Skocz do zawartości
Doman

Wywiad z legendą!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałam okazji poznać Pana Michała, ale po buźce widać że jest to miła osóbka. Miło Mi się czytało wywiadzik, dowiedziałam się troszku rzeczy. Mocna głowa powiadasz? Ooo to możemy się zmierzyć :D . Wywiad na +++ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe pytania i rozbudowane odpowiedzi ;) To jest to co powinien mieć każdy wywiad :>
Dowiedziałam się tez czegoś nowego, super wyszło i leci +.

Dziękuję również @EvO za pozdrowienia (wcale nie wyproszone! XD) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym podziękować @Doman za możliwość udzielenia wywiadu i spędzenie przy tym bardzo miłego czasu. Zdecydowanie byłby o wiele dłuższy gdyby nie ograniczający nas czas. Myślę, że wyszło ciekawie. 

 

Zdjęcie lekko stare, ale obecnie innego, na którym byłem sam na kompie nie miałem :D

 

I mówi to nikt inny jak..... @Boson  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 godzin temu, Doman napisał:

Jeżeli chodzi o sport to dość szeroka historia. Ale zdecydowanie i to i to.

Oj już nie bądź taki skromny, w bieganiu na dystansie lodówka-kanapa masz kilka rekordów (w tym w bieganiu przez płotki) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo przyjemna do czytania rozmowa :) I można się ciekawych rzeczy dowiedzieć o kimś, kto tu był jak ja na chleb pep mówiłem hahah :D

19 minut temu, Consecuente napisał:

Co to znaczy "pro po"?

Nie wiem czy tu jest jakaś ironia, lub to jest źle napisane i zwracasz uwagę, ale ogólnie to jest coś w stylu by the way. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@EvO bodajże jedna z pierwszych osób które poznałem z administracji i dlatego też tutaj zostałem, zmusił mnie, a raczej zachęcił do nauki pisania klas/ perków coś tam w głowie zostało (rip 200) 

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...