WZORU !!!  

JEŻELI GRASZ NA SERWERACH MH A CHCESZ ZGŁOSIĆ GRACZY KTÓRZY NIGYD NIE GRALI NAWET SIĘ NIE ZAPISUJ

Przepraszam za czerwony kolor.  

Nick Kapitana: 

Nick 4 członków + 2 rezerwowych:

Nazwę drużyny:

Serwer z którego gracze biorą udział: 

@nomna @Frost` @RYBSON @Idealna Bania 

@VEX` Napisz do mnie na PW w sprawie pomocy przy organizacji.  

@Kyou Kmin tam drużynę naszą :) 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pfff... takich turniejów było pełno i każdy kończył się tak samo dlatego też wątpię że z tym będzie inaczej.
Według mnie jest to kolejny słomiany zapał kolejnego organizatora bez jakiegokolwiek przemyślenia i ja już teraz napiszę że z tego turnieju nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przyjaciele jestem wolnym agentem bierzcie mnie!111

 

/edit

btw zrob mr 16 kosowerka o mape i strony i wszystko  G U C C I

Edytowane przez skaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak widze jakies kombinacje typu do 10 rund  czy cos w tym stylu to wiem ze takie komplikowanie nic dobrego nie wróży :) watpie ze to wypali ale jesli juz to chcialbym aby odbylo sie to klasycznie jak w cs go :)

 

PS. i tak to nie wypali, zreszta jak wszystkie konkursy tego typu na sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem wypowiedzi w stylu "To i  tak się nie uda". Może jak ktoś się już decyduje na taką odpowiedź, to niech dołoży od siebie 2 słowa, uzasadnij lub doradzi co może być lepiej, a co trzeba/można zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprostu ta sieć nie ma organizacji nie ma co uzasadniać xD 

A tak na poważnie: 

13 godzin temu, Bacior napisał:

Serwer jest, tylko trzeba ustalić datę turnieju oczywiście tak, żeby trwał on cały dzień

Tak już widzę jak zbierzesz zawodników w jeden dzień, nie ma nawet takiej opcji z miejsca odpada. Mamy teraz turniej haxballa który trwa miesiąc i ciężko kogoś znaleźć do grania ;) 

Widzę, że brakuje adnotacji choćby na temat czy to turniej steam czy ns. Jeśli NS to wiadomo dlaczego sie nie uda - brak komunikacji. 

Jeśli steam to i tak komuś coś wypadnie i elo melo. Rezerwowi: 

Jeśli ktoś piszę sie jako rezerwowy to i tak w zamiarze nie chcę grać, jak przyjdzie co do czego to i tak nie zagra.

Chciałbym zagrać w turnieju, ale będzie jak zawsze. Tu sie nic nie zmieni w tym kierunku.

 

Zrozumcie w końcu, że ta sieć nie zorganizuje turnieju, bo społeczność nie ma zgrania. 

Z fartem elo :squee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiecie czemu takie coś nie wypali? Bo wszyscy przed turniejem jesteśmy na Tak Tak ja wezmę udział ja Ci nawet pomogę zrobić ten turniej no ładnie ładnie wszystko zapiera na ostatni guzik 

Przyjdzie taki @SQNFUN a sobie powie że to nie wypali ja nie rozumiem was ludzie jesteście wszyscy graczami tego je****go cs.a gracie nie raz po 12/15h dziennie tylko w cs.a ciezoo wam będzie zainwestować wasz Cenny Czas na rozegranie paru partii w cs.a przecież i tak to robicie równie dobrze możemy zrobić turniej na zasadach kto jest ten się bije kogo nie ma wypada i tyle albo można zrobić turniej również na akceptację wyzwania w ciągu tam 24h a nie przychodzi taki @SQNFUN i z góry zakłada że to nie wyjdzie gościu nie pasuje Ci nie udzielaj się w tym temacie nie wiem żal d*pe ściska że nie możesz takiego czegoś zorganizować czy jak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


26 minut temu, Bacior napisał:

A wiecie czemu takie coś nie wypali? Bo wszyscy przed turniejem jesteśmy na Tak Tak ja wezmę udział ja Ci nawet pomogę zrobić ten turniej no ładnie ładnie wszystko zapiera na ostatni guzik 

Przyjdzie taki @SQNFUN a sobie powie że to nie wypali ja nie rozumiem was ludzie jesteście wszyscy graczami tego je****go cs.a gracie nie raz po 12/15h dziennie tylko w cs.a ciezoo wam będzie zainwestować wasz Cenny Czas na rozegranie paru partii w cs.a przecież i tak to robicie równie dobrze możemy zrobić turniej na zasadach kto jest ten się bije kogo nie ma wypada i tyle albo można zrobić turniej również na akceptację wyzwania w ciągu tam 24h a nie przychodzi taki @SQNFUN i z góry zakłada że to nie wyjdzie gościu nie pasuje Ci nie udzielaj się w tym temacie nie wiem żal d*pe ściska że nie możesz takiego czegoś zorganizować czy jak ? 

Skoro wywołałeś mnie do tablicy to dodam jeszcze jeden post od siebie.
Jako UBT powinieneś dawać dobry przykład innym ale patrząc na Twój język to tylko psujesz wizerunek unban teamu.
Bardzo łatwo ponoszą Cię emocje co jest Twoją słabą stroną i wybacz ale nie będę szedł w tym kierunku.
Odnośnie mojej wypowiedzi to powinieneś przyjąć ją na klatę, ponieważ założyłeś temat w dziale propozycji konkursów i mam do niej prawo tak jak każdy inny, a to że Ci się ona nie podoba to już nie mój problem dlatego nie pisz że żal nam du**ę ściska albo abym się nie udzielał w tym temacie.

Na sieci jestem nie od dziś i wiem że z tego turnieju nic nie wyjdzie no ale bądź co bądź życzę powodzenia, a Tobie tego abyś bardziej ważył słowa, ponieważ na osobę która pełni tak ważną funkcję nie przystoi takie zachowanie.

Piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę wyjść na idiotę, ale proszę o zamknięcie tematu może tak jak napisał @Bezzi sieć nie ma zgrania ani nie posiada organizacji @SQNFUN masz rację troszkę mnie poniosły emocję wybacz za moją wypowiedź mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zebrać odpowiednich ludzi do zrobienia owego turnieju na chwilę obecną możemy sobie pograć mixy między sobą to tyle z mojej strony. 

Przepraszam :C wszystkich, którzy się nastawili na turniej :( 

 

/Edit

Proszę jednak nie zamykać coś może się jeszcze wymyśli :) 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat nie jest zamykany. Dajcie jeszcze chwilę, spróbujemy trochę bardziej zrobić rozgłos na serwerach o tego typu zabawie, porozsyłać indywidualne wiadomości do ludzi - może niektórzy nie są spostrzegawczy. Jak będą ludzie, to będziemy działać dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie lepiej zrobić turniej pomiędzy administracją serwerów? Myślę, że to by lepiej wypaliło. Wtedy rozgrywka trwa mr 15 (i początkowa walka na noże o stronę) do jednej wygranej mapy. Później zrobić w ćwierćfinale do dwóch wygranych map. Rozlosować drzewko turniejowe i jazda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Av3K bardzo Ciekawy pomysł lecz troszkę by to było "nie fair Play" bo co jak co ale każdy powinien mieć prawo wziąć udział w takim turnieju turniej między adminami bardzo dobra myśl lecz to już na oddzielny temat. Postaram Się dzisiaj rozpisać na temat turnieju administracyjnego. @nomna napisze do Ciebie na steam dzisiaj to ogarniemy coś w tym kierunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie takie myślenie na samym początku "ee ch** z tym i tak nie wyjdzie" jest zupełnie bez sensu. Skoro dla ciebie to nie wyjdzie to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj negatywnego nastawienia. Jak to nie wyjdzie to trudno ale nie wszystko od razu trzeba spisywać na straty. Jak dla mnie taki turniej mógłby być spoko i to, że poprzednie pomysły nie wypaliły no to trudno, trzeba jechać dalej a nie zaprzestawać organizowania takiego typu konkursów bo "raz czy dwa nie wyszło". Oczywiście trzeba by wybrać jakiś dogodny termin, żeby nie w jakieś święta czy inne duperele. Sam chętnie wziąłbym udział w takim konkursie ale znając mojego skilla na odd2 byłbym ostatnim kogo by wybrali do teamu ale no cóż, podobno głupi ma szczęście :D. Podsumowując jestem na tak tylko organizatorzy muszą dobrze to przemyśleć, na pewno lepiej niż te poprzednie "niewypały" ;) Pozdrawiam cieplutko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystąpiłem z prośbą do losowo wybranych adminów każdego z serwerów, aby jeśli uważają to za słuszne, raz na jakiś czas wspomnieli o turnieju na serwerze.

Tak na prawdę ta sytuacja ma dwie przeszkody: ilość osób chętnych, którzy zadeklarują udział oraz dobranie odpowiedniej daty (lub zaradzenie w jakiś inny sposób), aby turniej odbył się sprawnie.

Osobiście uważam, że jeśli turniej byłby "drabinką", myślę, że każdy wie o co chodzi, to nie było by większego problemu dograć ze sobą 2 drużyny. Licząc, że drużyn będzie, np 8, wówczas byłoby rozegranych 7 spotkań. Zakładając scenariusz 2 spotkań dziennie, turniej by trwał 4 dni, z czego ostatni dzień to byłby finał. Jeśli z jakiegoś powodu drużyna by się nie mogła wyrobić (choć od tego są rezerwowi - wiadomo, nikt jako rezerwowy specjalnie nie będzie śledził meczu i czekał aż coś się wydarzy, aczkolwiek warto zapytać kogoś, żeby mieć się do kogo zwrócić). Reasumując, nawet jeśli rozgrywało by się jedno spotkanie dziennie to nie była by to wieczność, a raptem tydzień.

Sytuacja wyglądałaby dużo gorzej, kiedy będzie mniej drużyn, ale to właśnie z tego powodu wystąpiłem do administratorów z prośbą o mały rozgłos.

Co do @Av3K. Może i to jest dobry pomysł, ale taki turniej to może być fajne zebranie społeczności. Ludzie zarzucają, że sieć nie ma zgrania, a organizując coś takiego, ludzie by nawiązali ze sobą lepszy kontakt.

Myślę, że "na oko" do czwartku będzie już wszystko mniej więcej jasne, a ja w tym czasie postaram się zrobić coś, żeby informacja doszła do jak najszerszego grona odbiorców ;)

Wkrótce z @Bacior postaramy się sklecić jakiś  regulamin, żeby każdy wiedział na czym stoi i później nie było głupich sytuacji.

Edytowane przez nomna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...