Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tutaj serdecznie się odwołać co do mojego upomnienia. Uzytkownik o nicku @Bezzi mówiąc kolokwialnie pierdzielnął mi upomnienie . Powodem tego było napisanie posta pod postem.Napisał mi on cos w rodzaju off topic , a wiec jestem typowym januszem jak mam to rozumiec ? Temat był o zlocie powinna to byc przyjemnosc wypisywanie tam roznych pierdół ze zlotem związane , ale NJE musiał mi pan Karol strzelic kuzwa w ryja jakims upomnieniem. Bardzo było mi smutno  z tego powodu ale przypomnialem sobie , że mozna się odwołać z takimi rzeczami jak w szkole. Raz rura mi zagroziła w szkole z matmy ahaha źle na tym skonczyla. Chciałbym aby pan Karol był bardziej miły dla innych ze mnie uczuciowy chłopak jest ale boje się o zdrowie innych , więc prosze cię o to abyś pomyślał o swoich czynach i na przyszłość milej patrzył na takie sprawy . Pozdrawiam serdecznie Krystiano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

>Badz mno
>Anon lvl 19
>Chciej napisac smieszny post aby pokazac ze na zlot warto przyjechac
>Piszesz wspomnienia z innych zlotow
>smieszek.png
>przychodzi randomowy karol i daje ci upomnienie
>cosieodajniepawlilo.gif
>zdaj sobie sprawe ze ty brat wlasciciela forum zostales upomniany przez moderatora forum
>gostek nie zdaje sobie sprawy z tego jaka moc posiadasz na tym forum
>mimo to pisz odwolanie bo jestes grzeczny
>brak profitu

Pomoc i realizacja @150kg 201iq 5cm

Alkohol wchodzi... 

Edytowane przez VisTeR.'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że ten temat który jest napisany na kolanie bez wzoru i żadnej składni to jakiś żart?;d 

5 minut temu, femarix napisał:

Uzytkownik o nicku @Bezzi mówiąc kolokwialnie pierdzielnął mi upomnienie . Powodem tego było napisanie posta pod postem.

Dokładnie Femcio tak było! 

5 minut temu, femarix napisał:

Napisał mi on cos w rodzaju off topic , a wiec jestem typowym januszem jak mam to rozumiec ? 

Dokładnie to co było i jest w notatce 'Zasady obowiązują to nie dział off topic, post pod postem = upomnienie.'

Nie rozumiem o co chodzi z tym Januszem, Januszu. 

8 minut temu, femarix napisał:

Temat był o zlocie powinna to byc przyjemnosc wypisywanie tam roznych pierdół ze zlotem związane , ale NJE musiał mi pan Karol strzelic kuzwa w ryja jakims upomnieniem. 

Temat jest o zlocie, złamałeś jedną zasade dostałeś upomnienie za POST POD POSTEM - tyle.

5 minut temu, VisTeR.' napisał:

>zdaj sobie sprawe ze ty brat wlasciciela forum zostales upomniany przez moderatora forum
>gostek nie zdaje sobie sprawy z tego jaka moc posiadasz na tym forum

Każdy równy stfu na kolesiówe. 

Pozdro :hi::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat znajduje się w dziale skargi i problemy, Ty piszesz że chcesz się odwołać. 

Oczywiście każdy może się odwołać i wyrazić swoje zdanie. Potraktujmy to zatem jako pewien problem, który Cię gryzie, gdyż wzoru skargi brak. 

Zatem: jest zakaz pisania postów po sobie, można edytować. Nie jesteś na sieci od tygodnia. Upomnienie z zerem. Prawidłowo.

Z drugiej strony, zawsze można założyć w ot temat z propozycjami na zlot.

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Pozdrawiam,

Ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...