Skocz do zawartości
R4d3k

[Moderator] - R4d3k

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Radosław

2. Kontakt: Steam/PW

3. Lokalizacja: Kwidzyn/Irlandia

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Kilka godzin.

5. Posty (min.400 sensownych): Mam +1000 postów.

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Utrzymywać porządek, aktualizować tematy które tego wymagają, warnować kiedy trzeba.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Wszystko co należy do moderatora.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam takie umiejętności.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak, zawsze.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Nie dostałem nigdy żadnego ostrzeżenia/warna na forum.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Jestem bardzo cierpliwą, spokojną, miłą, pozytywną osobą. Lubię żartować nawet żartować z samego siebie. Nigdy nie szukam żadnej zaczepki, lubię słuchać i rozmawiać, potrafię wysłuchać człowieka. Jestem pracowity i dążę do celu jaki sobie wyznaczę. 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak, byłem kilka razy moderatorem, nawet tutaj na MH.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak, wymagania spełnia, był już moderatorem na mg nie wiem dlaczego stracił ale pewnie wywiązywał się mimo wszystko bez zaprzeczeń, póki co nie ma lepszego podania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm...

 

Niby jesteś na tym forum ale jakoś Cię nie widać, czasem,ma sb się pokażesz, straciłeś moda za aktywność ale 2 szansa się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Inteligentna i konkretna postać, a takich na sieci coraz mniej. Nie oddaje głosu, bo moja aktywność na sieci na to nie pozwala. Nie wiem czy aktualnie zasługujesz, niektórzy jednak mogą nie wiedzieć o tym, że niesłusznie straciłeś swoje uprawnienia i warto o tym wspomnieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedno z najlepszych podań na ten moment. 

 

W sumie masz mało czasu na forum (wiem, że był reset), ale wierzę, że jakbyś dostał tą rangę to byłbyś częściej. 

 

Posiadasz doświadczenie, wymagania. 

 

Jestem na tak.

 

 

 

Powodzenia :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

 

 

 

Ostatnio coś słabo było z Twoją aktywnością (tak, wiem laptop, mimo wszystko miesiąc to dużo czasu).

 

Po za tym pod koniec ostatniej kadencji nie wyróżniałeś się czymś szczególnym.

 

Dodatkowo wolałbym dać szansę komuś nowemu kto może się sprawdzić niż osobie, która obejmowała już to stanowisko.

 

Może innym razem Radku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie nie mam nic przeciwko byś znów pełnił tą funkcję.

 

Również jesteś najlepszą osobą na to stanowisko .

 

Mam nadzieje ze jeżeli znów dostaniesz tą szansę nie zmarnujesz jej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Doświadczenie na pewno jest, znajomość ludzi oraz forum to kolejny atut... wymagania ogólnie przemawiaja za kandydaturą, także nie widzę czynników by być przeciwko. Jeśli tylko masz czas i deklarujesz aktywność to masz moje TAK

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na WIELKIE TAK

 

 

 

Taki ktoś się przyda

 

 

 

+ogarnięty

 

+dobrze pełnił swoją funkcję

 

+miła morda

 

+doświadczenie

 

 

 

PS. Napisałem tak tylko dlatego, że stawa staf.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma co przeciągać tego podania tylko trzeba brać póki jest, jedna z nielicznych osób która się naprawdę nadaję na tę funkcję

 

Chłopak ma atuty do prowadzenia tego stanowiska

 

 

 

1) Wie co jest pięć na tym forum, był moderatorem na którego nikt nie narzekał, spełniał swoje zadania które były na niego nałożone

 

2) Ogarnięty, trzyma nerwy na wodzy mimo, że wokół nas jest pełno idiotów którzy potrafią wyprowadzić z równowagi

 

3) Ma dobre podejście na dane stanowisko, nie bierze czegoś po to aby sobie zabłyszczeć w środowisku co do niektórych

 

4) Kultura i szacunek do innych ("zawodowo") bo prywatnie to oczywista sprawa, że się nie ma do większości : >

 

5) Duże doświadczenie to jest oczywiste ale można wymienić po raz kolejny

 

6) Trzyma ortografię, nie używa tandety w tekście

 

7) Chłopak ze środowiska wstecz, nie potrzebuje "aplauzu" nie szuka poklasku ani fame'u, ani dupeczek w internecie żeby potem się chwalić kolegom, że ma więcej koleżanek w internecie niż w rzeczywistości

 

8) Pomaga innym jeśli jest w stanie, nawet głupiej dętce jakim potrafi być człowiek również pomoże ; )

 

 

Myślę, że wymieniłem te najważniejsze punkty dlaczego powinniście go od razu brać na tę funkcję, bierzcie co Wam los daje ; )

 

 

Małe sformowanie dla tych którzy piszą o jego poprzedniej aktywności...

Za przeproszeniem jesteście idiotami, traktujecie internet jak życie.. ale w sumie Wy jesteście w przedziale wieku 14-17 gdzie internet jest priorytetem, może jak dojrzejecie to zrozumiecie, że poza internetem jest życie prywatne a jak nie to po prostu w tym internecie zgnijecie i będziecie zbierać hajs do puszek pod supermarketem : )

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

 Kazdemu nalezy sie druga szansa, spisywal sie wczesniej, mysle ze teraz tez da rade :D Ale ta decyzje pozostawiam dla czerwonych ^^. Powodzenia !

 

 PS : Wesołych Świąt :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak Przynajmniej bedzie jakas Swiezosc :D na Forum hehe

 

-Kultura

 

-Jest z Toba o czym Popisac

 

-Wyrozumialy dla Ludzikow szczegolnie na SB

 

 

 

 

Na nie.

 

Może i byłeś moderatorem,ale go straciłeś za aktywność.

 

Nie mamy pewności czy teraz też go nie stracisz .

 

 

A co do twojej wypowiedzi moze i nie mial czasu i nie wiem czy ty wnosisz cos do tego tematu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...