Skocz do zawartości
CH3RY

[ZAMKNIĘTY]Propozycje Cod 400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dla was do zaproponowania kilka propozycji:

1.  Perk; Fala Mocy

Opis: Raz na rundę możesz użyć fali mocy, która zadaje 150-180 DMG w zasięgu 600 jednostek.

 

2. Perk; Pancerz

Opis:  Przez 5 sekund jesteś nieśmiertelny.

 

3. Perk; Sieczka

Opis: Masz +10 DMG oraz ogranicznik rozrzutu.

 

4. Klasa; Predator

Bronie: AK-47,Deagle

Opis: Gdy zabije kogoś w głowę ma pełne HP, ogranicznik rozrzutu i dodatkowy skok.

Staty:

HP:15

Wyt:15

Kon:20

Int:5

Oczywiście można osłabić, co o tym sądzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Fala mocy. Podobny perk to Autodestrukcja ale przy niej giniemy.

2. Pancerz. jest betonowe ciało  więc myślę że zbędny perk 

3. Powiem że nawet fajny i można by było  coś takiego dodać. Ostatnio  jakoś np Sygnet Rambo nie chce wypadać 
4.  Co do klasy sam nie wiem. Wydaje mi się że lekko przesadzone aby po zabiciu w głowę regenerowało całe hp.
np. masz 400 hp bijesz się  z kimś  ktoś ci zadał 380 dmg zostało ci 20 hp Ty go zabijasz headem i nagle masz znów 400    Trochę zbyt op by to było raczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. mi to obojętnie jak już to wywalić stary jakiś trza 

2. Wyobraź sobie assasina z takim perkiem płacz , płacz i płacz ale w sumie można spróbować

3. jest eliminator rozrzutu raczej zbędny kolejny

4. spoko klasa ale na większym lvl za mocna może być bo na ograniczniku rozrzutu dobrze banie lecą przynajmniej mi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Podobny do autodestrukcji, nie wiem czy potrzebny taki perk, neutral

2. Jest betonowe ciało, więc perk zbędny

3. Neutral

4. Za mocna na wyższych lvlach, mimo to klasa nawet ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dobrze pamiętam a pamiętam dobrze,jak masz betonowe ciało to działają na Ciebie HS-Y.. 

Pierwszy to tak jak wyżej wspomnieli jest troszkę zbędny bo jak wiadomo jest autodestrukcja i jest o niebo lepsza ;P 

Sieczka nawet ciekawa sprawa,nie ma akurat takowego perku.

Co do klasy predator,to dla mnie jest troszkę dziwna..

Na początku jest taką jakby non klasą a dopiero jak kogoś zabije strzałem w głowę  to robi się taka pseudo śmierć z ogranicznikiem rozrzutu. :D 

Nie dość,że musisz wpisać /klasa > wybrać tą klasę,to żeby ją aktywować musisz się postarać i kogoś zabić i to hs.. :P 

Bynajmniej ja to tak zrozumiałem. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Można na przykład zrobić 1/10 szansy na pełne HP po zabiciu w HS'a.

Co do fali mocy, to chodzi o to, że wygląda to tak jak z apteczką, tylko że my nie giniemy a wrogą w okolicy zabiera HP.

 

Edytowane przez CH3RY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Fala mocy jest podobna do autodestrukcji ale można by było się pobawić tym pomysłem i cos z niego zrobić jak dla mnie Neutralny

2.Jak dla mnie nie potrzebny perk

3. Jest eliminator rozrzutu więc ten perk nie pasuje mi 

4. Klasa całkiem okej ale nie pasuje mi jej umiejętność całe HP to jednak za dużo można by było zrobić jakąś część HP np 1/4 HP regen albo mnie lub więcej lub Poprostu konkretną ilość że za hs +30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Kolejny perk, który w większości wypadków będzie zapychaczem.

2. Nieśmiertelność na serverze, gdzie każdy może cię zabić na hita jest w sumie niedopuszczalna.

3. Ciekawy perk, tu jestem na tak.

4. Ogranicznik i 2 skoki wystarczą. Ak z wbudowanym eliminatorem to prawdziwa kosa, a na klasę non-premium styknie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do predatora jestem za, aczkolwiek proponuję zamiast tej regeneracji dodać mu po prostu jedną apteczkę lub 20 hp za zabicie.

Reszta raczej na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widać mieszane uczucia co do danych propozycji.

Wydaje mi się, że perk sieczka (dawny sygnet, tylko dobrze zrobiony), mógłby się przyjąć, ii takowy postaram się zrobić i wprowadzić niedługo. 

Co do klasy sądzę jak pozostali, w takiej formie może być zbyt "op",  dlatego jeśli już coś w tym stylu byłoby robione, to jednak trzeba zmodyfikować pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...