Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAAKCEPTOWANE]Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witajcie w mojej kuchni, tutaj Krystian. Widzę, że macie >>NADMIAR<< redaktorów, aczkolwiek uważam, że jest szansa abym się dostał. :)

Imię: Krystian
Wiek: 18 // w czerwcu 19
Staż na forum: jakieś 6 lat+
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: W sumie to byłem naczelnym, wiele zabaw i pierdółek, które działy się w redakcji kilka lat temu to głównie moja inicjatywa.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Na trzeźwo 10, po alkoholu 11.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Wystarczająco aby od czasu do czasu coś wrzucić.
Napisz coś o sobie: Krystian jestem, kto bywał tu wcześniej to mnie zna. Składam podanie, ponieważ redakcja aktualnie leży i może jeszcze da się ją jakoś odratować. Poza tym to kopalnia plusów,  a wszyscy wiemy, że jestem pazerny na atencję. Dzisiejszego dnia podczas słuchania muzyki w toalecie na dwójce, wpadłem na pomysł, że może wrócę na stare śmieci i coś podziałam, a chociażby miałby być to artykuł bądź dwa na tydzień..
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): W wywiadach parę stron wcześniej się trochę ich znajdzie, jeśli konieczna jest weryfikacja można odkopać. Zaznaczam, że od czasu jak odszedłem z sieci minęło trochę czasu, ja troszeczkę urosłem, troszkę więcej wiem i przypuszczalnie zaliczyłem też stylistyczny i merytoryczny progress.

 

Z góry zaznaczam, nie spędzam dziennie 2 godzin na forum ==> 20 minut mi wystarczy żeby zauważyć, że i tak nigdzie nie mogę się wypowiedzieć, gdyż albo nie mam uprawnień albo niczego nowego do dodania. Poza tym jestem na bieżąco. 

*Easter egg - w podaniu trzykrotnie wymieniłem swoje imię, czyż to nie szukanie atencji?

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie samo w sobie napisane całkiem spoko i racja - w redakcji aktualnie nic się nie dzieje, nawet nie wiem czy jest obecnie jakiś redaktor tak więc jak chcesz coś tam działać to jestem na tak ale wolałbym zobaczyć najpierw jakąś Twoją świeżą pracę.
 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak co tu innego powiedzieć, nie mamy dużej ilości redaktorów a jeśli masz zapał i chęci do zrobienia w redakcji czegokolwiek to pozostaje mi życzyć tylko powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie Krystianie! jestem na tak ale troszkę lipa ze nie dodałeś żadnej nowej pracy w podaniu :) pamiętam jak pełniłeś funkcje redaktora i mam nadzieje ze znów będziesz pracował w podobny lub jeszcze lepszy sposób. Poza tym obecnie w redakcji wieje chu jem także liczę ze uda Ci się ja ostro rozruszać 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...