Skocz do zawartości
Kanron aka Sextasy

Bot Muzyczny na Serwerze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ostatnimi czasy wchodząc na serwer napotkałem się na pewnego gracza @Wolves dzięki któremu nasunął mi się pomysł na Bota Muzycznego na serwerze COD 400 :D

Mianowicie od kilku dni owy ten gracz za zgodą graczy prawie 98 % umila nam grę , puszczając ciekawe kawałki (muzyke) co jest bardzo przyjemnie , milej i lepiej się gra . 

Dlatego piszę tutaj propozycję aby wgrać na nasz serwer BOTA MUZYCZNEGO który byłby na spec jak : HLTV i smigałby umilając nam gre róznymi kawałkami :)(może być radio "online sama muzyka" lub playlista) - ową playlistą mogę się zająć :)

Ludzie którym by to nie odpowiadało zawsze mogą /mutować .

Lub można było by też wgrać opcję wyboru przy nowej mapie czy chcemy słuchać muzyki czy też nie , coś w stylu /rs - włącz - wyłącz 

 

Proszę o opinie.

 @Nodi , @FunnyPuma , @Wicevil , @CH3RY , @Surim Samuraj Charemu , @EvO , @HardeQ , @Kula , @Maja. , @Assaseall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem NAJBARDZIEJ NA TAK

Ten bot bardzo umili gre, poza tym te same roundsoundy są już przejedzone, a poza tym będą fajne piosenki cały czas.

Z tym puszczaniem mam inny pomysł, gdyby był ktoś z administracji to on mógłby puszczać piosenki(czy wszyscy czy 'wybrani' to już to ustalenia), jeżeli nie ma to serwer wybiera klasycznie.

Ode mnie narazie tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...