Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]Demo z HLTV Master

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: Master

Godzina, data zdarzenia: dzisiaj 11:10

 Mapa: de_dust2

 Serwer:  Multi-Head.pl [ONLY DD2] @1shot1kill.pl

Link do demka:  http://d1.hltv.org.pl/srv23577/HLTV-1802021109-de_dust2.dem.zip

STEAM_ID/IP: Wasz Admin

Uzasadnienie: Uważam, że mylicie się patrząc na tamte dema i akcje. Chcę wam udowodnić poprzez HLTV gdzie ruchy myszki nie powinny być w ogóle widoczne przy kontrolowaniu recoila, a jego celownik lata na wszystkie strony podczas strzelania. 

 

04:20 - szejki po strzale z AWP. 

04:22 - DGL. Celownik Lata przy strzelaniu. 

04:28 - To nie jest ruch ręką tylko auto namierzenie. Na HLTV nie powinno być tego widać. 

08:40 - Widać trzęsący się celownik. No kURDE nie wiem jak inaczej logicznie można tutaj cokolwiek napisać. Że to ruch ręką? w HLTV? 

10:52 - Full auto na HLTV i pięknie widoczny trzęsący się celownik. 

Nie obraźcie się, no, ale debilami chyba nie jesteście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Celownik sie trzęsie i on w nic nie trafia. 

Uważasz, że ktoś grałby na takich słabych setach przez 2 lata, które nic nie dają do skila jak to ktoś dziś trafnie napisał. Zaczne robić kołeczka i mnie też ubt zbanuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i ty jesteś opiekunem UBT? Myślisz, że mając Rangę na Forum jesteś już kimś i się na wszystkim znasz?

Widocznie jesteś za głupi żeby zrozumieć pewne rzeczy, które cię przerastają. 

Byle  tępy użytkownik napisze, że CZYSTY, a wy łykacie jak młode pelikany wszystko co napiszą. Tyle są warte wasze rangi. 

Ruchy Ręką xD.

Wystarczy wejsć na youtube i zobaczyć na przykładzie PRo graczy, że nawet takich szejków nie ma z HLTV, ale nie ADMIN MASTER przegonił PRo graczy ze starej sceny i system HLTV BO u niego przeskoki mogą być widoczne bo Jasiu mając 10 latek napisze, że nic tu nie widzi i leci UBz automatu. 

Przykład Rybsona. Najpierw mówi, że perfidny aimbot, ale potrzebuje więcej, a później po wykładzie tępaków, że czysty. Żenuła. 

Edytowane przez DobryChlopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DobryChlopak Nie rozumiem dlaczego mnie w tym momecnie obrażasz. Wyraziłem zdanie na ten temat. Gdybym miał gdzieś zgłoszenie to bym je zamknął, a tego nie robię, trochę refleksji, bo mało widzisz co sie działo o tym temacie, a zachowanie masz jakbyś wszytskie rozumy pozjadał. 

Kolejna kwestia demka przecież nie widziałem odniosłem sie do odwołania, które było nie tak dawno. Obejrze demko o to sie musisz martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, RYBSON napisał:

@DobryChlopak Kwestionujesz decyzje op ubt i op sieci?

Po drugie.

Skoro taki kozak ubt byłeś i się znasz to czy mnie oczy nie mylą czy dałeś demko z HLTV  pod ew. aima?. :)

Mistrz. ;)

Sory Mistrzu, że dostałeś Rangę na Forum i poczułeś się kimś. Gratulacje, że w końcu możesz się gdzieś dowartościować i pokazać, że to TY MASZ RACJĘ :-).10 latkom. 

Demko jest pod skaczący celownik gdzie w HLTV nie powinno być tego widać. Nie komentuj i nie  oceniaj jeżeli się nie znasz Najlepszy UBT. Sam dałeś sobie tę nazwę? 

 

A dlaczego mam nie kwestionować jeżeli widzę, że cziter dalej gra? Weź się człowieku ogarnij. 

Edytowane przez DobryChlopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dałeś mistrzu demko z hltv które nie dość że jest zlagowane to widać na nim i triggera i aima i wszystko co wspomaga celowanie. ;]

Nie wiem gościu jakie masz doświadczenie ale Ci powiem ze mnie nieźle rozbawiłeś tym demkiem. :)

@Bezzi chyba trzeba zatrzymać tą karuzele śmiechu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@RYBSON @DobryChlopak Swoje poglądy na temat kto jaki ble, a kto cacy idzcie kwestionować na pw. 

Close, czekajcie na werdykt.

5.02.18

Temat uznaje za wyczerpany, co miało być powiedziane zostało powiedziane. Nie zbanuje kogoś kto "szejkuje". Nie jest to adekwatny powód do bana.

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...