Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Naczelny AMXX Support'ów

Rekomendowane odpowiedzi

bez sensu! tak samo jak cały ten amxx support. 

edit. @Rekuseq i co niby taki "naczelny" miałby robić? podania przyjmować chyba tylko, cala ranga amxx jest tu tylko dlatego... w sumie ch*j wie dlaczego.  Kiedyś te tematy w amxx miały sens ale teraz to jest tylko kopiowanie z neta i wklejanie do tematu. 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie czemu nie :P @Master ale istnieje taka ranga, więc mógłby być taki "Naczelny amxx support'ów" Można by coś z nazwą tylko pokombinować :) 

@Master Generalnie masz rację, faktycznie głównie zajmował by się on przyjmowaniem podań, ale większość rang ma tzw. Opiekuna danych rang. Jeżeli chodzi o kopiowanie z neta to ja robię praktycznie wszystko poradniki piszę o tym co umiem i nie kopiuje poradnika z neta. Nie wiem jak drugi kumpel Amxx Support, ale raczej też robi sam(rzadko bo rzadko, ale zawsze coś xD). 

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jak @Master ta ranga nie ma sensu w dziale podań amxx support nic się nie dzieje 1 podanie na dłuższy czas. Osoba posiadająca ta rangę miała by tylko zadanie przyjmować lub odrzucać podania bezsens to mogą robić s@ lub czerwoni bo nic się tam nie dzieje. 

Pozdrawiam Bacior 

@VisTeR.' a ja chce rangę Opiekun Vistera ?

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...