Skocz do zawartości
FunnyPuma

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Puma

Wiek: 17

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Praktycznie zerowe, ale wszystkiego można się nauczyć. 

Posiadasz mikrofon?: Posiadam.

Dlaczego własnie Ty?: Dlaczego Ja? Hmm... Chciałbym pomóc obecnym Moderatorom TS3 oraz graczom, którzy takiej pomocy będą potrzebować. Jestem osobą, która dogaduje się raczej ze wszystkimi, staram się także nie wdawać w konflikty. Jestem osobą miłą, kulturalną, można ze mną pogadać praktycznie na każdy temat. Jestem aktywny na TS, spędzam na nim kilka godzin dziennie, oczywiście ile to zależy od dnia. Wydaje mi się, że jestem osobą godną zaufania i powierzenia tej funkcji. Do swoich obowiązków podchodzę na poważnie, radzę sobie raczej dobrze z aktualnymi funkcjami, tym samym jestem zdania, że poradzę sobie również z tą funkcją. Dodatkowo na pewno przyda się nowa para rąk do pracy. 

Staż na sieci: Od czerwca 2017

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Wydaje mi się, że nic nowego nie trzeba wprowadzać. Chciałbym utrzymywać porządek na TS'ie, ewentualnie jeszcze pomóc przy eventach.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Z tego co kojarzę to raz, ale już nie pamiętam za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

+ Pracowita osoba, wypełnia bardzo dobrze swoje obowiązki na forum

+ Komunikatywny

+ Wykazuje się świetną aktywnością na teamspeak'u

+ Kulturalny i obiektywny

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, FunnyPuma napisał:

Jestem aktywny na TS, spędzam na nim kilka godzin dziennie, oczywiście ile to zależy od dnia.

jestes tak aktywny ze moze ciebie raz widzialem na kanale jakiegos coda
jako iz kompletnie cie nie znam, nie widze cie na tsie plus nie wiem jak tam sie sprawujesz na reszcie stanowisk to jestem przeciwny awansowaniu cie na moda ts3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy Cie nie widziałem na ts, jestem na nie.

 

///

Nigdy go nie widziałem to co mam napisać? To moje zdanie.

Nie widzę Cię w roli Moderatora ts

 

Allah_Akbar jeśli chcesz to możesz mi pomóc

 

Jesteś anonimowy, nie kojarzę Cię więc jestem na nie.

Edytowane przez wiktor syn komendanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 godzin temu, wiktor syn komendanta napisał:

Nigdy Cie nie widziałem na ts, jestem na nie.

To może załóż okulary albo popatrz na całego ts'a nie tylko na kanał na którym siedzisz :)

Co do Pumy przecież on na ts siedzi cały czas, dodatkowo jest osobą pomocną zarówno jako support, jak i ubt. Otrzymując rangę moderatora TS na pewno chętnie służyłby pomocą nowym osobom i byłby bezstronny w sytuacjach konfliktowych. Masz oczywiście mój głos na TAK

P.S. To że ktoś z wami na kanale nie siedzi nie znaczy, że nie ma go na ts w ogóle ;) 
@wiktor syn komendanta oczywiście jaką masz wadę wyślij mi adres na pw postaram się coś załatwić :)

Edytowane przez Allah_Akbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak

+bezkonfliktowy

+dobrze wykonuje swoje obowiązki przy aktualnych rangach

+dziennie widoczny na ts'ie

nic tylko brać rumuna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...