Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opis

Plugin dodaje do gry klany. Każdy klan posiada swojego właściciela i członków - oni zdobywają poziom klanu. Z każdym nowym poziomem dostajemy punkty które możemy przeznaczyć w expa, krytyka bądź bogactwo. Klany posiadają swoje top 15, więcej do sprawdzenia w grze.

Klany przeznaczone są raczej dla Cod'ów z max. poziomem od 101 do 801. Na większych limitach będzie to działać, jednak mnożniki od statystyk mogą zgłupieć.

Maksymalny poziom klanu to 61, a wymagane doświadczenie do zdobycia kolejnego poziomu grupy jest generowane na podstawie tego który obowiązuje w klasach.

say /klany - otwiera menu klanów

Instalacja

Pobierz 

amxx.gif  cod_klany.amxx

Załączony plikcod_klany.sma

Otwórz cod_klany.sma

Konfiguruj:

#define LIMIT_CZLONKOW 15 //Ile maksymalnie czlonkow moze wystepowac w klanie

#define WYMAGANY_POZIOM 15 //Jaki poziom jest wymagany aby moc zalozyc klan

#define WYMAGANA_ILOSC_MONET 500 //Ile trzeba monet do zalozenia klanu

//Zakomentuj aby wylaczyc udzial monet w klanach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. 
By trzeba było przerabiać sklep.
Dodać zdobywanie monet.
Moim zdaniem jest to nie potrzebne.
Więcej roboty i obciążenia na serwer. Było takie coś na 80K i zostało usunięte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewny ale za czasów mojego grania na codzie 400 (jakieś 2 lub więcej lat temu :) ) Były wgrane klany i powiem szczerze, że bardzo fajna opcja, która urozmaici troche tą rozgrywke, samo nabijanie lvl'a może stać sie monotonne :)  a te klany wprowadzą coś nowego :) jak dla mnie pomysł dobry, spróbować można :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, tak jak jest aktualnie wystarczy.

Powstanie jeden główny klan najlepszych graczy, a nowi będą mieli jeszcze bardziej utrudnione zadanie.

Klany kiedyś były i wyleciały, na codzie 200 podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były próby z klanami, ale się bugowały i crashowało serwer. Nie zdziwiłbym się jakby w tym przypadku było podobnie. Do tego tak jak koledzy wyżej napisali, w jednym klanie będą najlepsi gracze, co utrudni grę nowym graczom i zniechęci ich do gry. Nie wydaje mi się, żeby te monety były potrzebne, a nie ma co ich dodawać tylko dla klanów. Tak jak jest teraz jest dobrze. Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie, tak jak jest to wspomniane wyżej, propozycja zbędna, niech zostanie tak jak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem przeciw temu pomysłowi : obciąży serwer , crash serwa , utrudni grę nowym graczom ,klany są fajne ale za dużo z nimi problemów . Do tego trza by przerobić sklep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać gracze negatywnie nastawieni do pomysłu, dlatego na chwilę obecną odpada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...