Skocz do zawartości
M4A1.

Witam!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Jako, że spodobała mi się atmosfera na tej sieci to czas najwyższy się przywitać. ?

Imię niech pozostanie tajemnicą, grać będę pod nickiem M4A1, więc wolę zostać przy "emczwórce".  Zapewne "przelecę" wszystkie wasze serwery, ale raczej zatrzymam się na którymś Cod modzie. Cóż, teraz czas na parę zdań o mojej osobie, także zaczynajmy!

Mam 17 lat i pochodzę z Podlasia, a dokładnie okolic Białegostoku. Do tej pory uczyłam się  w Liceum Mundurowym na profilu Służb Specjalnych, tak chcę wiązać przyszłość z wojskiem, ale niestety od marca mam wakacje. W wolnym czasie uczęszczam do grupy taktyczno-militarnej, gdzie uczymy się jak odbijać zakładnika, czy bezpiecznego poruszania się po polu bitwy, bądź po prostu strzelamy z ASG. Moją pasją jest również jazda konna, także codziennie jeżdżę na swoim dzikim rumaku. Na ogół jestem osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, także biorę wszystko na "klatę", szczerości z mojej strony też nie zabraknie. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...