Skocz do zawartości
Triss

[POZYTYWNE]Ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie jak gdyby nic a tu:


[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Triss 
[AMXBans] Reason : ' Wallhack + Aimbot ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 28708611 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 31.0.121.249 ' 

Może mi to ktoś wyjaśnić?? Dostać bana za nic. Bez wcześniejszego sprawdzenia. Jak tak dalej będzie to już nikt tam nie będzie grał czekam na jakąś pomoc lub chociaż wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to ja mu bana dałem? :o

 

@edit

Fakt, dałem, ale jedna rzecz mnie nurtuje.

Nie pamiętam, żebym to faktycznie ja dał tego bana.

Jeśli dałem mu bana, to ok, rozumiem, w porządku, tylko weź Mamcia sprawdź po logowaniach na moje konto, a poza tym, co to za odwołanie od bana?

Gdzie zastosowanie się do wzoru i gdzie Screeny/Demko do odwołania?

 

Bez dowodów i poprawnego odwołania, nie ma możliwości o wszczęciu jakichkolwiek działań z mojej strony, a u mnie bany za Aima i Wh idą po uprzednich informacjach o możliwości otrzymania bana, a także brak jakichkolwiek świadków.

 

Pozdrawiam

 

 

@edit2

Mamcia, tak na marginesie, żebyś studiowała, to byś wiedziała jak działa sieć akademicka i jakim prostym sposobem idzie sobie pociągnąć na czyimś adminie ;)
Sam pamiętam, jak w prosty sposób na innej serwerowni chłopacy mnie załatwili xd
35 banów w ciągu 1h xD

Edytowane przez eXtreme_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi wiem, widziałem, ale to jest niekompletne zgłoszenie bana, poza tym, gdzie są SSy?

Dlaczego SSów nie wstawił?

Dla mnie niekompletne odwołanie się od Bana, a za chwilę będę rozmawiał z Adminami serwerowni w sprawie logowań na moje konto, ponieważ nie pamiętam go.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, prostuje swoją wypowiedź.

Dowiaduje się, że SSy nie robią się i nie zapisują graczowi banowanemu w folderze cstrike (dziwne), dlatego też apeluje do @Bezzi, aby gracz poprawił skargę do kompletnej.

Wobec kompletnej skargi, wystąpię z SSami potwierdzającymi moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@eXtreme_ Ale Ty mu nie zrobiłeś ssów tylko dałeś perma z powodem Wallhack+Aimbot.

L 03/05/2018 - 20:34:06: [amxbans_main.amxx] eXtreme<50><STEAM_2:0:1351630614><SPECTATOR> banned Triss<STEAM_0:0:28708611> Duration: PERMANENT. Reason: Wallhack + Aimbot.

 

8 minut temu, eXtreme_ napisał:

Dowiaduje się, że SSy nie robią się i nie zapisują graczowi banowanemu w folderze cstrike

Ale one tam się zapisują. Czasem tylko NS mają je w innym folderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi, nie dawaj kolejnego warna, bo to tylko uzasadnienie mojej strony.

Ok, po dogłębnej analizie i dopytaniu się co do systemu karania cheaterów itd., zrobieniu z siebie pośmiewiska (przyznaje się publicznie :D), dowiedziałem się, że bany z Amx Mod Menu nie dają bana z SSami, tylko trzeba ręcznie, poprzez komendę w konsoli dokonywać tych czynności.

PRZEPRASZAM

Jak sami wiecie, znajome jest zapewne każdemu takie zjawisko, że po otrzymaniu bana z powodem "Wallhack + Aimbot", w konsoli zbanowanego jest również dopisane "Wallhack + Aimbot. Wstaw SSy na forum ....".

Tu jak widać, tego niestety nie ma i z góry przepraszam, mój błąd.

A co do bana, to faktycznie, dałem bana, ale za Wh i jak się okazało, słusznego, aczkolwiek mówię z góry, że zapomniałem o tym.

Na potwierdzenie swojego stanowiska, wycinki z HLTV - http://d1.hltv.org.pl/srv23587/HLTV-1803052026-de_dust2002.dem.zip

1. 4:23-4:30 - Wh

2. 5:40-5:45 - Wh

3. 8:43-8:50 - Aim?

 

Styl gry bardzo dziwny i bardzo podejrzany, przede wszystkim po 8:00.

Ponadto, dochodzą TXT, ale to tylko 30 min bana.

 

Proszę UB Team o rozpatrzenie tej sprawy.

Edytowane przez eXtreme_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, eXtreme_ napisał:

dowiedziałem się, że bany z Amx Mod Menu nie dają bana z SSami, tylko trzeba ręcznie, poprzez komendę w konsoli dokonywać tych czynności.

Kto Ci mówi takie głupoty. Ss robimy przez amxmodmenu nigdy inaczej, sprawdzę z czasem czy sie do tego stosujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesz, sugerowałem się tym, ponieważ sam dawałem na innych COD MODach i naprawdę, takie coś wyskakiwało.

Nie wiem, może inna optymalizacja, nie mam absolutnie bladego pojęcia.

Najlepiej aby AMX Support się wypowiedzieli w tej sprawie, bo to oni są "dyrygentami" programowania AMX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...