Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MateR

Godzina, data zdarzenia: teraz 12:00 

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 180455848

Uzasadnienie: Dostałem bana za aima chociaż go nie mam  Więc prosze o demka i rozpisanie ich od razu bo jestem ciekawy co tam jest, zapraszam do wypowiedzi  Gram na tej sieci od bardzo długiego czasu, miałem dwa razy admina i teraz trzeci i posądzacie mnie o aima.. Jak dla mnie troche żenada no ale czekam na rozpisane demka  

Edytowane przez MaaSteer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też trochę byłem w szoku bo nie rzuciłeś mi się w oczy ale @DobryChlopak czuwa.

Demo nr. 1 http://www15.zippyshare.com/v/bf6jRVSW/file.html
Rozpiska chyba wspomnianego wyżej eksperta
10:08 - Trzęsie mu się celownik po strzale z AWP i ginie. 
12:11 - To samo przy drugim terroryście. Celownik robi jakby kółko. 
Kółka same się nie robią :-) a celowniki bezpośrednio po strzale z AWP się nie trzęsą tylko są w bezruchu :-). 

Demko nr. 2 od @~Czarna~ http://www58.zippyshare.com/v/tWKKitZB/file.html
00:26
4:18
4:23
4:26
4:30
5:55
8:50
8:54
10:02

PS. Niech mi ktoś ten temat zamknie a ręce u czterech liter pourywam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra co do pierwszego demka:
10:08 - zwykły ruch ręką po strzale z awp, nie widze tam nic dziwnego, wielu graczy tak robi :) /-
12:11 - No ja tam nic nie widze, zwykły strzał full ammo, nie wiem gdzie tam celownik robi kólko :) /-

Co do drugiego:
00:26 - naprawde widziecie tu aima? Po prostu trzesie mi sie ręka. tzw. "panika gejming" :) /-
1:42 - Tu nawet nie trzeba chyba nic pisać bo nic nie widać :o /-
4:18 - tutaj też nic nie widze, zwykły strzał :) /-
4:23 - Tak samo nic nie widze, zwykła seria strzałow z deagla :) /-
4:26 - tak samo nic :) /-
4:30 - ruszam po prostu myszką, to wszystko :) /-
5:55 - To jest taki po prostu mój tik :) ruszam mocno ręką po strzale ale to z aimem nie ma nic wspólnego :) /-
8:50 - Po prostu trzęsie mi sie ręka, dopiero za 3/4 strzalem trafilem w banie :) /-
8:54 - tak samo jak wyzej :) /-
10:02 - No to jest zwykły ruch ręką, pisze to juz po raz kolejny :) /- 

Jak dla mnie na tych demkach nic nie widać.. Gram czysto i gram tutaj naprawde bardzo długo i jestem w szoku, że już drugi raz podejrzewacie mnie o aima, chociaż identycznie było za pierszym razem:

Też podobno trzęsła mi sie ręka jak przy aimie ale inni uznali tak samo , że to tylko trzęsienie się ręki.. Taki urok mojej gry i inaczej grać nie potrafie ale to nie jest aim, popatrzcie dokładnie i zapraszam do wypowiedzi :)
Nie po to składałem podanie o admina żeby grać na czitach, no pomyślcie.. Gram czysto ale decyzje pozostawiam wam :)
Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi :)

@Edit 

Żeby nie robić spamu to edytuje :)

@DobryChlopak  To są zwykłe ruchy ręką.. obejrzyj jeszcze ze dwa razy moze to zoabczysz.. a na zwolnionym tempie widać to 100x bardziej, że to tylko ruch ręką..
 i do tego podobno nazywają Cie specem xDDD Z tego co widze to nie potrafisz nawet odróznić ruchów ręką od aima.. powodzenia z takim specem, rozpisanie przez Ciebie demka od Czarnej to jakaś parodia, jak dla mnie xDDD

@Bezzi Nie wiem czy jesteś za banem czy nie bo nie zrozumiałem ale właśnie o to chodzi, że ja nie pije a ręce mi sie trzęsą jakbym miał delirke :)

Edytowane przez MaaSteer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www23.zippyshare.com/v/D9dKZiWu/file.html 

10:08 

12:11

UBT do demek.

3 godziny temu, MaaSteer napisał:

Też podobno trzęsła mi sie ręka jak przy aimie ale inni uznali tak samo , że to tylko trzęsienie się ręki.. 

Chłopie nie pij. 

EDIT

@MaaSteer nie określełiem akcji jako spalone ani czyste ;)

Edytowane przez Bezzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, MaaSteer napisał:

Dobra co do pierwszego demka:
10:08 - zwykły ruch ręką po strzale z awp, nie widze tam nic dziwnego, wielu graczy tak robi :) /-
12:11 - No ja tam nic nie widze, zwykły strzał full ammo, nie wiem gdzie tam celownik robi kólko :) /-

Odpowiem do swojego.

10:08 - Wystarczy zwolnić demo do -1/4 i to nie jest (ruch ręką) tylko motanie się celownika od lewej do prawej. Naliczyłem 10x lewo-prawo. Po strzale z AWP bezpośrednio.

12:11 - Tutaj też trzeba zwolnić demo do -1/4 i dokładnie 3 strzał z AK celownik robi kółko i dalej strzelasz do Gościa który stoi na A. 

Dobra. Rozpiszę Demko Czarnej

0:26 - Tutaj chodzi o to, że w momencie, kiedy gracz Master strzela do Terrorysty nie trafiając go w ogóle, celownik dopiero po strzale namierza na model. 

Dwa Pierwsze strzały poszły w ścianę, a celownik przeskoczył na model i wrócił do ściany i tak 7x. 

01:42 - Tutaj akurat mało co widać bo leci full auto. 

03:00 - Starasz się trafić terrorystę który wchodzi do Anarchii. Pierwsza kula z AK leci w ścianę, a celownik szarpię na lewo i wraca w momencie, kiedy terrorysty juz nie ma. 

Nie trzeba zabijać, żeby było widać oszustwo. Wystarczy spowolnić demko. 

04:23 - To samo co na moim demie strzał z AWP i celownik ci lata. 

04:25 - widoczne szejki z DGL. ręka ci się trzęsie xD - Ironia.

05:55 - Kolejne szarpanie celownika. 

08:52 - Kolejne szejki.

Gościu gra na zwykłym jakimś tam zj3banym aimbocie, który ściągnął pewnie z pierwszego lepszego forum gdzie napisali, że Legit ON i można jechać. 

Edytowane przez DobryChlopak
Demko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. 

10:08 5 razy celownik przeszedł z lewej do prawej - na paniczny ruch ręką to nie wygląda +B

12:11 -B

2.

00:26 no na "panic gaming" to nie wygląda +B

4:18 -B

4:23 +/-B niezłe byś musiał mieć napiętą rękę by robić skoki z lewej do prawej, albo grasz na czułości 1,5 w cs

4:26 -B

5:55 -B

8:50 +/-B

8:54 -B

No nie wiem, nie wiem -> czasami to jest zwykł ruch celownikiem, ale niektóre akcje są zbyt dziwne  na ruchy ręką. 

Edytowane przez Kyou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Demko

10:08 -Zwykły ruch myszki -B Znam te ruchy

2.Demko

0:26 -B Tak jak określił gracz 'panika gaming' tak że trzymasz myszkę i takie drgawki czy jak nie potrafie tego wytłumaczyć 
4:18 -B zwykły strzał
4:23 -B gracz oddaje strzał i rusza myszką w prawo w lewo (większość graczy tak robi AWP czy snajperka) tez tak robię xD -B
4:26 -B to samo co wyżej nawet pod aima to nie podchodzi
4:30 -B
5:55 -B zaś ta ręka xD
8:50 No tu trochę dziwnie to wygląda -/+B
8:54 Tak jak wyżej -/+B
10:02 zaś ta ręka xD -B

Moje zdanie jest takie, że chłopak trzymając myszkę lubi sobie na prawo na lewo poruszyć xD Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć momentami napnie biceps z ściśnie i rusza delikatnie. Koleś już jest przyzwyczajony do ruszania myszki na strony. :)

Edytowane przez M a m c i a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

1. Demko

10:08 - B

2 Demko czyste ;]

@SUNN. :D

Gracz dostaje UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...