Skocz do zawartości
Kempes #

[ZAAKCEPTOWANE]Abu na admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Abu al-Libi
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem już na wielu serwerach :).
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 
Staż w CS-sie: 10 lat.
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Myślę, że przydała by się dodatkowa pomoc na serwerze, a ze względu na to że mam sporo czasu na grę, mógłbym pomóc dopilnować porządku. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny.
Kontakt: Steam Kempes #
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Abu al-Libi/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Slynny abu :D

Powiem Ci, ze jak na ta chwile gt szalu nie robi, wiec do poprawki.

W sumie jakos wydajesz mi sie byc sympatyczny, gracze z pewnoscia Cie kojarza na serwerze. Tylko moglbys czasem sie odezwac... :P

Ogolem ja jestem na tak:

Steam posiada

Amx

Doswiadczenie tez

 

Tylko tak jak wspominalam- popraw gt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś sprawia, ze nie jestem do Ciebie przekonany.

Wymagania do złożenia podania spełniłeś, aczkolwiek ja osobiście żadnego zgłoszenia nie dostałem, mało tego, chyba nigdy nic nie napisałeś na czacie ani nie powiedziałeś przez mikrofon przy mnie.

Jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niby coś grasz, niby coś się udzielasz, doświadczenie jest.

Ale jak wspominali wyżej: nic się nie odzywasz( a pasuje adminowi się odzywać choć raz na jakiś czas), nawet nic nie piszesz, a GT to takie 2/10. Nie wiem czy nawet się dobrze dogadujesz z serwerem.

Popraw te rzeczy (w szczególności GT) to zmienię o tobie zdanie. Na razie jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem również za okresem próbnym ze względu na aktywność.
Poza tym faktem nie naruszasz regulaminu, kulturę trzymasz na poziomie i znasz się na rzeczy.
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... Ostatnio coraz częściej Cię widuje ale nadal przebywasz mało na serwerze, nie widziałem żebyś coś pisał czy mówił na serwie. I nie za bardzo Cię ludzie na serwie znają. Steam i staż w csk'u oraz doświadczenie na plus. Neutral. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wypowiadałem się bo nie miałem nic specjalnego do dodania, widywałem go w grze wiele razy, bo ma spoko aktywność (przynajmniej w momentach kiedy jest popyt na adminów, a nie ma podaży - czyli nie w godzinach szczytu), lecz za wiele nie mówił.

Nie przypominam sobie abym go upominał kiedykolwiek za łamanie regulaminu, czyli na pewno ogólne pojęcie o zasadach panujących na serverze ma.

Adminów już nie jest tak dużo, ponadto aktywność coraz słabsza, jestem na tak.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


On jest ok aktywność :). Micro 0. 0 u@ . ja nie wiem sam czy Ty dasz rade ogarnąć niby w skali 9.

 

życzę powodzenia. Okres próbny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem pewien czy nadajesz się na to stanowisko ale okres próbny można dać jakoś do cb nie jestem przekonany.

- mikrofon ( nigdy ciebie nie słyszałem  też wiek nie potwierdzony )

- amxx piszesz 9  no ciekawy jestem

9 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

- kultura też takie 50/50 coś kojaże

+ steam

+/- wiek

+ nie stwarza problemów

- nie widziałem żeby coś zgłaszał na U@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja jestem za okresem probnym jak dla mnie ten amx mnie bardzo ciekawi jak sobie z tym poradzisz a okres probny dlatego zeby sprawdzic czy po miesiacu maks 2 miesiacach nie odwidzi Ci sie tak jak polowie adminow ktorzy tutaj byli jak dla mnie jestem na tak okres proby 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gram na serwerze jakiś czas i powiem Ci szczerze, że jestem na TAK.
+ Wiek
+ Doświadczenie
+ Brak adminów na serwerze i przyda się pomoc
+ znajomość AMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otrzymasz admina na okres próbny. W tym czasie zobaczymy jak sobie poradzisz i chcę również przekonać się jak będzie z aktywnością, powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...