Skocz do zawartości
EvO

[ZAMKNIĘTY]Nie chcę, ale muszę. Brak reakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:24.01.2018, godz. ok.15
Nick gracza: @SirJunior
Dowody:https://zapodaj.net/c38556da3b0a6.jpg.html
Świadkowie:
Uzasadnienie: Gracz CHAMPION jako jedyny w drużynie przeciwnej grający konspirantem (klasa posiadająca pułapki)  postawił pułapki na schodach, co można zauważyć na załączonym obrazku. Zdarzenie to zostało zgłoszone na u@ kilkukrotnie. Niestety "pan" admin nie reagował, nie wspominając o banie nawet nie zastosował upomnienia(po prostu zlał sprawę), kiedy zapytałem na u@ czy ma zamiar coś z tym zrobić opuścił serwer.

Skarg raczej składać nie lubię, czego tutaj nie robiłem praktycznie nigdy, ale jeszcze bardziej irytuje mnie brak jakiejkolwiek reakcji ze strony osób posiadających uprawnienia. A prawdę mówiąc nie jest to pierwsza taka sytuacja.

Edytowane przez EvO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem problem bo na stacjonarke siadłem by sprawdzić czy działa. ekran mi szwankował " nie widziałem całego monitora" po czasie Tylko widziałem wiadomość na u@ czy coś z tym zrobisz po czym nastąpił niebieski ekran. laptop był zajęty i nie wszedłem ponownie... tyle. Jednak nie była to wina biosa tylko kabla od monitora naderwany byl temu nie łapało obrazu całego. ^^

Edytowane przez SirJunior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze reaguje więc jak bym widział bym zareagował. Niepotrzebny temat moim zdaniem. Jak np. reagowałem gdy Mają admin chodził po txt. Chodź twierdził że to nie są txt i napisał bym go dał mu bana a on się odwoła... Swiadek Nodi. Muminka też nik nie chciał banować za źle miny czemu? Bo każdy się z nim dogaduje? Ja mu dałem oczywiście bana.. wczoraj znany gracz barteku czy jakoś tak.. było 3 adminów żaden nie zareagował na broń na rozgrzewce oczywiście ja musiałem ...  Lub jak na y@ pisał coś o "ruchaniu" wypada? Raczej nie... swiadek widać mnie? Gracz który  go upomniał. 

Edytowane przez SirJunior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 minut temu, SirJunior napisał:

Jak np. reagowałem gdy Mają admin chodził po txt. Chodź twierdził że to nie są txt i napisał bym go dał mu bana a on się odwoła... Swiadek Nodi. 

Fakt, że nie możesz banować admina, ale możesz, a nawet musisz to zgłosić opiekunowi. Tym samym @Nodi @Maja. zapraszam.

19 minut temu, SirJunior napisał:

Muminka też nik nie chciał banować za źle miny czemu? Bo każdy się z nim dogaduje? Ja mu dałem oczywiście bana.. wczoraj znany gracz barteku czy jakoś tak.. było 3 adminów żaden nie zareagował.

Sugerując sie Twoimi słowami można dojść  tego co napisał wyżej @EvO

@Vix33nek! Ciebie też bym prosił o jakąś relacje z tego co sie dzieje na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisane z telefonu także zdjęć nie załacze mapy o którą chodzi. @SirJunior chodzi o mape de_tesco resp TT stoi tam ciężarówka.  I o wyjście za plot gdzie bez problemu mozna wyjść przechodząc za tą w.w ciężarówka.  wiec  uznalem ze to nie sa txt skoro można tam bez zadnego problemu wejsc tj. (używania skoków podwójnych i innych wspomagaczy grawitacji)   Wrócę do domu to załacze ssy o ktore miejsca chodzi.  Sir jako jedyny przyczepil sie do tego. Dla mnie txt to sa miejsca w ktore nie wejdziesz normalnie nie używając skoków dodatkowych czy nizszej grawitacji. Wiec jak to ma sie do tego. Tak samo w regulaminie nie ma nic odnosnie tej mapy iż nie można tam wychodzić.  Później też @Vix33nek! powiedzial mi jak sie pytalem go o to miejsce ze banuja od zawsze i nie wchodziłem juz tam. Jesli tak jest to trzeba by bylo dopisac punkt w regulaminie odnośnie tej mapy.  @SirJunior jesli o bartekju ci  chodzi nie raz dostawal bany czy to za kulture czy bron na rozgrzewce

Edytowane przez Maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do barekju to był przykład. Ja nic do Ciebie ani do niego nie mam. Sam po tym banie powiedział iż nie jest zły za niego bo mu się należał.. inni gracze patrzą i powtarzaja.. bo ten tam wchodził to zrobił a nie dostał bana... W sumie dobrze że Evo o tym wspomniał lecz mógł w trochę inny sposób to zrobić. Ale no cóż. Miejcie swoje życie prywatne i nie przejmujcie się tak z powodu konfliktu w grze...  Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Bezzi napisał:
Teraz, SirJunior napisał:

Jak np. reagowałem gdy Mają admin chodził po txt. Chodź twierdził że to nie są txt i napisał bym go dał mu bana a on się odwoła... Swiadek Nodi. 

Fakt, że nie możesz banować admina, ale możesz, a nawet musisz to zgłosić opiekunowi. Tym samym @Nodi @Maja. zapraszam.

Ja wywiązałem się z obowiązku zgłoszenia , poinformowałem @Vix33nek! o tym zdarzeniu. Miał porozmawiać z @Maja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Maja. z tego co mnie poinformował sam opiekun serwera to uznawane to jest za txt ;) Więc temat jest do dogadania.

Albo dodać to do regulaminu albo po prostu nie uznawać tego za txt. Chociaż @Maja. Jak wejdziesz tam to możesz potem w lewo przejść bez skoków a tam już są txt za murek chodzi mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, MoNt3 napisał:

@Maja. z tego co mnie poinformował sam opiekun serwera to uznawane to jest za txt ;) Więc temat jest do dogadania.

Albo dodać to do regulaminu albo po prostu nie uznawać tego za txt. Chociaż @Maja. Jak wejdziesz tam to możesz potem w lewo przejść bez skoków a tam już są txt za murek chodzi mi

@MoNt3 tu się zgadzam że dalej to już txt.  Ale mi jedynie chodzi o miejsce zaraz za płotem zaraz dodam demko aby @Bezzi  zobaczył o co tyczy się  rozgrywka :D 
I tak @Vix33nek!  jak potwierdził mi słowa @SirJunior to nie właziłem tam już. 

Demko na którym ukazuję wejście i samo miejsce o które spory się toczą http://www1.zippyshare.com/v/zhMeIOG4/file.html
Jeśli zostanie zaliczone jako txt to proszę o dodanie stosownego punktu do regulaminu. 
@Nodi a gdzie Twoja wypowiedź odnośnie  min Muminka :D 

 

Edytowane przez Maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do skargi na Juniora, nie ma co się wypowiadać, złożył rezygnacje więc temat zamknięty.

Sytuacja z TXT gdzie to admin @Maja. był na mapie de_tesco za płotem na respie TT została wyjaśniona przeze mnie na steam po zgłoszeniu od @Nodi-ego. Myślę ze admin już zrozumiał ze to jest txt i nie może tam wchodzić. @MoNt3 nie widzę potrzeby dodawania tego do regulaminu, można bez problemu domyśleć się że są to tekstury, jest płot i tak jakby niewidzialna dziura w nim. Banujemy od dawna za przebywanie tam za płotem. Ale jeżeli jest taka potrzeba można będzie dodać screena do regulaminu TXT. (jak będe w domu to się tym zajme)

Co do banowania admin-admina. Nie banujemy się nawzajem, bana może nałożyć ktoś z wyższej administracji jedynie jeżeli jest taka potrzeba. Admin który widzi drugiego admina łamiącego regulamin ma obowiązek zgłosić to do opiekunowi, w tym wypadku mi.

Nie banowanie swoich "kolesi" jeżeli będzie to wymagane, będzie karane ostrzeżeniami w odpowiednim dziale - Co do tego tutaj nie ma żadnych twardych dowodów że któryś nie banował Bartekju czy tam Muminka za przewinienia. Jeżeli będą słuszne zgłoszenia, a reakcji nie będzie "Bo to mój znajomy" proszę o poinformowanie mnie z jakimś dowodem.

To chyba tyle. @Bezzi coś jeszcze? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko okey, ale dziwi mnie to, że enty czas banujecie za coś czego nie ma w regulaminie. Spójrzcie na to z tej perspektywy, ja jako gracz wchodze na serwer wchodzę na tę ciężarówkę czy ten płot i dostaje bana. Okey w tym momencie wchodzę na forum szukam regulaminu txt *który mamy* i nie widzę nic takiego. Pisze odwołanie - dostaje UB, a admin ostrzeżenie. 

To, że wy wiecie o zakazie wchodzenia w te miejsca nie oznacza, że każdy wie, bo skąd ma to wiedzieć? Dopiero jak wyrwie bana ma sie dowiedzieć? 

8 godzin temu, Vix33nek! napisał:

Ale jeżeli jest taka potrzeba można będzie dodać screena do regulaminu TXT. (jak będe w domu to się tym zajme

A nawet przymus nie potrzeba. Najwyższa pora zrobić porządek, przy okazji zobacz jakich map brakuje, bo dochodzą mapy a regulamin stoi jak wryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga dotyczyła admina, który już nim nie jest, a na światło dzienne wyszło pare niedoskonałości które trzeba poprawić co jest plusem tego tematu.  

Z A M Y K A M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...